Kestenijada+rođendan od Belog

Autor Dinko, Listopad 01, 2022, 01:54:09

« natrag - naprijed »

Dinko

Pozdrav svima,
bliži nam se (barem nama na kopnu) lagano kraj sezone a on se, kao i do sada obilježava odlaskom na kestenijadu u Hrvatsku Kostajnicu. Za razliku od dosadašnjih godina nažalost ove godine prvi puta bez našeg Belog. Kako je njemu 6.10. rođendan Lilly me zamolila da otvorim ovu temu kako bi nas sve pozvala da taj vikend, točnije u subotu 8. listopada, nakon kestenijade dođemo do njihove prekrasne vikendice u Katinovcu gdje bi se podružili u sjećanje na njega.
Ja ću dole staviti lokaciju a google kaže da je to cca 85 km od Kostajnice tako da možete lagano planirati vaše vrijeme. Naravno Kostajnica je samo dobar izgovor - svi možemo doći i direktno do njih.
Lilly će dodati još detalja kako je ona to isplanirala te što nas tamo očekuje, a bilo bi dobro da se do tada dobijemo neki načelan broj ljudi koji bi došli kako bi joj olakšali te logističke stvari koje mora odraditi.

https://goo.gl/maps/A7g5yhHWEdVkm3cQ6

keko

..bilo bi lijepo to obilježiti, ali bi po meni, trebalo i skupiti nešto novaca da Lilly ne plaća to sve sama.
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Suki

:moto2:

098 9232180

Martin

 :bravo: :bravo:

Ja radim, ali poslije svakako mogu doći direktno u Katinovac

Citat: keko  u Listopad 01, 2022, 06:33:34
..bilo bi lijepo to obilježiti, ali bi po meni, trebalo i skupiti nešto novaca da Lilly ne plaća to sve sama.
potpisujem!
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Lili od Belog

Samo malo pojašnjenje, vikendica ili "ranč" kako mi kažemo, nisam stiga dovršiti, plan je da će to biti u proljeće 2023., ali to nas nije spriječavlo niti do sada da se tamo družimo. Oni koji nisu do sada bili na BE&LI ranču vrijeme je da ga vidite i osjetite u nastajanju, jer će svima vama vrata uvijek biti otvorena, bili u prolazu ili ciljano. Ponesite vreće...Gdje čeljad nije bijesna ni kuća nije tijesna.
Mob: 098 257053

Lili od Belog

Mob: 098 257053

Lili od Belog

Mob: 098 257053

Lili od Belog

Aha, subota je glavni dan, tko hoće može i prespavati, ima vode, ima struje, ima kupaonica
1-2 kreveta, ostalo madraci i vreće na galeriji,...ne znam pitajte....
Mob: 098 257053

gogs

Dođem(o).  :thumbup:

Marinka radi pa najvjerojatnije onda poslije posla dođemo direkt do vikse.

1. gogs
2. Marinka
3. Pako 

zubakis

1. gogs
2. Marinka
3. Pako
4. Zubakis + Brufen 600




Poslano sa mog YAL-L21 koristeći Tapatalk

Lili od Belog

"skupiti nešto novaca", već ste vi skupili, ne brinite snaći ćemo se, ima izvorske vode...
Mob: 098 257053

zare


Martin

1. gogs
2. Marinka
3. Pako
4. Zubakis + Brufen 600
5. Martin + Pelin
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Ćoso

6. Ana Marija
7. Ćoso


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Dinko