H7 žarulja

Autor damjandugi, Prosinac 07, 2017, 08:49:50

« natrag - naprijed »

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Citat: keko  u Rujan 21, 2022, 07:49:44
... izgleda mrak.
jebo tako svjetlo ak izgleda ko mrak ..šta će ti onda  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

S obzirom da izbjegavam noćnu vožnju, H7 u potpunosti zadovoljava moje potrebe.  ;)

Ali ovaj Američki far je stvarno mrak!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Bagy

Evo, čovjek lijepo snimio postupak zamjene H7 na somari druge generacije:

https://www.youtube.com/watch?v=rrQIsdnMYx0
mob: 095/573-6874

Saxi

Citat: Bagy  u Rujan 21, 2022, 09:08:46
Ali ovaj Američki far je stvarno mrak!  [emoji106]
Ispravka, u pitanju su Kinezi, i takav far ima svoje trajanje i cenu u Kini od oko 200 Evra, al ga valjaju i prodaju unaokolo godinama po Amerikama, Australiji...
Pre neku nedelju sam menjao isto za Led svetiljku i tek sad primećujem da imam svetlo a ne fenjer u koji mi se neko ispisao i zamutio žuti bedni snop.
Zamena je inače pravi sex jer se mora brdo stvari otpustiti, užas živi, kad usporedim sa ranijim malim Smorovima, tako da nije mali Smor džaba proglašen Kraljem Alpa [emoji3059]

Bagy

Citat: Saxi  u Rujan 21, 2022, 11:37:09
Ispravka, u pitanju su Kinezi, i takav far ima svoje trajanje i cenu u Kini od oko 200 Evra, al ga valjaju i prodaju unaokolo godinama po Amerikama, Australiji...
Pre neku nedelju sam menjao isto za Led svetiljku i tek sad primećujem da imam svetlo a ne fenjer u koji mi se neko ispisao i zamutio žuti bedni snop.
Zamena je inače pravi sex jer se mora brdo stvari otpustiti, užas živi, kad usporedim sa ranijim malim Smorovima, tako da nije mali Smor džaba proglašen Kraljem Alpa [emoji3059]

Meni izgleda da je postupak isti i na L4 i L8? Znači, odviješ 2 inbus vijka i izvadiš 2 brzopotezne kopče - pa se dashboard malo cimne, odspoji se ožičenje, odvrne zaštitna kapa, odblokira osigurač, izgorjela žarulja izvadi i stavi nova ispravna! Prosto k'o pasulj!  :) Onda sve to obrnutim redom, a ne ko ja - sve zašarafim i onda skužim da mi je zaštitna kapa ostala na rezervoaru!  :-\ Ponovi se postupak, i na kraju dobiješ na brzini za iduću izmjenu!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

Suki

Citat: Bagy  u Rujan 21, 2022, 12:40:45
Meni izgleda da je postupak isti i na L4 i L8? Znači, odviješ 2 inbus vijka i izvadiš 2 brzopotezne kopče - pa se dashboard malo cimne, odspoji se ožičenje, odvrne zaštitna kapa, odblokira osigurač, izgorjela žarulja izvadi i stavi nova ispravna! Prosto k'o pasulj!  :) Onda sve to obrnutim redom, a ne ko ja - sve zašarafim i onda skužim da mi je zaštitna kapa ostala na rezervoaru!  :-\ Ponovi se postupak, i na kraju dobiješ na brzini za iduću izmjenu!  :smijeh:
O tome i Saxi priča :buahaha: :buahaha:.

Nekome je to "pravi sex", a nekome "prosto ko pasulj" :)
:moto2:

098 9232180

Saxi

Citat: Suki  u Rujan 21, 2022, 13:01:26
O tome i Saxi priča :buahaha: :buahaha:.

Nekome je to "pravi sex", a nekome "prosto ko pasulj" :)
Baš tako, ubacicu slike koje sam pravio sa ciljem da skratim muku drugima, nas dvojica smo radili to 100 godina, skoro pa ko generalnu, ode po dana.

keko

Citat: Saxi  u Rujan 21, 2022, 15:22:32
Baš tako, ubacicu slike koje sam pravio sa ciljem da skratim muku drugima, nas dvojica smo radili to 100 godina, skoro pa ko generalnu, ode po dana.
..generalka   :buahaha:

..da su mogli jednostavnije to složiti, jesu .. ali ne, ko i jebene svječice, mora Suzuki biti poseban  :huh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

Citat: keko link=topic=667.msg177691#msg177691  :ooda: :smijeh:date=1663817687
..generalka   :buahaha:

..da su mogli jednostavnije to složiti, jesu .. ali ne, ko i jebene svječice, mora Suzuki biti poseban  :huh:
Kupi najbolji motor pa će ti biti sve na dohvat, nice & easy :P :)

Mrki

Citat: Osy  u Rujan 22, 2022, 08:17:58
Kupi najbolji motor pa će ti biti sve na dohvat, nice & easy [emoji14] :)
Normalno da mora sve biti na dohvat kada se stalno kvari [emoji1787]

Suki

Citat: keko  u Rujan 22, 2022, 05:34:47
..generalka   :buahaha:

..da su mogli jednostavnije to složiti, jesu .. ali ne, ko i jebene svječice, mora Suzuki biti poseban  :huh:
Po tom pitanju Suzuki je super frendly u odnosu na Hondu :bzvz: :-\ :-X. Srećom, Honda se ne šarafa uopće :ooda: :).
:moto2:

098 9232180

keko

Citat: Mrki  u Rujan 22, 2022, 08:23:00
Normalno da mora sve biti na dohvat kada se stalno kvari [emoji1787]

:smijeh: :gimme5:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎