Vikend u Slavoniji

Autor Saxi, Kolovoz 05, 2018, 21:21:05

« natrag - naprijed »

tibertov


Ponti

Citat: tibertov  u Kolovoz 07, 2018, 20:03:17
Pa dobro ajd 5km

Ma, sve može, nemaš šanse budući da sam probao i uljaru i vodenjaka znam što mogu, tj. koliko ne mogu  :buahaha:

Ne znam jel Osy probao novu somaru, čisto da kaže kakva je razlika na gasu.

Osy

Citat: Ponti  u Kolovoz 07, 2018, 20:07:09
Ma, sve može, nemaš šanse budući da sam probao i uljaru i vodenjaka znam što mogu, tj. koliko ne mogu  :buahaha:

Ne znam jel Osy probao novu somaru, čisto da kaže kakva je razlika na gasu.
Jesam, sad u subotu...zamjenili se Bajki i ja na putu za Ilok...Motor kao motor mi se ne sviđa, osim što je full lakši od Klajva i puuuuno bolje se upravlja i vlada s njim (ne znam kako su to uspjeli) ali mašina...to je nešto nevjerojatno...naravno da nisam htio pred Bajkijem sad divljat i ispucavat kako on to može, ali Đizs Krajst kako taj motor ide i ubrzava...reklo bi se bolesno :thumbup:
Tu mu uljara nije ni do koljena, definitivno

Saxi

Citat: Osy  u Kolovoz 07, 2018, 22:27:28
Jesam, sad u subotu...zamjenili se Bajki i ja na putu za Ilok...Motor kao motor mi se ne sviđa, osim što je full lakši od Klajva i puuuuno bolje se upravlja i vlada s njim (ne znam kako su to uspjeli) ali mašina...to je nešto nevjerojatno...naravno da nisam htio pred Bajkijem sad divljat i ispucavat kako on to može, ali Đizs Krajst kako taj motor ide i ubrzava...reklo bi se bolesno
Tu mu uljara nije ni do koljena, definitivno
Brutalno i istinito, verujem da si Tibija načisto rasplakao, nema ga nigde podešava motor za trku

Saxi

E sad ajd pokušati nemoguće i biti malo ozbiljan, Bajki kaze da je motor stigao sa tvornickim kompjuterom-EKUOM i da je trošio više i imao nemirniji rad, ali da posle Suzuki opoziva dobija novi EKU gde se hiljadarka počela ponašati još bolje uz smanjenje potrošnje, pa GSA nit može onoliko potezati, niti posle onake sulude jurnjave potrošiti 5,1

Suki

Citat: Osy  u Kolovoz 07, 2018, 22:27:28
Jesam, sad u subotu...zamjenili se Bajki i ja na putu za Ilok...Motor kao motor mi se ne sviđa, osim što je full lakši od Klajva i puuuuno bolje se upravlja i vlada s njim (ne znam kako su to uspjeli) ali mašina...to je nešto nevjerojatno...naravno da nisam htio pred Bajkijem sad divljat i ispucavat kako on to može, ali Đizs Krajst kako taj motor ide i ubrzava...reklo bi se bolesno :thumbup:
Tu mu uljara nije ni do koljena, definitivno

...ja jesam ;)...pa zbog toga sam ga i htio probati :)...na ravnini, četvrta od 80 do 140, gas do kraja :blato:...bome brzo nabire brzinu :ooda:, usudio bi se reć skoro ko Kraljica :) :-X
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Ne znam za uljaru, međutim vodenjak ide k'o kugla

Osy

Citat: Ćoso  u Kolovoz 07, 2018, 23:28:33
Ne znam za uljaru, međutim vodenjak ide k'o kugla
Tebi sa kenje sve ide, vjeruj mi :thumbup:

Osy

Citat: Suki  u Kolovoz 07, 2018, 23:14:47
...ja jesam ;)...pa zbog toga sam ga i htio probati :)...na ravnini, četvrta od 80 do 140, gas do kraja :blato:...bome brzo nabire brzinu :ooda:, usudio bi se reć skoro ko Kraljica :) :-X
Da, nestao si kao da te vrag goni :ooda: :thumbup:

iviccaa

Citat: Osy  u Kolovoz 07, 2018, 23:32:07
Tebi sa kenje sve ide, vjeruj mi
Do 100 je kenja dobra, kasnije uspori.

Podaci za kenju L2 i somaru L4:


zorro

Citat: iviccaa  u Kolovoz 08, 2018, 00:01:01
Do 100 je kenja dobra, kasnije uspori.

Podaci za kenju L2 i somaru L4:

to mogu objesit mačku o rep  :finger: ..nema šanse da je kenja 0,2 sec do 100 iza somare ..garantiram glavom da je tu sekunda minimalno  :ooda:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

Sila na kotaču je jedino bitna.
Treba pogledati dijagrame momenta i prijenosne omjere u mjenjaču..

tibertov

A bitno je i to je li za volanom konjina od 120kg ili leptiric od 60kg

fatboy

Tezina vozaca i osjecaj za volanom su zbunjujuce stvari i mogu jako varati dojam...

Zorro, za sekundu razlike nekad treba jaaaaaako puno konja....plus onaj koji vozi...
Ovi bi podaci su sasvim u redu...pogledaj koliko kenja zaostaje u meduubrzanjima...a to je ono di svi hvale somaru kako vuce iz podruma...i to je taman za tu razliku u snazi i zapremini... :thumbup:

iviccaa

Ja jos nisam dozivio da zorro vjeruje nekom sluzbenom podatku.
On i u svoj rodni list sumnja.