[DL1000 K2-L3] Transformiranje DL1000 K6 agregata u SV1000 K4 agregat s 116 KS (+18 KS)

Autor agolac, Kolovoz 07, 2017, 14:55:34

« natrag - naprijed »

agolac

Kako ću u svoj DL1000 staviti SV1000 agregat, te kako DL1000 i SV1000 do 2004 imaju previše sličnosti odlučio sam progruntati što bi značilo da DL1000 transformiram u SV1000 i dobijem tih +18KS odnosno 20% više snage. To bi također značilo da automatski mogu imati 2 SV1000 agregata, spremna da me voze do vječnosti 

Crvenom bojom ću označiti ono što je različito i što bi možda trebalo izmjeniti
Zelenom bojom ću označiti ono što nije potrebno izmjeniti, odnosno je identično na oba agregata

Idemo po redu što bi to u stvari značilo, te koje su razlike između ta dva agregata.




Front Cylinder Head

17 - Guma usisa zraka koja ide na throttle body. Sasvim logično, s obzirom da SV1000 ima šire usise zraka
20 - Obujmica, isto kao 17

21 - Poklopac glave cilindra. Razlika je u tome da DL1000 i SV1000 imaju nosač hladnjaka ulja na drugoj strani ovog poklopca. Dakle, to je van agregata i nebitno s obzirom da DL1000 hladnjak i nosač ostaju.
27, 28 - Vijci nosača za okvir. Opet, nebitno, s obzirom da sve već postoji na DL1000





Rear Cylinder Head

17 - Guma usisa zraka koje ide na Throttle body. Isto kao i na Front Cylinder Head
20 - Obujmica, isto kao i na Front Cylinder Head
28, 29 - Vijci nosača motora za okvir, isto kao i na Front Cylinder Head




Cylinders

Sve identično, nema razlika....




Crankcase

16, 17, 18 - Oil jet, vijak, brtva. Ne znam koja je razlika i da li je ovo uopće potrebno izmjeniti. Možda ovi oil jetovi imaju veći protok ulja na SV1000. Morati ću to proučiti.
26, 27, 28 - Nosači agregata za frame. Nebitno, ovi od DL1000 pašu za DL frame.
31 - Neki vijak na oil pressure. Nebitno, SV1000 to nema, ali sve radi ok na DL1000 tako da nema problema.





Camshafts and Valves

E, ovo su sad prave razlike koje mu daju više snage. Sve 4 bregaste osovine su različite. Ostalo je sve identično, ventili, opruge, brtve itd...

1, 2, 3, 4 - Različite bregaste osovine




Crankcase cover

3 - Brtva, nebitno, od DL1K paše sama na svoj crankcase 
10 - Brtva. Tko zna zašto je drugi broj, bolt pod 9 je identičan. Nebitno...
20 - Poklopac područja prednjeg lančanika, nebitno, od DL1k paše na njegov crankcase
29 - Čep gdje se ulijeva novo ulje, nebitno
31 - Vijak istog poklopca, nebitno


Ostalo je sve identično....





Crankshaft

Sve bitno što utječe na performanse je identično.
Ležajevi imaju drugi serijski broj te je moguće da su nešto drugačiji (robusniji) nego na DL1K iz razloga što SV1000 ima redline na 11000 okr. 
Međutim, SV1000 peak power output je na 9000-9500 okr. gdje je na DL1000 red line. Sve nakon 9000 pa do 11000 SV-u snaga opada dok ne krkne u blokadu. Dakle, posve je besmisleno voziti ga preko 9500 okr.
Meni to znači da ću se kulturno držati DL1000 redline-a i da će do njega snaga samo rasti   Uzevši to u obzir, svi ovi djelovi koji su ovdje različiti su nebitni. To se isto odnosi na one oil jetove u crank case-u.Sve šta je trenutno u DL1K agregatu je sasvim dobro za okretaje na koje je dizajniran....
Za usporedbu, DL1000 peak power je na oko 8000 okr. Momenti za oba su prema tablici u prvom postu (DL1K 101@6400, SV1K 102@7000)

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Još jedan dodatak na bregaste i SV1000 kroz generacije. Novija generacija (K5-K7) SV1000 ima drugačije ispušne bregaste dok su usisne "iste". Iste ali ne iste. K5 godište je izgubilo Cam Position Sensor na jednoj bregastoj (jedan senzor) koji je morao imati "markacije" na bregastima da bi radio na K3-K4 godištima, dok je druga usisna bregasta ista jer nema senzor. Ukratko, u ovoj priči ne bih nikako mogao koristiti K5-K7 bregaste zbog ako ništa drugo tog detalja. DL1000 agregat ima Cam Position Sensor i za ovakav swap, samo SV1000 K3-K4 bregaste dolaze u obzir.

Kako sam došao do ove priče? Ekipa po jebaju prodaje bregaste i proglašavaju ih K3-K7. Ja gledam serijske brojeve bregastih po godinama i ne pašu, te na kraju iskopam i razlog... Ako ovo ne znaš, za čas se zezneš i bregaste postanu skupi uteg za papire  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Kupio bregaste od SV1000 K3 pa ćemo prvo na DL1000 dodati 18 KS  da ima ukupnih 116 KS

120€ za 4 bregaste plus 19€ dostava.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Toni

Citat: agolac  u Kolovoz 30, 2017, 22:05:24
Kupio bregaste od SV1000 K3 pa ćemo prvo na DL1000 dodati 18 KS  da ima ukupnih 116 KS

120€ za 4 bregaste plus 19€ dostava.
E samo da s emalo javin. Neces sigurno dobit 18 konja samo  sa bregastima. Triba i vise goriva  za napojit konje. Mozda dobijes 5-6 maximalo ako podebljas smjesu. Usisnici i airbox su manji.Tek kada upases vece injektore i usisnike ces dobit vise ali opet ne kao SV jer on ima
I veci airbox. Lipa je to
Kemija samo triba i ovjes malo pojacat. Drugi amortizer zada i ne bi bilo lose naci bolje vilice sprijeda. U protivnom ce bit plesanja po cesti.
Nije mi nista.

agolac

Citat: Toni  u Kolovoz 31, 2017, 02:35:51
E samo da s emalo javin. Neces sigurno dobit 18 konja samo  sa bregastima. Triba i vise goriva  za napojit konje. Mozda dobijes 5-6 maximalo ako podebljas smjesu. Usisnici i airbox su manji.Tek kada upases vece injektore i usisnike ces dobit vise ali opet ne kao SV jer on ima
I veci airbox. Lipa je to
Kemija samo triba i ovjes malo pojacat. Drugi amortizer zada i ne bi bilo lose naci bolje vilice sprijeda. U protivnom ce bit plesanja po cesti.

Jep, sve je to igra balansa i slažem se s tobom po svim točkama :thumbup:. Međutim, kako će se koristiti isti ECU od DL1000 redline je na istom mjestu s tim i broj okretaja. TB je manji promjer i to znači da će brzina usisanog zraka biti veća ali i da bi usis mogao patiti na top end okretajima (nadajmo se tek na ovima do 11000 do kud ide SV). Manji promjer TB su bolji za low end i torque, dok su veći promjer bolji za top end i HP. Ali neće se ni vrtiti do samih SV okretaja jer je peak power ionako oko 8500 te ograničen DL okretajima. Air box bi mogao dodati par "rupa" da ima lufta, a otvoreni K&N je već unutra, dakle dodam mu zraka koliko god mogu. Smjesa će morati biti poštelana, zato je tu TEKA, injektori pod nešto većim opterećenjem. Slažem se, sve je to malo "nategnuto" s obzirom šta mjenjam ali mislim da bih ovdje mogao biti blizu. SV K5-K7 je već dalje jer ima i veću kompresiju... Također, valjda je dovoljno otvoren i s ispušne strane. Suspenzija naravno. Ispred druge opruge, ulje, gold valve, iza će wilbers. Kočnice su već cetveroklipne itd. Bude sve malo po malo.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Trebao bih ustvari na Dyno prije i poslije da vidimo koliko se dobilo. A zašto ne. Gdje mogu na dyno? Zagreb, Split?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Kako imam SV1000 agregat i TB na stolu u garaži, uvijek mogu preseliti i TB, međutim baš me zanima do koje granice može gurati DL1K TB, air box i injektori
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Ima jedna "sitnica" koju moram napraviti prije nego mogu koristiti SV bregaste. SV1000 K3 i DL1000 K6 oba imaju Cam position sensor CPS, ali je pin koji ih aktivira (timing pin) na drugoj lokaciji i DL1000 ECU će pobrkati informacije ako nisu na istom mjestu. Dakle, mora mi neki majstor s malo više alatljika nego ja siromah izbušiti novu rupu da preselimo timing pin. Moram naći nekoga u Rijeci za takve stvari, a baš ne poznam nikoga. Na kraju, mislim da ću na kavu do Danijela23  :)

DL1000 pozicija CPS timing pina


SV1000 bregasta i timing pin koji je na drugoj poziciji

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

Ne znam koliko duboko taj pin ide, ali nece li ti to premjestanje debalansirati osovinu?  :huh:

agolac

Citat: fatboy  u Rujan 12, 2017, 20:34:48
Ne znam koliko duboko taj pin ide, ali nece li ti to premjestanje debalansirati osovinu?  :huh:

Ne vidim kako ove bregaste imaju ikakvog balansa?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Ne znam toliko o tome. Šta se bregaste nekako balansiraju? Idem googlat
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

JZ

Mislim da mozes to napraviti kod ''Zanatlije '' na kastvu.. Mozez biti s njima dok ti rade to....ali ova ideja sa Danijel 23 je super :thumbup:
Kupujem polovnu kacigu

agolac

Citat: JZ  u Rujan 12, 2017, 21:32:30
Mislim da mozes to napraviti kod ''Zanatlije '' na kastvu.. Mozez biti s njima dok ti rade to....ali ova ideja sa Danijel 23 je super :thumbup:

Mmmm, nisam čuo za te...  :thumbup: Ali iskreno, nisam čuo za nikoga  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

JZ

Citat: agolac  u Rujan 12, 2017, 21:37:39
Mmmm, nisam čuo za te...  :thumbup: Ali iskreno, nisam čuo za nikoga  :smijeh:

a najbolje da si kupis tokarski stroj,glodalicu,..... I stavis u sobu  :)
Kupujem polovnu kacigu