P: Bmw E60 530i LPG

Autor tibertov, Ožujak 01, 2018, 18:41:59

« natrag - naprijed »

tibertov

Pa da, ne bojim se ja plinskih boca, al samo onih s atestom...Flanđe se tu ne ubrajaju  :smijeh:

Ponti

Citat: JZ  u Ožujak 26, 2018, 13:19:25
On je imao plinsku bocu u autu i nije ga bilo strah... :)

Tako je isto mislio Milanović ... eno ga sada savjetuje Albance  :buahaha:

Josip-Sepp

Citat: tibertov  u Ožujak 26, 2018, 13:06:45
2027.g. ja dolazim na vlast i ukidam braniteljske mirovine  :ebudale:

ne znam na koju foru, al' te 2027. će biti još 20-30.000 partizanskih penzija  :smijeh:

tibertov

I partizanske isto ukidam. :)

Suki

:moto2:

098 9232180

zorro

Ma ne treba ukinut..treba samo izjednacit..ne moze mi đikan bez dana radnog staza..sa par mjeseci garde i samoranjavanja...imat 3 x vecu mirovinu od covjeka koji je radio 30-40 god.
Partizanske ukinut totalno..jedino pravo nasljedstva imaju bracni partneri..a takvih je malo il ih uopce vise nema

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Black Betty

Kakva penzija,o čemu vi..nema toga
Prepostavka je majka zajeba

Ponti

Citat: zorro  u Ožujak 26, 2018, 15:01:02
Ma ne treba ukinut..treba samo izjednacit..ne moze mi đikan bez dana radnog staza..sa par mjeseci garde i samoranjavanja...imat 3 x vecu mirovinu od covjeka koji je radio 30-40 god.
Partizanske ukinut totalno..jedino pravo nasljedstva imaju bracni partneri..a takvih je malo il ih uopce vise nema

Poslano prekoku*ca

Lastovo je između dva rata bilo Italija. I u Yugi mnogi ljudi su imali talijanske penzije. Pred smrt bi oženili (pro forma u općini) neku rođakinju koja je znala biti mlađa i 50 godina od "muža", te je ona nasljeđivala talijansku penziju. Tako i danas ima mala hrpa talijanskih penzija na Lastovu  :smijeh:

zorro

Ma za to se zna..ima i kod nas takvih koji nasljedjuju njemacke..svicarske i slicne mirovine.
Ima takvih koji su nasljedili i boracke i ove nove ratne HR..al jebat ga..zakon je takav kakav je..i njih nema sigurno desetci tisuca..eventualno tisucu-dvi..i kao takvi ne prave nekakav prevelik teret.
Al haj..otisli smo duboko..nema to veze s ovom Tibijevom prevarom glede prodaje bmw-a s prekucanim brojevima sasije i vracenim kilometrima

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Ožujak 26, 2018, 15:17:28
....
Al haj..otisli smo duboko..nema to veze s ovom Tibijevom prevarom glede prodaje bmw-a s prekucanim brojevima sasije i vracenim kilometrima

Poslano prekoku*ca

:smijeh: :smijeh:

damjandugi


tibertov

Nemam pojma...Nista skupo...hebes aute

damjandugi


JZ

Citat: tibertov  u Ožujak 26, 2018, 23:41:54
Nemam pojma...Nista skupo...hebes aute

To je i mene držalo jedno vrijeme...
Kupujem polovnu kacigu

agolac

Evo nek ti Jurica proda Fiću. Prvi vlasnik, pazi ga.  :thumbup:
Pa imaš dve fiće. On se ionako oštri uzet nešto drugo  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain