Prodajem svoga KLVa

Autor Tuljan, Studeni 10, 2022, 19:15:15

« natrag - naprijed »

Tuljan

Ljudi moji dragi nažalost moram prodati klv a svoga.
Da skratim priču, puknuo mi je ležaj osovine mjenjača i pol upao dosta toga u mašini. Klipovi cilindri razvodni lanac su netaknuti, Magneti su bili reparirani prije 15ak000km... Meni se ne da s tim zajebavati.
Motor je u Bruma rastavljen, čak imam i popis dijelova koje bi tribalo zamijeniti da se popravi. Uglavnom ako ga netko želi takvoga neka se javi. Naravno i ako nekome treba nešto možemo ga početi rastavljati
Ima ugrađen FI tuner među ostalim ako nekoga interesira. Cobru... Trv volan, givi vizir... Crash barovi svašta nešto
Cijene ćemo dogovarati u hodu, jer ni sam ne znam koliko što vrijedi
Uglavnom u garaži mi je odnedavno super tenere, a to ćemo u drugu temu, kad uhvatim vrimena i napravim par slika
:-*

Suki

A jel?!
Super Tenere?! E pa čestitam :bravo: ...za pravi aldomaš moglo bi se i iz Slavonije poteć :) ;).
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Studeni 10, 2022, 19:50:42
A jel?!
Super Tenere?! E pa čestitam :bravo: ...za pravi aldomaš moglo bi se i iz Slavonije poteć :) ;).
pomislih da ti nije upala osy-eva dlaka s glave nedavno kad ste bilo kod Kreše u frizeraju  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Studeni 10, 2022, 20:30:05
pomislih da ti nije upala osy-eva dlaka s glave nedavno kad ste bilo kod Kreše u frizeraju  :huh:
:buahaha: :buahaha:... to on i piše, samo se kao moderator ulogiro na moje ime :-\ :)
:moto2:

098 9232180

Black Betty

Zainteresiran za podmazivać lanca.....Cobra....
Prepostavka je majka zajeba

Tuljan

098838130
Nazovi pa se dogovorimo

Ćoso

Dobio ponudu za popravak, pa odmah na bubanj [emoji850]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Tuljan

Volija bi i ja da je tako jednostavno, ali baš i nije. Motor je kod Bruma više od 2 miseca, i od tad se važem što napraviti.
Milijun opcija sam prošao i po nekoliko puta i donija sam zaključak da mi je trenutno najpametnije prodati ga u dijelove, a ako netko ima volju i znanje da traži sam dijelove i zna ih sastaviti, onda bi se i isplatilo takvome i  popravljati, a ja nemam ni znanja ni vrimena trenutno
Uglavnom moj direktore i nije baš bila tako jednostavna odluka a nije se dogodila ni preko noći...
:-*

zubakis

Ako ti se da zabavljat sa rastavljam moglo bi ga se dobro utrzit. Stavi djelove i na ebay

Poslano sa mog YAL-L21 koristeći Tapatalk


munja

Citat: Tuljan  u Studeni 12, 2022, 08:42:06
Volija bi i ja da je tako jednostavno, ali baš i nije. Motor je kod Bruma više od 2 miseca, i od tad se važem što napraviti.
Milijun opcija sam prošao i po nekoliko puta i donija sam zaključak da mi je trenutno najpametnije prodati ga u dijelove, a ako netko ima volju i znanje da traži sam dijelove i zna ih sastaviti, onda bi se i isplatilo takvome i  popravljati, a ja nemam ni znanja ni vrimena trenutno
Uglavnom moj direktore i nije baš bila tako jednostavna odluka a nije se dogodila ni preko noći...
:-*
Koliko tražiš za cijeli?

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk


Ćoso

Citat: munja  u Studeni 24, 2022, 19:34:34
Koliko tražiš za cijeli?

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk
Eh...sada više nije cijeli [emoji85]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

Citat: Ćoso  u Studeni 24, 2022, 20:30:52
Eh...sada više nije cijeli [emoji85]


to da mu vjerojatno sad fali goriva u rezervoaru to  pretpostavljamo  :) ..al šta mu još fali  :misli:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

munja

Citat: zorro  u Studeni 24, 2022, 20:37:36
to da mu vjerojatno sad fali goriva u rezervoaru to  pretpostavljamo  :) ..al šta mu još fali  :misli:
Cobra

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk


Tuljan

Nema ni nosač vizira ni vizir