P: Lube tube Scottoiler

Autor Ponti, Travanj 10, 2018, 11:34:37

« natrag - naprijed »

Ponti

Lube tube za scottoiler
Original, nikakva kineska kopija ;)
To je fleksibilni pomoćni spremnik za sustave Scottoilera
Jednostavan za instalaciju na skrivenom mjestu, npr. ispod sjedala i samo se prikopča na scota.
S njim imate dodatnih cca 5.000 kilometara
Mislim da je kapaciteta oko 2,5 dcl, ali se ne sjećam više točno. Dolaze i neke cjevčice s njim.
Korišten, u potpuno funkcionalnom stanju. Ne treba mi jer koristim Cobru, bio je na mom starom stromu. Tražeći cd s krekiranim office-om naletio sam na njega, pa eto ide na bubanj :)

Cijena 120 kn + poštanski troškovi slanja :)




zizu

Kaj je frka....pocel si prodavat opremu.[emoji3]

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


Ćoso

To je super stvar. Natočiš i miran si 5000 km

Ponti

Citat: zizu  u Travanj 10, 2018, 12:39:59
Kaj je frka....pocel si prodavat opremu.[emoji3]

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Prodaje se samo višak, Scota više nemam, pa šta će mi ovo. A imam i malu hrpu opreme koja mi uopće ne služi ... samo bi to trebalo naći po ormarima, ispod kreveta, podrumu i tako to.

Bagy

Citat: Ćoso  u Travanj 10, 2018, 12:45:08
To je super stvar. Natočiš i miran si 5000 km

Ako dobro poštelaš!  :)

mob: 095/573-6874

Ćoso


VUCIBATINA

Gledan sliku i ne kuzim?  Di se prikopca?
Ja vidin samo nastavak za punjenje scoota, pa mi izgleda kao da je ovo neki camel bag skladistiti ulje od oilera.
Daj malo pojasni jer mene zanima
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Ćoso

Citat: VUCIBATINA  u Travanj 11, 2018, 07:43:12
Gledan sliku i ne kuzim?  Di se prikopca?
Ja vidin samo nastavak za punjenje scoota, pa mi izgleda kao da je ovo neki camel bag skladistiti ulje od oilera.
Daj malo pojasni jer mene zanima
U pravu si. Moraš imati scottoiler (ovo je dodatni spremnik za ulje)

Ponti

Citat: VUCIBATINA  u Travanj 11, 2018, 07:43:12
Gledan sliku i ne kuzim?  Di se prikopca?
Ja vidin samo nastavak za punjenje scoota, pa mi izgleda kao da je ovo neki camel bag skladistiti ulje od oilera.
Daj malo pojasni jer mene zanima


Treba čitati, a ne samo gledati  :buahaha:

Citat: Ponti  u Travanj 10, 2018, 11:34:37
...
To je fleksibilni pomoćni spremnik za sustave Scottoilera
Jednostavan za instalaciju na skrivenom mjestu, npr. ispod sjedala i samo se prikopča na scota.
....

VUCIBATINA

iman scoot i čitam ali su me zbunila crijeva, mislija san možda da ovo zaobilazi spremnik od scoota pa se koristi umisto njega. ništa zasad, ako ne prodaš za misec dana možda uzmem
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Ponti

Citat: VUCIBATINA  u Travanj 11, 2018, 08:39:37
iman scoot i čitam ali su me zbunila crijeva, mislija san možda da ovo zaobilazi spremnik od scoota pa se koristi umisto njega. ništa zasad, ako ne prodaš za misec dana možda uzmem
Ma, to su neka crijeva koja su bila u kutiji, taj lube tube se spaja na scota na onaj spoj gdje ga inace punis. Ja sam ga koristio samo kada sam isao na duza putovanja da ne vucem bocu ulja i ne mislim ima li ulja u scotu. Samo upiknem u njega ono crijevo od scota i sve radi.
U Louisa ili negdje dalje pogledaj o tom proizvodu a i cijenu. [emoji6]