Ima li ko prjevoz paketa za beograd?

Autor VUCIBATINA, Ožujak 12, 2018, 12:41:49

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

Moj prijatelj i nas clan mile nedavno je uzeo suzuki bandita ali nema nikakve opreme.
Ja imam jaketu jednu i rukavice koje bi mu posla a mozda i nekakve hlace mu nabavim ali posta za samu jaketu trazi 260kn minimalno za paket sto je previse.
Ako ima neko nekog ko vozi za beograd i voljan je odniti nek se javi
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Dadi

Vidi bus koji vozi Zd - Bg, oni neće puno uzeti
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Saxi

A verovatno mu i carinu zalepe, ajde vidi da pošalješ to do Zagreba, u istoj zgradi su Nestle i Whirlpool , dam ti tačnu adresu, ostaviš na recepciji a ja ću sa njima da vidim da mi pošalju po nekome ovamo, u jednoj firmi mi radi kum u drugoj snaja i već smo svašta nešto, tamo vamo slali, a imaš opciju i direkt na bus za Beograd, za neke sitne novce  će prihavtiti da povezu i torbu sa opremom.

Ćoso

Citat: Saxi  u Ožujak 12, 2018, 14:46:30
A verovatno mu i carinu zalepe, ajde vidi da pošalješ to do Zagreba, u istoj zgradi su Nestle i Whirlpool , dam ti tačnu adresu, ostaviš na recepciji a ja ću sa njima da vidim da mi pošalju po nekome ovamo, u jednoj firmi mi radi kum u drugoj snaja i već smo svašta nešto, tamo vamo slali, a imaš opciju i direkt na bus za Beograd, za neke sitne novce  će prihavtiti da povezu i torbu sa opremom.
I rakija se švercala tako  :beer:

VUCIBATINA

Citat: Saxi  u Ožujak 12, 2018, 14:46:30
A verovatno mu i carinu zalepe, ajde vidi da pošalješ to do Zagreba, u istoj zgradi su Nestle i Whirlpool , dam ti tačnu adresu, ostaviš na recepciji a ja ću sa njima da vidim da mi pošalju po nekome ovamo, u jednoj firmi mi radi kum u drugoj snaja i već smo svašta nešto, tamo vamo slali, a imaš opciju i direkt na bus za Beograd, za neke sitne novce  će prihavtiti da povezu i torbu sa opremom.
Hvala na ponudi.  Odem sutra na kolodvor viditi bi li uzeli paket ako ne onda cu te maltretirati za pomoc
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Saxi

Sve je to deo  :blato: , druženja, i dodatne opreme koja je bila bitna da se zimski dani ispune  :vino:

Danijel 23

Citat: Saxi  u Ožujak 12, 2018, 14:46:30
A verovatno mu i carinu zalepe, ajde vidi da pošalješ to do Zagreba, u istoj zgradi su Nestle i Whirlpool , dam ti tačnu adresu, ostaviš na recepciji a ja ću sa njima da vidim da mi pošalju po nekome ovamo, u jednoj firmi mi radi kum u drugoj snaja i već smo svašta nešto, tamo vamo slali, a imaš opciju i direkt na bus za Beograd, za neke sitne novce  će prihavtiti da povezu i torbu sa opremom.
Ja sam slao Ivanu u Bg masku busom, bez problema i nauke!

Macak

Citat: VUCIBATINA  u Ožujak 12, 2018, 12:41:49
Moj prijatelj i nas clan mile nedavno je uzeo suzuki bandita ali nema nikakve opreme.
Ja imam jaketu jednu i rukavice koje bi mu posla a mozda i nekakve hlace mu nabavim ali posta za samu jaketu trazi 260kn minimalno za paket sto je previse.
Ako ima neko nekog ko vozi za beograd i voljan je odniti nek se javi
Dostavi do mene i riješeno i još bezbolno, imam bus svaki dan.
Glupe žene podižu glas a pametne noge
Bolje popiti sa Alzheimerom nego proliti sa Parkinsom
0981890220

VUCIBATINA

jutros bio na kolodvoru, kaže vozač 150kn i ni fininga manje.

aj macak daj adresu pa cu ti poslati.  a mos i broj tel pa se cujemo preko watsapp ili kako bilo
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Danijel 23

Citat: VUCIBATINA  u Ožujak 13, 2018, 08:40:03
jutros bio na kolodvoru, kaže vozač 150kn i ni fininga manje.

aj macak daj adresu pa cu ti poslati.  a mos i broj tel pa se cujemo preko watsapp ili kako bilo
Pa toliko je i karta za 1 osobu.

VUCIBATINA

rješija to mačak sekundarno i besplatno.

svaka čast!
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Saxi

3x ura za Mačka i jedno veliko uaa za tog kretena, pa to je oko 20 evra a odavde bi ti za to uzeli siću neku, ne više od 500 din tj 4,5 evra.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


agolac

E svašta. Brza dostava drugi dan HPExpress Rijeka Split je 50ak kna s osiguranjem ako  ne i manje ovisno o paketu. Ne vidim prednost tih vozača busa.  :misli:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

VUCIBATINA

isti ovaj paket poštom za njemačju manje od 100kn. da ga šaljem u kinu vjerovatno bi koštalo 50 lipa.
luda kuća
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Danijel 23

Dali može i u kontra smjeru? BG-ZG Trebam od Ivana iz BG  što radi vizire dostavu za ZG.