GPS nosač za velikog Stroma

Autor Saxi, Studeni 02, 2018, 23:40:04

« natrag - naprijed »

zubakis

Citat: Ponti  u Studeni 05, 2018, 11:34:58
Evo moga.... zelena plasticna cijev za vodu i termobužir.
Plinski štednjak za grijanje, savijanje i one krajeve stisnuo kombinirkama. Napravio rupe i malo turpijom obradio. Navukao termobužir i onda opet na plin.
Ružan je u pm, ali nekako mi paše uz lice




Đizs Krajst

zorro

Citat: zubakis  u Studeni 05, 2018, 17:37:12
Đizs Krajst
pa nije toliko loše  :huh:
Samo da je natrpao pijeska u cijev i onda išao lagano grijati pa smotati na mjeru..i nikakav bužir, nego ofarbati u crno..bio bi super  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zubakis

Citat: zorro  u Studeni 05, 2018, 17:47:16
pa nije toliko loše  :huh:
Samo da je natrpao pijeska u cijev i onda išao lagano grijati pa smotati na mjeru..i nikakav bužir, nego ofarbati u crno..bio bi super 
Daj nemoj zajebavat. Nov motor, a on krivi PPR cijev i navlaci termo buzire ka kondome.

Ponti

Citat: zorro  u Studeni 05, 2018, 17:47:16
pa nije toliko loše  :huh:
Samo da je natrpao pijeska u cijev i onda išao lagano grijati pa smotati na mjeru..i nikakav bužir, nego ofarbati u crno..bio bi super  :thumbup:

Savijen je perfektno, ali ne vidi se baš najbolje.... oni nabori što se vide na fotkama su od bužira jer ga nisam ugrijao do kraja.... nestalo plina u boci. Onda sam probao s fenom ali nije mogao postići temp za topljenje bužira, pa sam ga stavio u ograničen prostor da bi postigao temperaturu i na kraju je pregorio, jadan. I tako sam ubio fen, a da nisam bužir istopio. Kasnije me bolio kiki za to malo nabora, glavno da nosač radi bez greške :)

jeeves

Citat: Ponti  u Studeni 05, 2018, 14:08:37
Majku im bavarsku .... moram još olakšati stroma i smršaviti 30 kila, pa ćemo onda vidjeti  :smijeh:
S ovom kacigom ćeš dobit još barem 2,78 km/h


Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Ponti

Citat: zubakis  u Studeni 05, 2018, 17:51:20
Daj nemoj zajebavat. Nov motor, a on krivi PPR cijev i navlaci termo buzire ka kondome.

Daj pogledaj gotove nosače za somaru... pa moj je maneken za te nove  :smijeh:

Ponti

Citat: jeeves  u Studeni 05, 2018, 17:57:31
S ovom kacigom ćeš dobit još barem 2,78 km/h

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

:buahaha: :buahaha:

Suki

Citat: zorro  u Studeni 05, 2018, 17:47:16
pa nije toliko loše  :huh:
Samo da je natrpao pijeska u cijev i onda išao lagano grijati pa smotati na mjeru..i nikakav bužir, nego ofarbati u crno..bio bi super  :thumbup:

...ja sam savijao tako da sam pijesak nabijao unutra :thumbup:. Prvo u rerni ga dobro osušio, pa prosijao, začepio jedan kraj cijevi i usipavao uz nabijanje . Kad se napunila cijev, začepio i drugi kraj. Ona cijev od 12 mm se super savijala, bez pucanja i žabljenja :thumbup:. Napravio sam prvo jedan takav nosač, ali mi je bio pićkast :smijeh:.
S ovom cijevi od 14 mm je bila zajebancija jer se bez obzira na pijesak nije dala lijepo saviti :crashm:. Srećom, uzeo sam 6m cijevi, a trebalo mi je samo 70cm :smijeh:, pa sam imao u rezervi dovoljno :). Al neka, sviđa mi se :-* :), prava muška stvar na motoru :ooda: ;) :smijeh:.

...ma samo nek se nešto prčka oko motora :-*...gušt je to :ooda: :gimme5:.
:moto2:

098 9232180

ivica medjugas

Ponti oces meni napravit jedan, placan kolko triba
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Ponti


zander

Naavali narodeeee.///Ponti savija sve sto treba..//.koristi sve grejace moguce i nemoguce..... :buahaha:

Cena....?? :misli:    Prava sitnica :buahaha: :buahaha: a i turisticka taksa pride :ooda:

Saxy da li ces imati para za ovo?? :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Bagy

Citat: Suki  u Studeni 04, 2018, 14:58:52
Napravio sam ga tako jer sam tako htio :ooda: počevši od širine cijevi, do oblika i zavara. Točno je kako treba biti :gimme5:.

I totalno se uklapa u tu šalt-tabla geometriju!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

zubakis

Citat: ivica medjugas  u Studeni 05, 2018, 18:24:04
Ponti oces meni napravit jedan, placan kolko triba
Ima ti u mene materijala. Ostalo mi kad san renovira wc

zander

Donirajte Pontiju cevke za GPS nosace.
OPENMINDED PEOPLE WANTED

tibertov