Stol za motore

Autor munja, Listopad 28, 2021, 14:25:18

« natrag - naprijed »

munja

Citat: Osy  u Listopad 29, 2021, 09:12:55
Jbga, onda ih stavi na obični stol, ta drla nisu teška i radi ih uspravno, ako je zbog leđa i da se ne grbiš [emoji106]
Hoću reći, nemoj fantazuke bacat i trošit pare bezveze ;)
Jbga htio bi da se može i veliki tu parkirat kad ga već imam.Glupo bi bilo pravit ili kupit mali i nek onda klečim kad mijenjam ulje na suzani.
U svakom slučaju hvala ti na trudu.

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk

Osy




munja

Citat: zubakis  u Listopad 29, 2021, 19:32:28
NU!
https://pjeskarenje.hr/online_shop/alat/alati_za_radionu/2338/100_hidraulicki_stol_sa_rampom_crni/
E takav.samo jbga novi mi je preskup, uzeo bi polovni.Puno mi je dat 4000kn .Morao bi prodat cijeli tomos vozni park da ga uzmem.

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk


Dadi

Citat: munja  u Listopad 29, 2021, 20:01:43
E takav.samo jbga novi mi je preskup, uzeo bi polovni.Puno mi je dat 4000kn .Morao bi prodat cijeli tomos vozni park da ga uzmem.

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk
Za korizmu se odrekneš alkohola i uštedit ćeš za nekoliko stolova..
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

munja

Citat: Dadi  u Listopad 30, 2021, 09:41:48
Za korizmu se odrekneš alkohola i uštedit ćeš za nekoliko stolova..
Samo se naj veći pijanci odriču alkohola za korizmu.Dadi napuši se.

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk


Grba

Nemože,odreko se pušenja za korizmu
098 737 604

munja

Citat: Grba  u Listopad 30, 2021, 11:06:59
Nemože,odreko se pušenja za korizmu
Za cijeli život

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk


Danijel 23

Ne troši lovi. Bolje tu lovu dati vrhunskom limaru lakireru.Za ta 2-3 motorčeka ni ti treba dizalica....dovoljan ti je pank ja stedini radioneni fisna od 3 metra. Imam dizalicu u dvorištu i mogu ti reći da 70 % motora odradim na patosu. Dok ja njega napeljam, zavežem,dignem.....za to vreme spustim ulje i promjenim filter. Pola posla gotovo....ostalo ide na stoječki. Zatiplan stol  je zakon ak buš delo karambole.
:vino:

munja

Citat: Danijel 23  u Listopad 30, 2021, 18:21:07
Ne troši lovi. Bolje tu lovu dati vrhunskom limaru lakireru.Za ta 2-3 motorčeka ni ti treba dizalica....dovoljan ti je pank ja stedini radioneni fisna od 3 metra. Imam dizalicu u dvorištu i mogu ti reći da 70 % motora odradim na patosu. Dok ja njega napeljam, zavežem,dignem.....za to vreme spustim ulje i promjenim filter. Pola posla gotovo....ostalo ide na stoječki. Zatiplan stol  je zakon ak buš delo karambole.
:vino:
Tako sam dosad radio,Jbga zašto bi čučao i klečao(to mi je jako bolno)ako ne moram
Ps
Žuta kutija za alat je u upotrebi

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk

zorro

Citat: munja  u Listopad 31, 2021, 09:32:22
Tako sam dosad radio,Jbga zašto bi čučao i klečao(to mi je jako bolno)ako ne moram
Ps
Žuta kutija za alat je u upotrebi

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk
Nemoj kmplicirat..imaš novi motor na kojem nemaš šta šarafat neg jednom godišnje promjenit ulje i filter..za zračni promjenit ti ni ne treba stol.
Za ove drljotine koje idu po kili [emoji16] za to naprvi sam nekakav stol visine 70-80 cm. I šarafaj do mile volje

Poslano prek "one" stvari..

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

munja

Citat: zorro  u Listopad 31, 2021, 10:54:39
Nemoj kmplicirat..imaš novi motor na kojem nemaš šta šarafat neg jednom godišnje promjenit ulje i filter..za zračni promjenit ti ni ne treba stol.
Za ove drljotine koje idu po kili [emoji16] za to naprvi sam nekakav stol visine 70-80 cm. I šarafaj do mile volje

Poslano prek "one" stvari..
Onda mogu stavit na školsku klupu ko i do sada i dizati ko bilder.Tehnologije ima čemu da se oatim bzvz

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk


zorro

Citat: munja  u Listopad 31, 2021, 10:58:50
Onda mogu stavit na školsku klupu ko i do sada i dizati ko bilder.Tehnologije ima čemu da se oatim bzvz

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk
Ne moraš dizat..stavi širu fosnu od 2 m. i naguraj motor na stol
Kupovat stol za te prčjarije koje radiš je bacanje novca..haj da radiš to profi i svakodnevno i zarađuješ na tom..to u redu..al ovak..opet velim..kompluciraš bzvz

Poslano prek "one" stvari..

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

A i od školskog stola možeš improvizirati da ga dižeš nekakvom auto dizalicom koja ima visinu dizanja nekih 40-50 cm.
Nabavi to i ja ću ti pomoć u improvizaciji i ideji, a ti sam vari..reži ...

Poslano prek "one" stvari..
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: