Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: zorro  u Svibanj 28, 2019, 22:14:05
Ne..al volio bih bilo kakav "normalan" ..pa ak nekad uspiješ doći do nekakvog..proslijedi  :thumbup:
Ovaj dio preko Podgradaca je ok..išli smo Suki i ja jednom..dobar makadam..ništa extremno
Di se vozio prošle godine bosanski Benduro...kaj nije po Kozari? Btw di je Stane?  On je bio i vozio.

Danijel 23

Citat: beli  u Svibanj 28, 2019, 22:17:09
janjetina je zanimljiva, samo treba pitati za tajming kad skida .... idem relativno često preko Knežice prema Prijedoru pa je s te strane na samom ulazu u grad ....
Samo čvapi i slastice prolazi, hebeš prčetinu  :belj:

zorro

Citat: Danijel 23  u Svibanj 28, 2019, 22:24:18
Di se vozio prošle godine bosanski Benduro...kaj nije po Kozari? Btw di je Stane?  On je bio i vozio.
Prošle god. je bilo Livno
Sad sam malo surfao..imaš po netu kojekakvih trackova kozare..više planinarskih..ali ima i biciklističkih..a čim može bic..mogu i naše koze  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

beli

Citat: Danijel 23  u Svibanj 28, 2019, 22:25:28
Samo čvapi i slastice prolazi, hebeš prčetinu  :belj:
ma ok, ali  nemrem si pomoć, kad vidim janje na ražnju sav se izbezumim .....  :huh:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Danijel 23

Citat: zorro  u Svibanj 28, 2019, 22:28:47
Prošle god. je bilo Livno
Sad sam malo surfao..imaš po netu kojekakvih trackova kozare..više planinarskih..ali ima i biciklističkih..a čim može bic..mogu i naše koze  :)
:thumbup: ali moja kravica se pati po biciklisticki stazicama.  :)

zorro

Citat: Danijel 23  u Svibanj 28, 2019, 22:31:58
:thumbup: ali moja kravica se pati po biciklisticki stazicama.  :)
A ti sa kravom misliš  :huh: ..pa onda ovo što sam ti rekao
Možeš s one južne strane na Kozarac..pa lijepom asfaltiranom zavojitom cetom do vrha..a spustiš se na drugu stranu..makadamom. do B. Gradiške
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Svibanj 28, 2019, 22:36:36
A ti sa kravom misliš  :huh: ..pa onda ovo što sam ti rekao
Možeš s one južne strane na Kozarac..pa lijepom asfaltiranom zavojitom cetom do vrha..a spustiš se na drugu stranu..makadamom. do B. Gradiške
:-*

Renči

Citat: zorro  u Svibanj 28, 2019, 22:36:36
A ti sa kravom misliš  :huh: ..pa onda ovo što sam ti rekao
Možeš s one južne strane na Kozarac..pa lijepom asfaltiranom zavojitom cetom do vrha..a spustiš se na drugu stranu..makadamom. do B. Gradiške
Tim makadamom smo se mi penjali, i to je dobro prošlo, jer su odroni za ovih kiša prošli tjedan uništili potpuno cestu!
Samo su bageri i kamioni tamo.
Zadnjih 5-6 km je blato!
Sa enduro gumama ide bez problema, dok se ove odmah zapune!
Nismo slikali te odrone i to mi je žao! Zemlja i derveće su prošli preko betonskih zidova(škarpi) visokih 6-7 metara!
Na djelovima su zatrpani cjeli usjeci, kuda su radili novu trasu ceste, pa se zaobilazi nekim starim trasama!


zorro

Citat: Renči  u Svibanj 29, 2019, 08:37:04
Tim makadamom smo se mi penjali, i to je dobro prošlo, jer su odroni za ovih kiša prošli tjedan uništili potpuno cestu!
Samo su bageri i kamioni tamo.
Zadnjih 5-6 km je blato!
Sa enduro gumama ide bez problema, dok se ove odmah zapune!
Nismo slikali te odrone i to mi je žao! Zemlja i derveće su prošli preko betonskih zidova(škarpi) visokih 6-7 metara!
Na djelovima su zatrpani cjeli usjeci, kuda su radili novu trasu ceste, pa se zaobilazi nekim starim trasama!
To je tamo uvijek tak ..već 20 god. rade tu cestu.. Blato uvijek..pogotovo u gornjem dijelu ..pred kraj
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:


Danijel 23

Danas išli opet u "lagani" lov na geokeševe.  :blato:














Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Zlac



Mrki