Triumph Tiger 800

Autor Mrki, Siječanj 24, 2018, 10:35:11

« natrag - naprijed »

bansi

Citat: Bagy  u Veljača 19, 2019, 19:00:28
Jebenica!  :thumbup: I, jel to na kraju enduro motor ili ne?!?  :misli:
Nije Ninja, a nije ni K1600.
Naravno da je enduro tip u tolikoj mjeri koliko je primjerice obična Porsche Carrera trkači auto što znači ako misliš uzimat auto za stazu i vozit trke onda buš kupio GT2 RS i možeš odmah na stazu, a nije ni da ćeš se s običnom posramit no naravno nećeš moć ganjat takva vremena i bit u toj grupi u kojoj bi bio da si kupio trkaču izvedbu  ;)

Bagy

Ma, sve 5! Osobno ne bih nikada s takvim motorom išao na stazu gdje se vozaju kroseri. Al, eto, čovjek si je htio nešto dokazati...  ;)
mob: 095/573-6874

Ponti

Motor je sigurno odličan. Sa svoja tri cilindra sigurno ima momenta dakle uzima najbolje od dva cilindraša, a ima i ono nešto od četiri cilindraša. Kompromis između dva i četiri.
Gledao sam ja odavno trimuphe, ali me bilo strah u vezi servisa i održavanja. Danas je situacija sigurno bolja kada je Novema u igri. Nije da je Novema sada nešto super vau, ali barem se može doći do rezervnih dijelova jednostavno.

bansi

Citat: Bagy  u Veljača 20, 2019, 07:34:15
Ma, sve 5! Osobno ne bih nikada s takvim motorom išao na stazu gdje se vozaju kroseri. Al, eto, čovjek si je htio nešto dokazati...  ;)
Naravno ne bi ni ja , ali nije na odmet znat da se može.
To ti je isto ko neko kaj ima "R-a" i ne razmišlja nikad otići na stazu provozat se, ali zna ak hoće da može probat :) ;)

bansi

Citat: Ponti  u Veljača 20, 2019, 07:44:22
Motor je sigurno odličan. Sa svoja tri cilindra sigurno ima momenta dakle uzima najbolje od dva cilindraša, a ima i ono nešto od četiri cilindraša. Kompromis između dva i četiri.
Gledao sam ja odavno trimuphe, ali me bilo strah u vezi servisa i održavanja. Danas je situacija sigurno bolja kada je Novema u igri. Nije da je Novema sada nešto super vau, ali barem se može doći do rezervnih dijelova jednostavno.
Da situacija sa servisima je danas puno bolja. Ja sa Novemom nisam nikad imao problema i zadovoljan sam njima, a i Viktor je blizu ;)

Mrki

U onom videu svaka čast ovom na Tigeru ali za najjači je onaj na naked-u :)

bansi

Citat: Mrki  u Veljača 20, 2019, 08:12:10
U onom videu svaka čast ovom na Tigeru ali za najjači je onaj na naked-u :)
Jap :) :)

Patak

Citat: bansi  u Veljača 20, 2019, 07:54:30
Naravno ne bi ni ja , ali nije na odmet znat da se može.
To ti je isto ko neko kaj ima "R-a" i ne razmišlja nikad otići na stazu provozat se, ali zna ak hoće da može probat :) ;)

Nije na odmet, može al do vozača je ;)

https://www.facebook.com/ridethewilduk/videos/337936346823278/

bansi

Citat: Patak  u Veljača 24, 2019, 01:11:17
Nije na odmet, može al do vozača je ;)

https://www.facebook.com/ridethewilduk/videos/337936346823278/
Naravno, uvijek bilo i uvijek će bit. Vozač je taj koji odlučuje da li će prepreka biti prijeđena, ali je bitno i da ga motor u tome može pratit;)

bansi


bansi


Špoki

Ovo je odlično :thumbup: Imaš sve bez dodatnih uređaja integrirano u ekran. Zašto to nemaju svi :misli:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

bansi

Citat: Špoki  u Ožujak 22, 2019, 11:37:44
Ovo je odlično :thumbup: Imaš sve bez dodatnih uređaja integrirano u ekran. Zašto to nemaju svi :misli:
Eee to ti ne bih znao :)

Osy

Šta nema to Bmw odavno, direktore jel imaš ti to na GSU?

Ćoso

Citat: bansi  u Ožujak 22, 2019, 10:30:46
Još malo i onda guštanje u novom gadgetu  :want:
https://www.triumphmotorcycles.co.uk/tft-connectivity
Ovo stvarno zvuči izvrsno


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!