BoosterPlug Suzuki DL1000 V-Strom Forget the Power Commander

Autor zubakis, Kolovoz 07, 2018, 16:44:04

« natrag - naprijed »

Igor Mihajlik

Citat: Ponti  u Kolovoz 08, 2018, 15:01:13
Kako to misliš, Juricin vodenjak pod mojom rukom je trošio 8L.

To zato što zna gde radi Jurica  :)
Lado je moj idol

fatboy

Pa da si Stroma tako gazio nema šanse da bi bilo manje...Ovaj moj je sa potrošnjom najčešće ispod 6 litara a vozi se aktivno...
Sada na Stromu mi je potrošnja OK...Honda je bila žednija... :huh:

zubakis

Pošto je Kapetan Joke jučer iša na brod, nadam se da neće ovo čitat.  :smijeh:
Nedavno mi je da da probam njegovog glanjc GSA. Stavi ga on u dinamik mode i kaže evo sine probaj. Odo ja napravit đir i onako lagano po gradu. Prebacim na road mode da vidim šta sad. Motor lipo uglađeno se valja po cesti, ma milina. Udobnost mu je stvarno extra. Padanje u zavoje ko da je bicikla, šaltanje isto fino mekano. Međutim vrag mi nije da mira i vratim ga u Dinamik mode. Ajde da vidim kako se se ova lutka ispucava ono kad je našiljiš muški ko šta se somara šilji. I tu nastade muk... :ooda: Motor je prekrasan, vozan, pojava je na cesti, ma sve, ali nema onaj šuc ko somara. Nema onog starta koji ti čupa ruke sa volana. Kad sam proba sitija san se odma Pontija i moran se složit s njim. Malo je gluvast rekli bi ovde. Pogotovo za nekoga ko je vozija kilo soma.

Saxi

Citat: fatboy  u Kolovoz 08, 2018, 15:27:27
Pa da si Stroma tako gazio nema šanse da bi bilo manje...Ovaj moj je sa potrošnjom najčešće ispod 6 litara a vozi se aktivno...
Sada na Stromu mi je potrošnja OK...Honda je bila žednija... :huh:
Cccc, neznanje nije opravdanje [emoji23][emoji23][emoji23]
Kad se poteraju muški, bilo stara a tek nova 1000 u odnosu na moj K9, meni potrošnja skače puno, njima malo, tako da ovaj 1000 troši manje nego moj K9, a i tvoj je tu neko godište. Na auto putu koga retko vozim meni diže u nebesa a 1000 ostaje ispod.