totalni obračun

Autor željko, Kolovoz 31, 2017, 14:16:17

« natrag - naprijed »

Black Betty

A možeš i pješke,đabe trošit benzin za par minuta vožnje :tongue:
Prepostavka je majka zajeba

agolac

Citat: Black Betty  u Rujan 01, 2017, 10:42:11
A možeš i pješke,đabe trošit benzin za par minuta vožnje :tongue:

Dobro si mu reka  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Citat: zorro  u Rujan 01, 2017, 10:35:23

..a samo vezanje pojasa..el ja koga ugrožavam u prometu ak se ne vežem ..ili ako ne nosim kacigu ..ma kak rekoh..boli njih kiki za tvoju sigurnost..njima je bitno da mogu naplatit kaznu  :thumbdown:

...što se tiče brige države za sigurnost građana, toga nema ;). Za ne vezanje pojasa i ne nošenje kacige se kažnjava isključivo iz razloga što je i statistički i znanstveno dokazano da takve osobe u slučaju prometne nesreće teže stradavaju i njihovo liječenje je duže, a samim time i skuplje, a to državu više i košta :ooda:.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Black Betty  u Rujan 01, 2017, 10:42:11
A možeš i pješke,đabe trošit benzin za par minuta vožnje :tongue:

Mogli su nam i tramvaj staviti :)

Ponti

Citat: agolac  u Rujan 01, 2017, 10:46:37
Dobro si mu reka  :buahaha:

Je li .... zašto se ide u grad autom, a ne motorom ili skuterom ...... pa zato jel ideš po gajbu piva, vreću krompira i tako to ..... i ti bi to meni pješke, baš ti hvala :smijeh:

Osy

Na tvom Scenicu bi trebalo pištati ono sranje za pojas, jel te to ne živcira?

Black Betty

E tu sam te čeko,kako ušparat novce,pa eto lako,ideš pješke u špežu i da ne nosiš puno toga kupiš jednu vrečicu i doneseš kuči, ovako ideš autom i kupiš 78,9% pizdarija koje ti ne trebaju  :smijeh:
Prepostavka je majka zajeba

Ponti

Citat: Osy  u Rujan 01, 2017, 10:56:27
Na tvom Scenicu bi trebalo pištati ono sranje za pojas, jel te to ne živcira?

Pojas je uvijek ukopčan i sjedim na njemu.

Osy

Citat: Ponti  u Rujan 01, 2017, 11:01:46
Pojas je uvijek ukopčan i sjedim na njemu.
I prdiš u njega, pa ko će to kupiti :smijeh: ;)

Suki

Citat: Osy  u Rujan 01, 2017, 10:56:27
Na tvom Scenicu bi trebalo pištati ono sranje za pojas, jel te to ne živcira?
...meni u Alfi :bombonjera: :want: svijetli crvena žaruljica nekoliko sekundi i gasi se. Zvuk upozorenja sam softverski maknio :). Ali nebitno sve. Uvijek se vežem :thumbup:, nekad i žuti prsluk obučem :tongue:..
:moto2:

098 9232180

željko

Tvornica novca na banderi

Procjenjuje se da su fiksni radari dosad u državni proračun spremili 250 milijuna kuna. A prava "berba" tek slijedi

agolac

En ti problema potegnut pojas i klik. Moraš trenirati godinama za takav napor mišića a i spretnost i brzinu da taj proces ne traje satima. I daješ djeci dobar primjer. Kako znaš da te iza ugla neće pogoditi šleper.  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Rujan 01, 2017, 11:46:02
En ti problema potegnut pojas i klik. Moraš trenirati godinama za takav napor mišića a i spretnost i brzinu da taj proces ne traje satima. I daješ djeci dobar primjer. Kako znaš da te iza ugla neće pogoditi šleper.  :buahaha:

Nema šlepera kod nas, zabranjen im ulaz u grad  :)


SirOliver

Citat: Ponti  u Rujan 01, 2017, 11:55:03
Nema šlepera kod nas, zabranjen im ulaz u grad  :)
[emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3]

sent from my Commodore 64 using Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

keko

Citat: Black Betty  u Rujan 01, 2017, 11:00:41
E tu sam te čeko,kako ušparat novce,pa eto lako,ideš pješke u špežu i da ne nosiš puno toga kupiš jednu vrečicu i doneseš kuči, ovako ideš autom i kupiš 78,9% pizdarija koje ti ne trebaju  :smijeh:
..zato se sa ženom po špeceraj ide isključivo motorom, pa kaj joj stane u centralni stane, ostalo pušiona, nemere  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎