Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Ponti

I sada da tom kinezu zvizneš negativnu jer prodaje grande bullshit, prema njemu ćeš kao biti blag .... znaš, postoji službena dijagnoza za takvo ponašanje, zove se poremećaj ocjenjivanja u aspektu kinesko-azijske robne razmijene  :buahaha:

Suki

Kinez je dobio same petače :-* :thumbup:.
Govance je za 7 dana stiglo iz Kine u Hr :thumbup:, a onda za još 26 dana do mene :thumbdown:.

Srećom ne živim na otoku jer bi čekao još barem dva tjedna :-\.
:) :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Svibanj 30, 2019, 13:44:09
Kinez je dobio same petače :-* :thumbup:.
Govance je za 7 dana stiglo iz Kine u Hr :thumbup:, a onda za još 26 dana do mene :thumbdown:.

Srećom ne živim na otoku jer bi čekao još barem dva tjedna :-\.
:) :smijeh:

Da, da .... zato meni dođe iz Kine za 7-8 dana. Ni u Zagrebu više ne znaju gdje je Đakovo :buahaha:

iviccaa

Citat: fatboy  u Svibanj 30, 2019, 13:17:58
Suki, baci to!! 

Ne možeš sam sebi zaglaviti gas !?  :misli: :misli:
Potpis ko kuća.
Veću glupost nisam vidio.

Grba

Uvalili ti krckomat za orahe pod tempomat za motor...
098 737 604

zubakis

Ima ti u mene Suki novi model. Dam ti forumski popust.

Mrki


jeeves

Citat: zubakis  u Svibanj 30, 2019, 17:20:04
Ima ti u mene Suki novi model. Dam ti forumski popust.


Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Suki

Unior?! Pa kud baš najskuplja!? :-\

Stvarčica isprobana u vožnji ;). Fercera :). Doduše, ne drži baš gas duže vrijeme konstantno nego laaagano pušta. Lagano. Vibracije i otpor sajle čine svoje.
Morao sam napraviti malu modifikaciju tako da sam turpijicom nazubio prihvat za na ručku gasa kako bi imao veći grip :ooda:. Ne drži kao gripcange :smijeh: Uniorove :P, ali radi :ooda: :).
Zadovoljan sam :ooda: ;). To će biti dovoljno za malo odmorit ruku na AC kad ću ga jedino i stavljat na motor :thumbup:.

:butt:
:moto2:

098 9232180

iviccaa

A sada nagradno pitanje:
Zna li netko zašto se preporuča da se u vožnji prsti drže na ručicama kvačila i kočnice, a ne samo zbog brže reakcije?

Kad dobijete odgovor onda pogledajte lokaciju ovog inženjerskog umijeća pa se malo zamislite... 

zorro

Citat: iviccaa  u Svibanj 30, 2019, 18:36:12
A sada nagradno pitanje:
Zna li netko zašto se preporuča da se u vožnji prsti drže na ručicama kvačila i kočnice, a ne samo zbog brže reakcije?

Kad dobijete odgovor onda pogledajte lokaciju ovog inženjerskog umijeća pa se malo zamislite... 
Prsti na kvačilu uvijek ..pogotovo na otvorenoj cesti..autoputu..nikad ne znaš kad motor može ribnut/bloknut
O kočnici nema potrebe pisat  :bzvz: ..ko nema prste na kočnici nek proda motor što prije  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Stjepko

Ne umaraš šaku i krv normalno cirkulira

iviccaa

Naravno
Ali mislio sam i slučaju pada da je bolje imati prste na ručici (tj. stisnuti obje od panike) jer ne postoji šansa da ručica polomi/precvika prste pri udarcu.
I sad tako voziš kako treba...kad eto Unior kliješta u istoj ravnini s prstima.

Ponti

Citat: zorro  u Svibanj 30, 2019, 18:42:49
Prsti na kvačilu uvijek ..pogotovo na otvorenoj cesti..autoputu..nikad ne znaš kad motor može ribnut/bloknut
O kočnici nema potrebe pisat  :bzvz: ..ko nema prste na kočnici nek proda motor što prije  :)

Jel ti se to bloknut sam od sebe ikada dogodilo? 

Stjepko

Jes na Javi i ČZ a nekad i na T15