Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Ćoso

Da, baš sam se nasmijao


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

fatboy

Samo sam čekao tko će od lurkera to stavit... :smijeh:

Saxi

Idu Afrike, 1 na 1, ma lete kao rakete , a ovog GSA ni trojica ne pokreću, neće drlo da se pomeri, kao ni krme iz kaljuge

Ćoso

Ima takvih sličnih filmića dosta...npr, pogledaš ovaj http://www.youtube.com/watch?v=wcPVTkiLgzI

...nasmiješ se, pa premotaš na 1:50, pa se opet nasmiješ...I tako gledaš iz sobe i smiješ se, smiješ...naslađuješ



A ja se vozim  :finger:

Osy

Citat: Saxi  u Veljača 04, 2019, 11:57:55
Idu Afrike, 1 na 1, ma lete kao rakete , a ovog GSA ni trojica ne pokreću, neće drlo da se pomeri, kao ni krme iz kaljuge
Ne dipr, to je do vozača, daj tog GSA Diškoviću pa ćeš vidjeti  kako ne ide :P

Suki

Citat: Osy  u Veljača 04, 2019, 14:07:21
Ne dipr, to je do vozača, daj tog GSA Diškoviću pa ćeš vidjeti  kako ne ide :P
:bzvz:
:moto2:

098 9232180

Mrki

Tako kada im i kardan otpadne nije kriv motor već vozač :)

Suki

Ne ulazim u to :-X. Ovo je video o Africi i zato je i stavljen u ovu temu :thumbup:. Da je cilj naglasiti (ne)sposobnost bmw-a stavio bi ga u bmw temu ;).
:moto2:

098 9232180

zubakis

Citat: Osy  u Veljača 04, 2019, 14:07:21
Ne dipr, to je do vozača, daj tog GSA Diškoviću pa ćeš vidjeti  kako ne ide :P
Šta bi onda taj Dišković napravija zek sa Afrikon... :)

Osy

Citat: zubakis  u Veljača 04, 2019, 15:56:37
Šta bi onda taj Dišković napravija zek sa Afrikon... :)
To je lik koji je visio sa Saxijevog Stroma u Boru i napravio one lijepe slike iz defilea, inače učestvuje na hard  enduro i cross natjecanjima

Suki

Citat: zubakis  u Veljača 04, 2019, 15:56:37
Šta bi onda taj Dišković napravija zek sa Afrikon... :)
Čuda prijatelju moj, čuda :) :smijeh: :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

zubakis

Citat: Osy  u Veljača 04, 2019, 16:36:29
To je lik koji je visio sa Saxijevog Stroma u Boru i napravio one lijepe slike iz defilea, inače učestvuje na hard  enduro i cross natjecanjima
Aaaaaa upozna san tipa, al nisan zapantija prezime.

Osy


Saxi

Probao je GS odavno i kaze jako udobno za put, ali ne bi sa njim van terena nikako, a Africi je dušu izvadio i čuda pravio i rekao da bi je bas voleo imati u svom vlasništvu. Kad je Grdanu provozao oduševio se I sa njom koliko je dobro izbalansirana i pogođena, kaze uz dobre gume bi i sa njim po šumama i gorama leteo

zorro

Citat: Ćoso  u Veljača 04, 2019, 11:59:04
Ima takvih sličnih filmića dosta...npr, pogledaš ovaj http://www.youtube.com/watch?v=wcPVTkiLgzI

...nasmiješ se, pa premotaš na 1:50, pa se opet nasmiješ...I tako gledaš iz sobe i smiješ se, smiješ...naslađuješ



A ja se vozim  :finger:
imamo mi jednog takvog experta s DRZ-om ovdje na forumu..veliki znalac s i skustvom od 7 god na motorima  :buahaha:  , a Luka..momak sa Transalpicom od 240 kg se popne uz vlaku od 1. a naš expert stoji u mjestu i grebe nogama  :smijeh:  ..ma nije do guma ziher  :bzvz: ..al do čega je da je znat  :huh:

:buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: