Jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 18:28:51

« natrag - naprijed »

Dadi

˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

zorro

Citat: Dadi  u Svibanj 27, 2018, 19:50:48
dobit će i on svoju satnicu  ;)
..a bem mu..u par navrata sam htio malo poljudikat s tobom oko toga..al svaki put ili si ti bio s nekim u spiki il sam ja..i tuc-muc ..prođe 2 dana druženja a ja te ne priupita ..šta i kak :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: Dadi  u Svibanj 27, 2018, 19:12:32
Knin-Grahovo-Ključ - Mrkonjić G. - Glamoč - Livno - Sinj - ćaku
Odličan krug :bravo:. Oduševila me cesta za GP Bili Brig kad se ide iz BiH u Hr :want:
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Svibanj 27, 2018, 20:21:02
Odličan krug :bravo:. Oduševila me cesta za GP Bili Brig kad se ide iz BiH u Hr :want:
..je ..super je..pogotovo kad se ide od Livna gore  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Dadi

Citat: zorro  u Svibanj 27, 2018, 20:22:36
..je ..super je..pogotovo kad se ide od Livna gore  :thumbup:
sa umh-a sam išao kući ovuda,a i danas isto u kontra smjeru.Cesta nova :want:,ali je bjela i ne vidi se prašina i pjesak  :misli:
a za "ljutu guju",to je neiscrpna tema  :ooda:
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

zare

Danas uživao u gledanju majstora motocrossa
PH u Petrinji Zelena dolina
Od klinaca na 50 ccm pa malo vecih na 85 ccm do profesionalaca

Osy

Djeca i ja jučer i danas bili na 20-tom jubilarnom Street raceu u Osijeku...bilo je svega, ali ovo još nisam vidio...turbo punjač na motoru...
Sve u svemu, bilo je odlično :thumbup:

Bagy

Nedjelja  :sunce: k'o stvorena za otić'  :moto2: u Bosnu na ćevape! Nisam ih slikao - svi znamo kako izgledaju!  :smijeh: Krasan đir, fotke s moba nikakve -al  nek se nađu!  ;) Cesta za Podgarić katastrofa, kolega na Capu s "čepastim" gumama uživao! Još smo išli gore tražit ruševine ali ubrzo odustali.  :shhh: Spustili se do Vile Garić - prekrasno uređeno izletište, samo fali 2-3 autobusa izletnika. Naravno, nama nije smetalo.  :ooda: Sve u svemu, umalo 500 km (480 km ispalo - karta laže). Baterije napunjene, a gume sve bliže rubu.  :thumbup:
mob: 095/573-6874

zorro

Bravo  :thumbup: :thumbup: :thumbup:
..nekakav skori plan nam je na Kozaru ..pa bi mi svaka inf. o dobroj cesti..makadamu  :) ..vidikovcu..znamenitosti...dobro došla
:blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Lipanj 11, 2018, 10:02:28
Bravo  :thumbup: :thumbup: :thumbup:
..nekakav skori plan nam je na Kozaru ..pa bi mi svaka inf. o dobroj cesti..makadamu  :) ..vidikovcu..znamenitosti...dobro došla
:blato:

Za točno mjesec dana se održava tradicionalni susret enduraša "Enguro" 5, kolege iz Banjo Luke organiziraju, lokacija eventa je Kozara.

JA idem ;)

zorro

Citat: Patak  u Lipanj 11, 2018, 10:20:56
Za točno mjesec dana se održava tradicionalni susret enduraša "Enguro" 5, kolege iz Banjo Luke organiziraju, lokacija eventa je Kozara.

JA idem ;)
Mislim da ne..te Benduro..Enguro ..vožnje.. nisu Markanova i moja priča ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Lipanj 11, 2018, 10:30:15
Mislim da ne..te Benduro..Enguro ..vožnje.. nisu Markanova i moja priča ;)

Ne vidim razliku :misli: ...

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vinko

Citat: Patak  u Lipanj 11, 2018, 10:20:56
Za točno mjesec dana se održava tradicionalni susret enduraša "Enguro" 5, kolege iz Banjo Luke organiziraju, lokacija eventa je Kozara.

JA idem ;)
Za takve vožnje DRZ je idealan, ja bi jedanput išel da vidim kak to izgleda ali moja cvaja nije za tak dalek put, najidealnije na prikolicu pa do dolje....
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Patak

Citat: Vinko  u Lipanj 11, 2018, 11:32:30
Za takve vožnje DRZ je idealan, ja bi jedanput išel da vidim kak to izgleda ali moja cvaja nije za tak dalek put, najidealnije na prikolicu pa do dolje....

Banjo lučani su odlični domačini! Hrana, smješta, ekipa je za 10...

Trak je zamišljen da svatko može proči, doduše zna biti i par zajebanih dijelova ali uvijek je tu netko iskusniji da pomogne... :blato: