Povećana potrošnja goriva za oko 25%

Autor Saxi, Rujan 30, 2017, 10:31:38

« natrag - naprijed »

Saxi

Svećice sam stavio one sto si mi ti rekao, tako da je moguće da su pogrešne [emoji28]
Ide taj uskoro na stelovanje ventila I jos jedan pregled i dotezanje pa cemo da vidimo šta dalje [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Osy

Nemoj da opet moram kupovat neke stvari, neće bit tih para da me počastite :tongue: :ooda: :buahaha: :buahaha: :buahaha: ;)

Fantom

Da ti je lambda sonda prdnula upalio bi ti FI lampu kao meni nakon mjesec dana od kupovine. Lampa je gorila konstantno motor je radio kao i prije kvara. Potrosnju nisam pratio dal se u tom periodu povecala.

Prica o stelovanju ventila i potrosnja pije vodu kao sto je neko prije napisao mada bi tako potrosnja trebala da se podize postepeno.
Vazno je da ide sredice se.. Duga je zima  :thumbup:

Saxi

Strpljiv spasen, a dok ne opravimo belo tele, ima da de kvalitetno zezamo i podjebavamo [emoji5]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


bajki

Citat: Saxi  u Listopad 02, 2017, 17:27:34
Kad smo se za vikend menjali motora u igri je bio moj, L2 650 ABS Mikijev, K8 1000 Bugijev primetili smo da od treće na gore moj gubi na snazi i muči se, creva su gledali razni I nisu uočili ama baš nikakve probleme stelovanje ventila me svakako ceka pa ćemo tom prilikom smesu da vratimo u normalu i opet pregledamo motor pa javljam utiske, a jel sex da se promeni ta lambda sonda, da idem krišom da odvijem Milaneziju njegovu [emoji28]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

To može biti posljedica stanjivanja smjese, motor je slabiji i tebi izgleda kao da se muči. U prve dvije to neosjetiš jer je kratak prijenos.

Saxi

Vozio tankao i potrošnja se smanjila za 10 % ali nisam zadovoljan pa je motor otisao pa pa u servis na stelovanje ventila Iikompletan detaljan pregled, smesu ću da vratim na staro, lepše se vozi za nijansu, iako je trošio više, pa cemo da vidimo dal će nešto da se promeni.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Milanezi

Dal ti je ispravan kalkulator, da ne jebe on računicu...

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

keko

Citat: Milanezi  u Listopad 12, 2017, 19:11:58
Dal ti je ispravan kalkulator, da ne jebe on računicu...
.. ijao  :buahaha: ovo je bilo direkt u jaja  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

:moto2:

098 9232180

Saxi

Citat: Milanezi  u Listopad 12, 2017, 19:11:58
Dal ti je ispravan kalkulator, da ne jebe on računicu...
Zato se druzim sa odlikasima poput tebe, jer je kod mene sve u kvaru, kvarnjaro jedna [emoji8]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Milanezi

Citat: Saxi  u Listopad 12, 2017, 22:39:01
Zato se druzim sa odlikasima poput tebe, jer je kod mene sve u kvaru, kvarnjaro jedna [emoji8]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Ljubi brat u suvi vrat  :gimme5:

Saxi

Citat: Milanezi  u Listopad 12, 2017, 23:03:13
Ljubi brat u suvi vrat  :gimme5:
Dok je vakih drugara zabole me kara [emoji38] za potrošnju i ostale zajebavancije [emoji13]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Saxi

Rasturen motor komplet, kaze majstor izduvni ventili su bili baš pretegnuti, urađena sinhronizacija cilindara, TBS, TPS, svi dzekovi pregledani, rezervoar... kaze vidi se da je motor mažen, pažen i održavan, kačio ga na kompjuter, kaže lanci bregaste dobri, španeri takodje, ma sve idealno, idući vikend idem po motor pa ćemo videti jel ima smanjenja potrošnje [emoji16] inače ovlašćeni majstor za Suzuki mi je pre 3 godine rekao još malo pa da radim lance bregaste spanere... kažu, potrošili se, vreme je uskoro, o tada sam prešao 20000 km i gle čuda sve kako treba. http://cloud.tapatalk.com/s/59e2ca39dcd67/video-a7d68e169fdcacc9ee7250fcf8b75967-V.mp4

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka