Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

iviccaa

I ja sam 110km odvozio i 0 slika uslikao. [emoji16]

Suki

:moto2:

098 9232180

Osy

Šta kaže IB koji joj je bolji...Bmw ili Triumph?

beli

upsss, btw Sukija: vojna zona od strateškog interesa... nema signala.
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

tibertov


tibertov


jures

Danas 350km

Stavio bih neku sliku ali ovaj forum ima velikih poteskoca za stavljanje slike mobilnim.
Bio lud, i prodao Stroma

Suki

Citat: jures  u Svibanj 03, 2020, 23:19:33
Danas 350km

Stavio bih neku sliku ali ovaj forum ima velikih poteskoca za stavljanje slike mobilnim.
...ja se svaki put kad trebam sliku okačit na forum sa sjetom sjetim prošlog foruma i dobrog starog IBa ;) :smijeh:, kako je to tamo jednostavno bilo :). Ljudi su stavljali slike i koje treba i koje ne treba...sve je bilo puno slikaaa :-*.
Ovdje me nekagoda uhvati (ne zbog izgleda :P ) kad treba sliku zakačit. Često odustanem, a i kad "prođe" ne znam kak će ispast, na koju stranu okrenuta :-\ :-\...
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Citat: jures  u Svibanj 03, 2020, 23:19:33
Danas 350km

Stavio bih neku sliku ali ovaj forum ima velikih poteskoca za stavljanje slike mobilnim.
Nikakvih problema nemam sa stavljanjem slika s mobilnog (Iphone8)


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy

Nemam ni ja, osim što mi ponekad okrene. I da, koliko sam skužio prolazi jedino kad stavljam po 2,3 u komadu...ako je više, onda vrti i ne bude ništa od toga...

Špoki

Treba smanjiti rezoluciju kad se slike postaju, ali to je zajebancija, ako ne odu odmah onda mi se ne da više i ode baka s kolačima  :huh::smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

jures

Iphone XS. Stavljam jedno po jedno pa me baci na novu prazni stran kad kliknem posalji.
Bio lud, i prodao Stroma

jures

Citat: Špoki  u Svibanj 04, 2020, 08:35:43
Treba smanjiti rezoluciju kad se slike postaju, ali to je zajebancija, ako ne odu odmah onda mi se ne da više i ode baka s kolačima  :huh::smijeh:
Prins screen puta sam stavljao...resolucija vrlo mala
Bio lud, i prodao Stroma

jures

Bio lud, i prodao Stroma

jures

Bio lud, i prodao Stroma