Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

Danijel 23


Josip-Sepp



Bagy

Danas odvožena krasna ruta od nekih 300-tinjak km. Zborno mjesto Petrol Đurđevac i prva  :kava:, pa preko Papuka na drugu  :kava: u Požegu, pa na ćevape u Novu Gradišku, pa na sladoled u Daruvar i još je trebala pasti baklava u Virovitici!  :-\ E, nećeš razbojniče - ta bi mi stvarno bila  :puke:, pa sam je prekrižio!  :) Ošlo društvance na baklavu, a ja kuć' preko dosadne Podravske magistrale. No, do tada smo se već poprilično nauživali jurnjave po zavojima!  :moto2:  :thumbup:
mob: 095/573-6874

zorro

..napisao sam i u dobro jutro..ev i ođe..žao mi je što si javio 5 do 12 ..drugi put bar kad kreneš od kuće ak ne već dan ranije  :thumbup:
:beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Ma, sve je bilo dogovarano u zadnjih 5 min. Kud ćemo, šta ćemo? Ajmo mi do Voćina i najbolje vijugave ceste u blizini!  :ooda: A definitivno ću se najaviti drugi puta, tu rutu mi je i doktor prepisao - odvoziti barem jednom mjesečno!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Bagy  u Svibanj 06, 2018, 22:15:17
Ma, sve je bilo dogovarano u zadnjih 5 min. Kud ćemo, šta ćemo? Ajmo mi do Voćina i najbolje vijugave ceste u blizini!  :ooda: A definitivno ću se najaviti drugi puta, tu rutu mi je i doktor prepisao - odvoziti barem jednom mjesečno!  :thumbup:
Da sam si isplanirao..mogao sam vas provesti kojom lijepom cestom..Kutjevo-Orahovica..Ruševo - Levanjska..il čak da ste s tog mjesta di ste bili na cugi opalili na Novu Kapelu ..isto odlična cesta..bolja no PŽ-NG
..uglavnom..velim ti..žao mi što nisam bar na kavu uspio skoknut
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Citat: zorro  u Svibanj 06, 2018, 22:36:14
Da sam si isplanirao..mogao sam vas provesti kojom lijepom cestom..Kutjevo-Orahovica..Ruševo - Levanjska..il čak da ste s tog mjesta di ste bili na cugi opalili na Novu Kapelu ..isto odlična cesta..bolja no PŽ-NG
..uglavnom..velim ti..žao mi što nisam bar na kavu uspio skoknut

Odlično, bilježim se za slijedeći put!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Bagy

Jučer (13.05.2018.) odvoženo nekih 300-tinjak km solo vožnje. Nedjelja, prekokrasan dan i pravi grijeh je ostati doma. Kuću-štaću, sjednem na motor (najbolji ikad proizveden i koji se nikad ne kvari)  :ooda: i pravac Vž. Skrećem na Jalžabet prema Varaždinskim Toplicama pa na ubitačno dobru cestu Možđenec-Sudovec. Cesta prepuna svih vrsata zavoja, serpentina, gore-dolje, šaltaj viša-niža i eto me u Sudovcu. Drugi put ću to ponoviti jedno 5-6 puta jerbo je kratka (nekih 8 km), ali mora se popiti kava u Križevcima. Prije Križevaca pred jednom oštrim zavojem ostajem predugo na zadnjoj kočnici i bilo je malo drž-nedaj situacija!  :shhh: Pasala mi je kratka stanka u Kž pa nastavljam magistralom do Bj pa preko Grđevca (ovaj put nisam fotkao Vlak u snijegu) zanimljivom lokalnom cestom preko Velike Barne do Grubišnog polja. Cesta od Grubišnog polja do Virovitice je fantastična - puno otvorenih zavoja i fino se prolazi s prosjekom od nekih 80 - 100 km/h. Da ne idem do Đurđevca magistralom, vraćam se istom rutom (toliko je dobra) do Bj i već sam doma. Baterije za cijeli tjedan napunjene.  ;) Fotki nema jerbo mi se ne da stajati i prekidati zadovoljstvo i gušt vožnje!  :moto2:  :thumbup: Točio prije kretanja i nakon povratka - potrošnja 4,76 l/100 km i okretaji uglavnom oko 6,000 o/min. Jako dobar motor.  :ooda: Nečem ga mjenjati - tek mu je 83,000 km!  :-*
mob: 095/573-6874

Stjepko


Osy


Mrki


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Dadi

Knin-Grahovo-Ključ - Mrkonjić G. - Glamoč - Livno - Sinj - ćaku
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

zorro

Citat: Dadi  u Svibanj 27, 2018, 19:12:32
Knin-Grahovo-Ključ - Mrkonjić G. - Glamoč - Livno - Sinj - ćaku
..a KTM  :huh: ..šta..miruje :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: