Mala Djirada

Autor Paf, Listopad 01, 2020, 16:16:27

« natrag - naprijed »

iviccaa

Citat: Mrki  u Veljača 06, 2021, 18:13:10
[emoji106]

Najbolja kombinacija boja u zadnje vrijeme,  i to ne samo na Stromu.

Poslano sa mog SM-G970F koristeći Tapatalk
Slazem se, bas je dobar.

munja

Citat: zorro  u Veljača 06, 2021, 19:12:38
Bravo Munjara..onaj metalni mostić mislim da je prije Pakraca (od PŽ)
A ono tamo uz rijeku..el to Sava.. Davor ili  :huh:
Orubica, Davor,Kusonje

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


keko

..jaaako lijep motorčić, baš ono za uživanje  :thumbup:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Paf

  Alooo., /mozda jos ko treba/ ...narucio bi kanticu 4.L.,nasao sam na Siluxu sa besplatnom dostavom tocno 279,02 kn...ne vjerujem da ima di jeftinije,gleda sam cijene tog ulja,ako neko zna da ima jos di jeftinije,nek napise,jerbo narucujem ...
                             a to je ovo,samo pak.od 4 L.

munja

Intercars,uzmi na nekog majstora jer oni imaju velike rabate

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


Paf

Citat: munja  u Veljača 07, 2021, 20:48:18
Intercars,uzmi na nekog majstora jer oni imaju velike rabate

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk
to je OK.,al sta cu za jednu kanticu sad jos u 2.kune gledati priko majstora,pa si mu nesto duzan ope...to je dobro da sad neko Bacvu 200 L.,narucuje,,,eeeeee,oonda Da ... ,al kolko sam prigleda,ovo je OK. cijena za 4 litre... i jos gratis.dostava...   ;)

munja

Citat: Paf  u Veljača 07, 2021, 21:02:33
                 to je OK.,al sta cu za jednu kanticu sad jos u 2.kune gledati priko majstora,pa si mu nesto duzan ope...to je dobro da sad neko Bacvu 200 L.,narucuje,,,eeeeee,oonda Da ... ,al kolko sam prigleda,ovo je OK. cijena za 4 litre... i jos gratis.dostava...   ;)
Imaju rabate do 40%

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


zorro

jedno od lošijih moto ulja, ak ne i najlošije  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Veljača 07, 2021, 21:53:27
jedno od lošijih moto ulja, ak ne i najlošije  :bzvz:
Zanimljivo...a proizvodjac preporucuje... pa po opisu,pa po knjizi motora...i pise bas taj Motul...sta trebam uzet onda 300 V ... ,vozim na tom Motulu 10-40 i sad...zasto mjenjati ...   :kava:

RoadRunner

Citat: zorro  u Veljača 07, 2021, 21:53:27
jedno od lošijih moto ulja, ak ne i najlošije  :bzvz:

Obrazloži i logički potkrijepi... uzimajući u obzir da ima brdo kopija tog istog branda ulja... Kopiraju se i druga, naravno, ali Motul je ekstrem.

zorro

Citat: RoadRunner  u Veljača 07, 2021, 22:20:32
Obrazloži i logički potkrijepi...
..umoran sam prijatelju umoran  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

RoadRunner

Citat: zorro  u Veljača 07, 2021, 22:42:51
..umoran sam prijatelju umoran  :)

Prihvaceno  :beer:
Mogla je ovo bit još jedna beskonačna rasprava o ulju... gotovo sam siguran da bi upecali još nekog, kao što si ti mene upecao  :smijeh:

Paf

Citat: RoadRunner  u Veljača 07, 2021, 22:56:43
Prihvaceno  :beer:
Mogla je ovo bit još jedna beskonačna rasprava o ulju... gotovo sam siguran da bi upecali još nekog, kao što si ti mene upecao  :smijeh:
mene nemere upecati,samo je mog blizanca bia  upeca pa e pobiga...  :) da  ga e slusa,raspa bi mu se i onaj zadnji Strom 2011...  :smijeh:

Osy

Evo da nastavimo, ja ću napisati da ga je jedan majstor forsirao, iz nekog razloga, nadam se ne zbog zarade :)
Ono, kao litra je za njega, ne znam, 40 kuna, a naplaćivao 60 :misli:
Uglavnom, moj Klajv je bez potrošnje navedenog ulja izdržao cca 3000 km od zamjene i onda je počeo opadati nivo i to onako, pravo

RoadRunner

Citat: Osy  u Veljača 07, 2021, 23:06:03
Evo da nastavimo, ja ću napisati da ga je jedan majstor forsirao, iz nekog razloga, nadam se ne zbog zarade :)
Ono, kao litra je za njega, ne znam, 40 kuna, a naplaćivao 60 :misli:
Uglavnom, moj Klajv je bez potrošnje navedenog ulja izdržao cca 3000 km od zamjene i onda je počeo opadati nivo i to onako, pravo

Slažem se i čak mislim da znam i o kome pričamo...  :-X

Dakle, moja somara čitavo vrijeme otkad je kod mene vozi na motul... jednom je, dok sam još bio mlad i neiskusan  ;) bila kod dotičnog majstora... koji mu je stavio navodno isto Motul 5100... ja napravim manje od 2 soma km, ono počeo trošit... a do tada nikad kapi nisam dolio... bacio to smeće što je bilo unutra, natočio ono što sam uvijek do tad i točio... i gle čuda, motor ne troši ništa...
Otišao do Istanbula, nazad od Istanbula do Siska mu doslovno je... majku 1500 km u jednom danu... i opet gle čuda, ne troši ništa... Kako onda, tako i danas... zato kažem, možda piše Motul na ambalaži, ali nije svaki isti.  ;)