Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

fatboy


zare

Citat: keko  u Travanj 14, 2018, 20:25:10
Danas 250 km   :moto2: pizza u Oro goro i doma  :)
Jel to sa sinom, kako je zadovoljan gumama, ja svoje jos nisam probao  :'(

keko

Citat: zare  u Travanj 14, 2018, 21:33:25
Jel to sa sinom, kako je zadovoljan gumama, ja svoje jos nisam probao  :'(
Ne, kum i kuma, žena i ja. Sin je probao gume i oduševljen je, veli da su zaljepljene za asfalt.
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zare

Citat: keko  u Travanj 14, 2018, 21:35:31
Ne, kum i kuma, žena i ja. Sin je probao gume i oduševljen je, veli da su zaljepljene za asfalt.
:thumbup:

Black Betty

Konačno lijepo vrijeme i mi puni želje za vožnjom,pa u skladu sa svim tim parametrima odradili vožnju i sasvim je bilo u redu....

Pretpostavka je majka zajeba

Prepostavka je majka zajeba

keko

Citat: Black Betty  u Travanj 15, 2018, 21:33:04
Konačno lijepo vrijeme i mi puni želje za vožnjom,pa u skladu sa svim tim parametrima odradili vožnju i sasvim je bilo u redu...
Jel to u Kotlima
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Black Betty

Da,Kotli su to.
A mi taman  se oblačimo i neki mladi dečki sa R motorima govore ajmo požurite da nam ovi penziči sa motorima ne smetaju po cesti,ja to čuo i taman su skrenuli prema Plominu ,ubrzo ih stigao i prestigao i na Plominu ostali nijemi da je njih Strom preticao,malo im nije bilo drago ,al drugi put neće govoriti budalaštine.....
Prepostavka je majka zajeba

Ćoso

Citat: Black Betty  u Travanj 16, 2018, 07:06:37
Da,Kotli su to.
A mi taman  se oblačimo i neki mladi dečki sa R motorima govore ajmo požurite da nam ovi penziči sa motorima ne smetaju po cesti,ja to čuo i taman su skrenuli prema Plominu ,ubrzo ih stigao i prestigao i na Plominu ostali nijemi da je njih Strom preticao,malo im nije bilo drago ,al drugi put neće govoriti budalaštine.....
[emoji23][emoji1303][emoji1320]

jures

Citat: Black Betty  u Travanj 16, 2018, 07:06:37
Da,Kotli su to.
A mi taman  se oblačimo i neki mladi dečki sa R motorima govore ajmo požurite da nam ovi penziči sa motorima ne smetaju po cesti,ja to čuo i taman su skrenuli prema Plominu ,ubrzo ih stigao i prestigao i na Plominu ostali nijemi da je njih Strom preticao,malo im nije bilo drago ,al drugi put neće govoriti budalaštine.....
Kakva je cjesta Buzet - Cerovlje, što se tiče pjeska sada?
Bio lud, i prodao Stroma

Suki

Citat: Black Betty  u Travanj 16, 2018, 07:06:37
Da,Kotli su to.
A mi taman  se oblačimo i neki mladi dečki sa R motorima govore ajmo požurite da nam ovi penziči sa motorima ne smetaju po cesti,ja to čuo i taman su skrenuli prema Plominu ,ubrzo ih stigao i prestigao i na Plominu ostali nijemi da je njih Strom preticao,malo im nije bilo drago ,al drugi put neće govoriti budalaštine.....
...tooo Rokii....neka si im pokazo...neka si :smijeh:....neeeće oni tebi govorit kako se Strom vozi.... :smijeh: :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Špoki

Hahahaha :smijeh:, još samo video fali i komplet uradak je tu :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Black Betty

Još ima podosta pijeska po cesti al voziš više prema crti il' kuda idu lijevi kotači od vozila i nemaš problema,glavne ceste su čiste dok sporedne su još malo pjeskovite
Prepostavka je majka zajeba

jeeves

Citat: Suki  u Travanj 16, 2018, 07:46:25
...tooo Rokii....neka si im pokazo...neka si :smijeh:....neeeće oni tebi govorit kako se Strom vozi.... :smijeh: :thumbup:


:smijeh: :smijeh: :smijeh:

Bagy

mob: 095/573-6874