Wunderlich vizir extender za BMW GS (i ostale)

Autor Lavandić, Veljača 05, 2018, 12:22:04

« natrag - naprijed »

joze


Toni

t
Jozo moga si Avatar prominit da vozis Hondu a nije ponica.
Nije mi nista.

Patak

Citat: Osy  u Veljača 05, 2018, 22:20:35
A taman htio stavit nešto brendirano, da me Patak gleda drugim očima :smijeh:, a onda ti tako...
Nema veze i ako ne paše, ja bi je nakeljio samo da više ne laprda bezveze :buahaha:

Opa Givi, pa lijepo napredujemo :smijeh: Što nema ništa u kini jeftinije :P?

Osy

Citat: Patak  u Veljača 06, 2018, 07:19:27
Opa Givi, pa lijepo napredujemo :smijeh: Što nema ništa u kini jeftinije :P?
Imaju one tvoje maglenke sa R 75, mejd in Čajna i ona resičarska torbica na repu :buahaha:
Nego, niko da te pita, pa ću ja, u čemu si, mislim u kojoj opremi vozio taj motor? Baš me zanima? Slika bi bila poželjna, naravno :ooda:

JZ

Kupujem polovnu kacigu

Patak

Citat: Osy  u Veljača 06, 2018, 08:13:04
Imaju one tvoje maglenke sa R 75, mejd in Čajna i ona resičarska torbica na repu :buahaha:
Nego, niko da te pita, pa ću ja, u čemu si, mislim u kojoj opremi vozio taj motor? Baš me zanima? Slika bi bila poželjna, naravno :ooda:

Samo koža, ponekad lanac oko vrata za prijatelja, vikendom posebne hlače s otvorom odozada da moš lakše primit i sl. tipično za vozače bmw-a... :belj:

BTW. ona torba odozada dođe više nego touratech tank torba :ooda:

Suki

:moto2:

098 9232180


Lavandić

Zanderu taman mi prijatelj iz Bg stiže u četvrtak u St. Ako želiš gratis dostava.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


zander

Dragi moj definitivno sam odustao . Ne zbog para nego mi ne treba zaista....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

tibertov

Citat: Patak  u Veljača 06, 2018, 10:42:08
Samo koža, ponekad lanac oko vrata za prijatelja, vikendom posebne hlače s otvorom odozada da moš lakše primit i sl. tipično za vozače bmw-a... :belj:

BTW. ona torba odozada dođe više nego touratech tank torba :ooda:

Jel ovo Ćoso na slici  :ebudale:.

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zare

Koliko je to zaista dobro, imam poviseni Puig vjetrobran, po ljetu mi zna falit vjetra u kacigi
Kako bi ovo funkcioniralo na orginalnom viziru

Osy

Ja na GSA imam povišeni vjetrobran, ali pošto volim sjediti visoko, povisio sam si sjedalo i u tom slučaju me vjetar tukao u predjelu čela i to mi je smetalo. Tada sam namontirao kinesku kopiju i sad je mir...ja zadovoljan :thumbup: Ali opet napominjem da sam visok 197 cm pa i to treba uzeti u obzir ;)

Ponti

Citat: Osy  u Veljača 06, 2018, 13:41:00
Ja na GSA imam povišeni vjetrobran, ali pošto volim sjediti visoko, povisio sam si sjedalo i u tom slučaju me vjetar tukao u predjelu čela i to mi je smetalo. Tada sam namontirao kinesku kopiju i sad je mir...ja zadovoljan :thumbup: Ali opet napominjem da sam visok 197 cm pa i to treba uzeti u obzir ;)

Koliko puta sam rekao da je za one od 197cm vrtlarstvo, vinogradarstvo i košarka, a ne motori

:smijeh: