Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

Ćoso

Respect [emoji1303][emoji1303][emoji1303][emoji123]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

ROGI

 :sunce:pozdrav iz Makedonije. Ekipa KROMBACHER spremna za Medulin :moto2:

Ćoso

Citat: ROGI  u Svibanj 12, 2019, 06:43:12
:sunce:pozdrav iz Makedonije. Ekipa KROMBACHER spremna za Medulin :moto2:
Bravo ekipa!!!


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

fatboy

Krombacher team, samo ne nosite taj snijeg vamo... :-\


beli

 :misli: a da prokopam do bunkera i povučem struju ? Ima li štogod unutra da bi bilo pod naponom ?
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

gogs

Citat: beli  u Svibanj 12, 2019, 09:59:41
:misli: a da prokopam do bunkera i povučem struju ? Ima li štogod unutra da bi bilo pod naponom ?

Nema ništa....sve pokralo.  Očekivao sam nekoga medvjeda ali srećom ništa ni od njega  :-\

beli

 :misli: moram se čuti s Gianniem .... ako prokopam od vikse do tunela, mogo bi šverat Sirijce,  a on nek ih s P.Gore cisternom za vodu dalje lifra po željama .... a bilo bi para, odma bi kupio maglenke, a Lili sat ... :ooda:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

gogs


Ćoso

Citat: beli  u Svibanj 12, 2019, 10:14:12
:misli: moram se čuti s Gianniem .... ako prokopam od vikse do tunela, mogo bi šverat Sirijce,  a on nek ih s P.Gore cisternom za vodu dalje lifra po željama .... a bilo bi para, odma bi kupio maglenke, a Lili sat ... :ooda:
Ili još bolje...sebi sat (od Pontija), Lili maglenke


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zander

Proslu subotu, moja lepsa i mrsavija polovica i ja i moj mali, odlucismo da napravimo trening voznju po istocnoj Srbiji , regija Homolje. Od mnogo interesantnih lokacija, odabrali smo vrelo Krupaje, Resavsku pecinu i Veliki buk, mali vodopad od male reke Lisine.
Ne bih davio piskaranjem, slike govore dovoljno nadam se
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

agolac

Zander. Probaj opet učitati jednu od zarotiranih fotki isto kao prvi put. Ništa ne mjenjaj. Promjenio sam jedan parametar pa da vidim da li će riješiti rotiranje
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain