Slanje pošiljke iz HR u druge države EU

Autor tibertov, Rujan 06, 2017, 11:51:12

« natrag - naprijed »

Suki

...znaći ode milozvuk natrag u francusku :huh:.... i šta sad?...oće ti vratiti pare ili poslat drugi top?
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: Suki  u Rujan 06, 2017, 14:04:37
...znaći ode milozvuk natrag u francusku :huh:.... i šta sad?...oće ti vratiti pare ili poslat drugi top?
Ja mislio tiš napisat koju o kurirskoj...kako mu je najbolje...
Btw. ako se to jako ne vidi, ja ne bi slao, ali razumijem te, jer si pošteno platio, a on ti poslo oštećeno :thumbdown:

tibertov

EMS-pošiljka i hpekspres-pošiljka u međunarodnom prometu    

za pošiljke koje sadrže dokumente – do iznosa od 30 DTS-a; za pošiljke koje sadrže robu – do iznosa od 130 DTS-a, osim u slučajevima kada su bilateralno dogovoreni drukčiji iznosi

1 dts je 0,83 eura...znaci oko 700 kn naknada štete

tibertov

Zavlačio me je, kao Remus je rakao da se njima ne može dogoditi greška u proizvodnji (zamisli ti to  :smijeh:), ali da će oni poslati novu kapicu...i to je na tome ostalo...par puta sam ih pitao kad salju, a odgovora nije bilo...onda sam popizdio i lupio dispute...nakon toga se javio da je kapica naručena i biti će poslana kad dođe, to je napisao jučer, a danas mi je odobrio da mu vratim natrag Remus, a on meni novce...piše sve ljepo na ebayu... e sad kaj mu se dogodilo od jučer, nemam pojma, izgleda da ne želi imat s balkancima vise posla, jer ja sam stvarno bio dosadan s tim kad će poslat kapicu, ono svaki drugi dan, jeste poslali, kad ćete poslat i te fore  :smijeh:

Nije to baš nesto jako da se vidi, ali ako dam 500 eura onda mora biti sve kako treba, a i to zavlačenje mi je diglo živce.

Ćoso

Citat: Suki  u Rujan 06, 2017, 14:04:37
...znaći ode milozvuk natrag u francusku :huh:.... i šta sad?...oće ti vratiti pare ili poslat drugi top?
Ima jedan Akrapovič viška za nalog navodno...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

sasaa

Citat: tibertov  u Rujan 06, 2017, 14:15:07
Zavlačio me je, kao Remus je rakao da se njima ne može dogoditi greška u proizvodnji (zamisli ti to  :smijeh:), ali da će oni poslati novu kapicu...i to je na tome ostalo...par puta sam ih pitao kad salju, a odgovora nije bilo...onda sam popizdio i lupio dispute...nakon toga se javio da je kapica naručena i biti će poslana kad dođe, to je napisao jučer, a danas mi je odobrio da mu vratim natrag Remus, a on meni novce...piše sve ljepo na ebayu... e sad kaj mu se dogodilo od jučer, nemam pojma, izgleda da ne želi imat s balkancima vise posla, jer ja sam stvarno bio dosadan s tim kad će poslat kapicu, ono svaki drugi dan, jeste poslali, kad ćete poslat i te fore  :smijeh:

Nije to baš nesto jako da se vidi, ali ako dam 500 eura onda mora biti sve kako treba, a i to zavlačenje mi je diglo živce.

To je ono najgore, kad kupis nesto... bez obzira koliko si platio, i onda nisi zadovoljan i onda krenu ova natezanja preko mailova i dok ne lupis dispute.. nista se ne desava, a onda odjednom se sve rijesi za 3 dana... gori su od j.benih balkanaca..    :thumbdown:
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Toni

Ja san nekidan slava sic za afriku corbinov u njemciju i obicnom postom. Naj jeftinije i dobio je za 5 dana
Nije mi nista.