P: Bmw E60 530i LPG

Autor tibertov, Ožujak 01, 2018, 18:41:59

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: JZ  u Ožujak 26, 2018, 07:01:22
7 milja....znači još ima čudnih ljudi koji nemaju a imaju :)
Ima se, samo se kuka bezveze...takvi smo mi Hrvati, samo drama, samo crno i negativno...jbga...

Ponti

Citat: Osy  u Ožujak 26, 2018, 07:03:28
Ima se, samo se kuka bezveze...takvi smo mi Hrvati, samo drama, samo crno i negativno...jbga...
Ima se qc.... davno smo nadrasli da je imati ne biti gladan. Danas hocemo aute, kuce, laptope, putovanja, motore.... i to je u redu. A jos puno nasih ljudi kuburi s rezijama i hranom, a to je sramota. Pogledaj kolike su penzije... zgadi mi se drzava kad to vidim.

Osy

Citat: Ponti  u Ožujak 26, 2018, 08:00:23
Ima se qc.... davno smo nadrasli da je imati ne biti gladan. Danas hocemo aute, kuce, laptope, putovanja, motore.... i to je u redu. A jos puno nasih ljudi kuburi s rezijama i hranom, a to je sramota. Pogledaj kolike su penzije... zgadi mi se drzava kad to vidim.
Eto znao sam...kukaš, a imaš...ne dipr :ooda: :smijeh: ;)

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: Osy  u Ožujak 26, 2018, 08:23:55
Eto znao sam...kukaš, a imaš...ne dipr :ooda: :smijeh: ;)

Ne gledam sebe, nego ljude oko sebe ... i nisam osobno kukao, nego pizdim na situaciju gdje ljudi nakon poštenog rada cijelog života upadnu u siromaštvo. A ti kažeš da se ima.

fatboy

To je jedna od situacija kad su oba u pravu... :-\

Osy

Citat: Ponti  u Ožujak 26, 2018, 09:33:44
Ne gledam sebe, nego ljude oko sebe ... i nisam osobno kukao, nego pizdim na situaciju gdje ljudi nakon poštenog rada cijelog života upadnu u siromaštvo. A ti kažeš da se ima.
Teške teme...mogli bi o tome unedogled...

Bagy

Citat: Ponti  u Ožujak 26, 2018, 08:00:23
Ima se qc.... davno smo nadrasli da je imati ne biti gladan. Danas hocemo aute, kuce, laptope, putovanja, motore.... i to je u redu. A jos puno nasih ljudi kuburi s rezijama i hranom, a to je sramota. Pogledaj kolike su penzije... zgadi mi se drzava kad to vidim.

Čije?  :shhh:
mob: 095/573-6874

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: Bagy  u Ožujak 26, 2018, 10:07:01
Čije?  :shhh:

Radničke, profesorske ... ma, i s dobrom penzijom od npr. 4000 kn koja je znanstvena fantastika za debelu većinu penzionera, kako proći mjesec?
Meni su samo režije kuće preko 2000kn, a gdje je hrana, benzin, pa izaći malo na kavu, sladoled i tako to.

Bagy

Citat: Ponti  u Ožujak 26, 2018, 12:50:01
Radničke, profesorske ... ma, i s dobrom penzijom od npr. 4000 kn koja je znanstvena fantastika za debelu većinu penzionera, kako proći mjesec?
Meni su samo režije kuće preko 2000kn, a gdje je hrana, benzin, pa izaći malo na kavu, sladoled i tako to.

mob: 095/573-6874

Ponti

Ja ću braniteljsku  :)  samo moram doživjeti 65. ili 67.


tibertov

2027.g. ja dolazim na vlast i ukidam braniteljske mirovine  :ebudale:

Ponti

Citat: tibertov  u Ožujak 26, 2018, 13:06:45
2027.g. ja dolazim na vlast i ukidam braniteljske mirovine  :ebudale:

Kada budeš na vlasti i samo to nagovijestiš, eto mene s plinskom bocom i još nas jedno 50.000, promijeniti ćeš mišljenje u sekundi, ne znaš ti s kakvim budalama imaš posla :buahaha:

JZ

Citat: Ponti  u Ožujak 26, 2018, 13:11:34
Kada budeš na vlasti i samo to nagovijestiš, eto mene s plinskom bocom i još nas jedno 50.000, promijeniti ćeš mišljenje u sekundi, ne znaš ti s kakvim budalama imaš posla :buahaha:
On je imao plinsku bocu u autu i nije ga bilo strah... :)

Kupujem polovnu kacigu