C3 pro Vs C4 pro

Autor Kraken, Siječanj 17, 2021, 16:53:26

« natrag - naprijed »

Kraken

Hvala svima na komentarima. Otisao, probao, biti ce C4pro. C3 mi nikako ne pase, doslovno ga 5 min ne mogu nositi pritisce grlo spojnica. Neotec II radi presu na tockama, dok sam C4pro bez problema drzao pola sata na glavi. Jedino sto sc1 necu uzimati (em je skup em bas nije nahvaljen) tako da cu morari naci nacin za namontirati neku Senicu. Inace ovako mi kaciga djeluje skroz ok, vidjet cu kako ce se ponasati na motoru.
We are who we choose to be,
So be careful who you choose.

Bagy

Citat: Kraken  u Siječanj 25, 2021, 19:20:43
Hvala svima na komentarima. Otisao, probao, biti ce C4pro. C3 mi nikako ne pase, doslovno ga 5 min ne mogu nositi pritisce grlo spojnica. Neotec II radi presu na tockama, dok sam C4pro bez problema drzao pola sata na glavi. Jedino sto sc1 necu uzimati (em je skup em bas nije nahvaljen) tako da cu morari naci nacin za namontirati neku Senicu. Inace ovako mi kaciga djeluje skroz ok, vidjet cu kako ce se ponasati na motoru.

A pravi test ćeš odraditi na vožnji od 1 h-1,5 h... ;)
mob: 095/573-6874

Ćoso

Ako je ona ok pola sata, vjerujem da će biti i ok (uzmeš poklopac od dezodoransa i stišćeš gdje žulja)...Btw, SC1 je meni super [emoji1303]

Kraken

Da i ja mislim da je pola sata sasvim dovoljno, isao sam metidom da u pola sata ako i malo osjetim neku presu ne uzimam, jer ta mala presa nakon 45 min postane bol za popizz. Neotec nakon 10ak min lagana presa desno a nakon 15 min sjevajuca bol po lijeboj strani, tu pomoci nema. Ovo mislim da ce biti ok a i ako se pojabi neki problem (sto sumnjam) moci ce se spresati. Sc1 mi je sad prije svega previse novaca, moram i zeni promjeniti komunikaciju a realno za sc1 uzmem 2x smh5. Koristim je samo za glazbu, navigaciju i komunikaciju sa suvozacem, tako da realno nemam potrebu za necim posebnim, a ovo vjerujem da mogu dovoljno dobro sloziti da ne utjece bitmo na buku u kacigi.
We are who we choose to be,
So be careful who you choose.

zare

SMH5 koristim već 5,6 godina, možda i više za sad rade savršeno.
Sad kad bi kupovao uzeo bi jači model, meni fali mogučnost da dok sam u komunikaciji s suvozačem da čujem muziku ili navigaciju, tj upozorenje za kamere

Grba

Citat: Ćoso  u Siječanj 25, 2021, 20:34:32
Ako je ona ok pola sata, vjerujem da će biti i ok (uzmeš poklopac od dezodoransa i stišćeš gdje žulja)...Btw, SC1 je meni super [emoji1303]
Zagrijana žlica na točku di stišće
098 737 604

zubakis

Ovako je moja generacija grijala žlice i stiskala di pritišče kaciga. [emoji1787][emoji1787]

Grba

Koliki si ti sigurno si šeflu grijo  :smijeh:
098 737 604

zubakis

Citat: Grba  u Siječanj 26, 2021, 16:36:09
Koliki si ti sigurno si šeflu grijo  :smijeh:
[emoji1787][emoji1787][emoji1787]

munja

Citat: Grba  u Siječanj 26, 2021, 16:36:09
Koliki si ti sigurno si šeflu grijo  :smijeh:
Uff jbtee

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


zorro

..ufff..što volim kad se zaoffa, a to nisam ja   :-* :smijeh: 
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Osy