Povećana potrošnja goriva za oko 25%

Autor Saxi, Rujan 30, 2017, 10:31:38

« natrag - naprijed »

Saxi

Citat: Toni  u Listopad 19, 2017, 22:47:54
Ne zaboravi da san ti skrnija paznju na tu cinjenicu. Drago mi je da sam bio u pravu.
Piva za tebe Toni, u pravu si a super drug mi je svako malo pomerao stelovanje ventila - ajd to mi jasno jer je prepun posla i neće da naplati , ali majstor u ovlašćenom servisu takodje, kaže radićemo na proleće ali meni đavo nije dao mira. Za rođene pare sam jedva pronašao čoveka da uradi kako treba. A cena prava sitnica, pregledao ceo motor, podmazao sta treba, sredio ventile, uradio TBS, podmazao konektore, oprao motor i sve to za 80 evra

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Milanezi

Dečko,jel imaš ti dozvolu za copyright ovih fotki ?

Ćoso

Tvoja sreća je i mene razveselila...


Nego, koliko ti je trajao akumulator?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

Saxi

Citat: Milanezi  u Listopad 19, 2017, 22:58:53
Dečko,jel imaš ti dozvolu za copyright ovih fotki ?
Jes vala, da nije bilo fotografa Mikija ni ovih fotki ne vi bilo, hvala lepotance

@ Ćoso
8 sezona Direktore, a mogao je još sigurno verujem ali sam ga preventivno zamenio, sreća moja da nisam kupio motor od varagića koji su Mikiju prodali japansko čudo tehnologije sa najgorim kineskim akumulatorom... ccccc

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Ćoso

A joj...nije da kurim vatru Miki, al' ovo peče


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

Milanezi

Moram i ja nešto da izjavim za dnevnik !

Dragi dnevniče, sve je počelo dan ranije kada se BeograDŽanin samopozvao da ga vozim po kantu u servis. Zajahao je oko 10h zglobni autobus i sjahao u moje malo mesto nešto pre podneva. Šta ću, drug mi je, nije loš dečko u suštini...
Osedlasmo mog Belka i krenusmo put Ibarske magistrale...

Normalno alfa mužjak je za kormanom



Malo magistrala, malo auto-put i brzo se stigosmo kod Darka. Čovek kulturan, u gužvi sa poslom izdvoji neki minut za nas bezjake.O čemu ćemo, nego o motorima, jel...
Saxi obilazi oko teleta i jedva čeka da ga zajaše. Znam da će da se razočara jer još je pod utiskom mog lipicanera al' neka ga. Obilazi, mazi ga, vidi se da mu je falio ovih par dana...priča sa njim, ima neka veza medju njima...



Ja mu spremio poklon, lep, nov, i najbitnije precizan...



Svraćamo na pumpu, u stvari on svraća, ja imam goriva za još par dana vožnje :smijeh:
Čekam ga, nema ga i nema, i nema, i nema...koliki li je taj rezervoar majku mu...
Za to vreme ubijam vreme, fotkam moj motor, sam se divim koliko je lep(ši)



Stiže i Saxi, taman sam malo dremnuo



Peglamo krivine i ubrzo smo u servisu, opet. Valjda četvrti ili peti put ovog meseca, ko će još to da izbroji. Videvši nas na kapiji majstor preko reda ubacuje Saxijevog ljubimca, valjda računa da nas se što pre reši. Možda smo mu i dosadili, ma nemogućeeeeeeee



Kače ga na infuziju, crevca na sve strane



Rastajemo se sa serviserima, za sada....peglamo dalje, baš peglamo...
Opet magistrala, pa auto-put, pa opet magistrala...
Lete stromovi, k'o munje nebeske...

Stajemo na pumpu da vidimo dal je operacija bila uspešna.
Naliva ga Saxi domaćinski, do čepa, pa i malo preko, jedno pola litre
:buahaha:





Dok on plaća gorivo, vadim kalkulator i k'o vrsni matematičar sabiram i oduzimam. Odavno sam izašao iz škole pa mi sve nekako maglovito oko tog računanja.
Dal beše ovako il' ovako, plus il' minus. Nekako se izborih, hebeno je bilo. Kalkulator kaže da mu je potrošnja 5,5 litara. Skroz ok. Ja mu prijavljujem 6.5 litara...
Grči mu se lice, 'vata se za grudi, počinje teško da diše... umalo hitnu da zovem, 'oće čovek da se zanesvesti.
Šalim se druže moj, sve će biti dobro, ne sekiraj se...potrošnja 5.5 litara.

Evo i dokaza







Proveravam kod mene potrošnju, ne treba kalkulator. Stisnem dugmence i izadje potrošnja, kulturiška



Jao Saxijeve sreće, pa to nisam skoro video. Otrča ponovo do pumpe, nosi sokove, čokolade, časti čovek sve redom. Spao mu veliki kamen sa srca, prodisao čovek.



Polegasmo na travu, gledamo naše lipicanere i smeškamo se. Lep krug napravismo danas, zadovoljni smo  :thumbup:
Vreme i za rastanak, ja u moje malo mesto, a Saxi prema kući. Srećan je, stromče je ozdravilo!

Do sledećeg javljanja pozz!










iviccaa


Suki

:moto2:

098 9232180

Saxi

Miki svaka čast, vidim da sam ti večna inspiracija a moje Stromce nikad prezaljen i nedosanjan san ali tu je tvoj drug koji će uvek da ti da krug da i ti osetis draž i čari pravog malog velikog Stroma
Da te nema moralo bi te se izmisliti, srećan je onaj koji te nije upoznao 🤣🤣🤣
Nije bitno u životu toliko sta ti se dešava, već kako gledaš na stvari i doživljavas, tako da dam ja uživao I bile su mi prvo pune gaće od straha dok me ovaj na krilima vetra vozio, a u povratku sam kao kvasac rastao i srce beše puno dok mi se Miki u retrovizorima ogledao život je da de živi i uživa, idemo dalje da Dr spremamo za Bugarsku

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Black Betty

...možete vi i dalje davat reviziju,zanimljivo štivo...
Prepostavka je majka zajeba

Osy

E jebem vas blentave, koji ste vi luđaci :ooda: :smijeh: :smijeh: :smijeh: šta će tek biti kad se vidimo :beer:  :gimme5:

Mrki

Novi kalkulator :D :D

Odlično opisano..

Drago mi je da se problem napokon riješio..

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti


keko

..Milanezi, jesil ga podučio korištenju kalkulatora  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎