Moto slalom i Moto rally - Prvenstvo grada Zagreba i Hrvatske

Autor Ćoso, Kolovoz 28, 2022, 08:55:03

« natrag - naprijed »

Ćoso

Dragi forumaši, dragi ljubitelji motocikala, poštovana publiko [emoji23], dragi prijatelji!

I ove godine moj klub (BMW moto klub Zagreb) organizira prvenstvo Zagreba i Hrvatske...

Pozivam Vas da nam se pridružite 3.9.2022. od 08:00 do 16:30 na parkingu Robnih terminala Žitnjak, Slavonska avenija 52, na Prvenstvu Grada Zagreba i Prvenstvu Hrvatske u Moto slalomu i Moto rally-ju.

Očekuje nas veselo druženje uz natjecanje, piće, hranu i glazbu. Možda dođe i Gogs [emoji23]

Ako ste samo željni provesti lijepu subotu u oktanskom društvu, samo se pojavite na navedenoj lokaciji, opustite se i uživajte.

Napomena: BMW moto klub Zagreb koji je ujedno i organizator ovog događaja, gotovo svaki tjedan u moto sezoni organizira treninge moto slaloma na kojima se razvija vještina upravljanja motociklom, a samim time i povećava sigurnost u prometu. Pratite naše stranice (https://www.bmwmkzg.org/home i/ili FB https://www.facebook.com/pages/category/Local-business/BMWMKZG/posts/) za više informacija.

Svi ste dobrodošli!

Vidimo se!

P.S.
i "Krava" se malo provozala po poligonu prošle godine, pa kako onda ne bi i V-Stromovi

http://youtu.be/lbvaI2Ha-4w



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

Citat: Ćoso  u Kolovoz 28, 2022, 08:55:03
Dragi forumaši, dragi ljubitelji motocikala, poštovana publiko [emoji23], dragi prijatelji!

I ove godine moj klub (BMW moto klub Zagreb) organizira prvenstvo Zagreba i Hrvatske...

Pozivam Vas da nam se pridružite 3.9.2022. od 08:00 do 16:30 na parkingu Robnih terminala Žitnjak, Slavonska avenija 52, na Prvenstvu Grada Zagreba i Prvenstvu Hrvatske u Moto slalomu i Moto rally-ju.

Očekuje nas veselo druženje uz natjecanje, piće, hranu i glazbu. Možda dođe i Gogs [emoji23]

Ako ste samo željni provesti lijepu subotu u oktanskom društvu, samo se pojavite na navedenoj lokaciji, opustite se i uživajte.

Napomena: BMW moto klub Zagreb koji je ujedno i organizator ovog događaja, gotovo svaki tjedan u moto sezoni organizira treninge moto slaloma na kojima se razvija vještina upravljanja motociklom, a samim time i povećava sigurnost u prometu. Pratite naše stranice (https://www.bmwmkzg.org/home i/ili FB https://www.facebook.com/pages/category/Local-business/BMWMKZG/posts/) za više informacija.

Svi ste dobrodošli!

Vidimo se!

P.S.
i "Krava" se malo provozala po poligonu prošle godine, pa kako onda ne bi i V-Stromovi

http://youtu.be/lbvaI2Ha-4w



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
El trebate instruktora bez licence [emoji849]..čist da malo podebljam kućni budžet [emoji16]

Poslano prek "one" stvari..

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Kolovoz 28, 2022, 10:05:17
El trebate instruktora bez licence [emoji849]..čist da malo podebljam kućni budžet [emoji16]

Poslano prek "one" stvari..
Volontiramo svi tako da ćeš teško podebljati išta [emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ćoso

Vidimo se [emoji1303][emoji1303][emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Martin

Citat: Ćoso  u Rujan 02, 2022, 10:42:49
Vidimo se [emoji1303][emoji1303][emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
tkoo!?   :misli: :kava:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ćoso



Spremno [emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

orang

Ako se poklopi možda i navratim na kratko

Poslano sa mog SM-A217F koristeći Tapatalk


Martin

Citat: orang  u Rujan 03, 2022, 07:38:56
Ako se poklopi možda i navratim na kratko

Poslano sa mog SM-A217F koristeći Tapatalk
ok  ;)
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Ćoso

Citat: orang  u Rujan 03, 2022, 07:38:56
Ako se poklopi možda i navratim na kratko

Poslano sa mog SM-A217F koristeći Tapatalk
Da li se još "čuje"?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

orang

Tim mudraca je kasnije zaključio da je do ulja (mijenjao dan prije motorex 10 40 polusintetika) pošto ventil ne klopoće dok se ulje ne zagrije.
Ne odgovara mu valjda to ulje , preporučili su da probam sa 15 50 polusintetikom.
Budem probao

Poslano sa mog SM-A217F koristeći Tapatalk


zorro

Citat: orang  u Rujan 04, 2022, 11:51:40
Tim mudraca je kasnije zaključio da je do ulja (mijenjao dan prije motorex 10 40 polusintetika) pošto ventil ne klopoće dok se ulje ne zagrije.
Ne odgovara mu valjda to ulje , preporučili su da probam sa 15 50 polusintetikom.
Budem probao

Poslano sa mog SM-A217F koristeći Tapatalk
Iskreno Mislim da ti to neće riješiti problem. Razlika između ta 2 ulja je zanemariva.
Probaj s nekim aditivom mada i to nije 100%
Ja sam ga nedavno stavio u DR-a i nakon 2 som km. nisam primjetio razliku..rad motora je isti..i što je najbitniji razlog zašto sam ga stavio je ostao..tj. i dalje mi popije malo ulja

Poslano prek "one" stvari..
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

orang

Kod mene nije niti prije trošio ulje niti sad ,samo su ventili glasniji ,tj baš se čuje da lupetaju.Kad se je motor  ohladio i kad sam ga upalio tiho je radio kao i prije.Nakon 5-10  minuta vožnje počinju lupetat ventili.

Poslano sa mog SM-A217F koristeći Tapatalk


zorro

Citat: orang  u Rujan 04, 2022, 13:56:27
Kod mene nije niti prije trošio ulje niti sad ,samo su ventili glasniji ,tj baš se čuje da lupetaju.Kad se je motor  ohladio i kad sam ga upalio tiho je radio kao i prije.Nakon 5-10  minuta vožnje počinju lupetat ventili.

Poslano sa mog SM-A217F koristeći Tapatalk
Ovaj aditiv nije samo zbog potrošnje ulja..navodno motor ljepše radi..lakše se šalta itd.
Nisam baš veliki vjernik tih teorija al haj  :)
Ti bi svakak trebao napraviti kontrolu ventila
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: