Yamaha Ténéré 700

Autor Danijel 23, Studeni 07, 2017, 18:41:27

« natrag - naprijed »

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Ovo mi je definitivno najružniji motor na planeti.




Mrki

Ovo je još uvijek studia, nije finalna verzija..

Ponti

Citat: Mrki  u Studeni 07, 2017, 18:54:36
Ovo je još uvijek studia, nije finalna verzija..

Neka onda malo bolje studiraju  :smijeh:

Danijel 23

Tak ste pričali i za Kiklopa....pa je sjeo na svoje mjesto......... s vremenom! [emoji38]

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


zare

Citat: Danijel 23  u Studeni 07, 2017, 19:07:59
Tak ste pričali i za Kiklopa....pa je sjeo na svoje mjesto......... s vremenom! [emoji38]

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Jedno vrijeme samo lud covjek je moga kupiti kiklopa  :smijeh:

Patak

Pa kad će više taj finalni projizvod izići na vidjetlo :samaranje:!?

Imaju obećavajući agregati iz MT07 te ramu iz stare tenerke/mt zar je to toliko teško spojiti u jedno :buahaha:? Već dvije godine nam prezentiraju prototip :belj:

Ponti


Mrki

Nije, to je prototip koji će cijele godine vozati po svijetu pokazivati i testirati..

Sa njihove službene stranice..

"2018 World Raid

Inspired by the huge levels of interest generated during the last 12 months, Yamaha will be taking the Ténéré 700 World Raid prototype on a challenging trip across the world throughout 2018."

fatboy

Jel Keko dizajnirao prednje svjetlo?  :smijeh:

Ponti

Citat: Mrki  u Ožujak 05, 2018, 15:04:53
Nije, to je prototip koji će cijele godine vozati po svijetu pokazivati i testirati..

Sa njihove službene stranice..

"2018 World Raid

Inspired by the huge levels of interest generated during the last 12 months, Yamaha will be taking the Ténéré 700 World Raid prototype on a challenging trip across the world throughout 2018."

Prototip u koliko primjeraka?

Mrki

Citat: Ponti  u Ožujak 05, 2018, 15:09:39
Prototip u koliko primjeraka?
Jel bitno.. može ih biti i 100 ali je i dalje prototip..

Ili ti imaš neku informaciju koju njihova službena stranica nema :D


https://www.yamahamotorsports.com/adventure-touring/pages/yamaha-tenere-700-prototype

Ponti sa Korčule.. glavi insajder u moto svijetu.. :D


Ponti

Citat: Mrki  u Ožujak 05, 2018, 15:14:10
Jel bitno.. može ih biti i 100 ali je i dalje prototip..

Ili ti imaš neku informaciju koju njihova službena stranica nema :D


https://www.yamahamotorsports.com/adventure-touring/pages/yamaha-tenere-700-prototype

Ponti sa Korčule.. glavi insajder u moto svijetu.. :D

Naravno da imam, s drugog kontinenta :)
Mislim, boli me đon za tu rugobu, nego mi frend to priča
Napravljeno ih je 1000 i njihovo vozikanje je ništa nego reklama. Radi se samo o malo drugačijem marketingu, moći će se probati, gledati, pisati će "korumpirani" novinari kako je super, ali ga nećeš moći kupiti hehehe. Onda za nešto vremena eto ga na tržištu. Isto što je Levis napravio u Rusiji, godinu dana prije otvaranja prvog dućana u Moskvi počeli su jumbo plakati Levisa po svim većim ruskim gradovima.

I da... biti će jednako ružan kao što je ovaj i bez akrapa :buahaha:

Mrki

Citat: Ponti  u Ožujak 05, 2018, 15:21:54
Naravno da imam, s drugog kontinenta :)
Mislim, boli me đon za tu rugobu, nego mi frend to priča
Napravljeno ih je 1000 i njihovo vozikanje je ništa nego reklama. Radi se samo o malo drugačijem marketingu, moći će se probati, gledati, pisati će "korumpirani" novinari kako je super, ali ga nećeš moći kupiti hehehe. Onda za nešto vremena eto ga na tržištu. Isto što je Levis napravio u Rusiji, godinu dana prije otvaranja prvog dućana u Moskvi počeli su jumbo plakati Levisa po svim većim ruskim gradovima.

I da... biti će jednako ružan kao što je ovaj i bez akrapa :buahaha:
Ali i dalje je prototip koji služi za testiranje i reklamu.. pa makar to trajalo i godinu dana..što kada razmisliš uopće nije loša ideja, godinu dana skupljaš feedback i onda na finalnoj verziji riješiš sve nedostatke..
A ako većina bude imala osjećaj za lijepo kao ti vjeruj mi da neće sigurno tako izgledati..

Meni osobno izgleda OK, nije mi najljepši motor ali ni najružniji (to je rezervirano za GS-ove), drugačiji je i to je OK..