H7 žarulja

Autor damjandugi, Prosinac 07, 2017, 08:49:50

« natrag - naprijed »

damjandugi

Treba mi vaša pomoč.Na motoru i autu moram menjati H7 žarulje,jer sa ovima se slabo vidi.Koje su model,nemam pojma.
E sad šta kupiti?
Obavezno moraju biti halogen.Ne LED,ne ksenon.
Molim za firmo i model žarulje.Uslov je,da se sa njima odlično vidi i da traju barem godinu dana.

Hvala na pomoči.

Josip-Sepp

Osram Night Breaker Laser

željko


keko

Citat: Josip-Sepp  u Prosinac 07, 2017, 09:11:42
Osram Night Breaker Laser
..potpisujem, ja ih imam na autu i to su ti trenutno najjače dozvoljene H4 žarulje. Traju ti nešto manje nego prva ugradnja žarulja, kod mene s njima nema problema. Preporuka s moje strane.
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

damjandugi

Citat: Josip-Sepp  u Prosinac 07, 2017, 09:11:42
Osram Night Breaker Laser

Te su mi i najviše zapale za oko,više nego bilo koje Philips.A i cijena je povoljna 21 EUR za par.

damjandugi


Josip-Sepp

Citat: damjandugi  u Prosinac 07, 2017, 10:30:23
Te su mi i najviše zapale za oko,više nego bilo koje Philips.A i cijena je povoljna 21 EUR za par.

ja sam imao na prošlom stromu i na autu Night Breaker, sad na stromu imam opet ali Laser i prezadovoljan sam
a što se tiče trajnosti......ne znam......meni su na stromu trajale tri godine i  koliko ćujem i novom vlasniku još uvijek rade  :thumbup:

Danijel 23


zare

H7 ni jedna ne valja  :thumbdown:
To su namjerno napravili mamicu im  :samaranje:

damjandugi

Na motoru sta oba dvije -za kratko i dugu svjetlo H7.
A u autu kratka H7 ,a duga H9. :shhh:

Lavandić

Te H7 su sranje, na kombiju su mi ove izgorile u dva dana. Zajebancija za promijeniti, ajde lijeva ide lako, ali desna, moraš svjetlo izvaditi i onda promijeniti.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk



keko

..na somari isto sranje od H7 glumi kratko, a H9 dugo svijetlo  :thumbdown:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

damjandugi

h7 osram cool blue intense

Na kraju sam kupio ove za bratsku cijenu 18 eur/par.Svjetle fino,a koliko če izdržati,ko zna.
Još uvijek tražim h9 za duga svjetla.
Sad skoro nema razlike između  kratkih i dugih.

Narućio sam još jedan par,pa ču jih staviti na motor.Tamo su oba dvije h7.

Grba

Krepala mi H7 kratko svetlo. Ima kakva preporuka novija? Vidim neki Osram night racer, kao za motore  :misli:
Zamjenit i dugo H9 odma?
098 737 604