Slavonija: jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Špoki, Srpanj 30, 2017, 11:45:20

« natrag - naprijed »

Ponti


Patak

Citat: gianni  u Lipanj 17, 2018, 22:57:55
Po sumama i gorama bi to ipak prije bli radni sati nego kilometri.
Bitno je uzivati, svatko na svoj nacin ;)

Ova formula za mene ne vrijedi, prošle godine napravio 6 tkm enduro km ;) pa ti množi u sate :ooda:

U cijeloj priči nebitno, malo sarkazam kontaš :butt:?

Osjeti se BMW sekta :P

Patak

Citat: gianni  u Lipanj 17, 2018, 23:52:33
Ako to smeta ignoriraj  :butt:
Nisam ti ja nikakav sektas, mozda si se ti tako osjecao vozeci gs.
A tebe su dosta tresli u kavezu na moronima, pa valjda jos osjecas posljedice :ooda:
Aj zivio :vino:

Gianni, The Peacemaker :smijeh: Ako nisi znao, vozači GS-a su se naučili šaliti na svoj račun ili ti primati :belj:

Ko ona dvojica isfrustriranih likova, da si ih vidio na Benduru... Da bi riječ rekli :ebudale: Frustracije lijeće na tipkovnici valjda ti je to jasno!


Ćoso

Citat: Patak  u Lipanj 17, 2018, 22:45:50
S godinama više cijenim kvalitetu u odnosu na kvantitetu :P

A sjećam se i jedne legendarne :"S godinama mi je nekako i kut naginjanja u zavoju sve manji"

zorro

Citat: Ćoso  u Lipanj 18, 2018, 05:57:23

A sjećam se i jedne legendarne :"S godinama mi je nekako i kut naginjanja u zavoju sve manji"
.. a bogumi i kut radijusa  :-X
Patak nije mislio ništa osobno  ;)  .. dobro nas je nasmijao ovom provalom  :buahaha:  :smijeh:
:beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Bio nam je u posjetu naš dragi prijatelj Saxi. Dočekali smo ga na granici u Iloku i onda krenuli na vožnju u kojoj smo skoro okrenuli novih 500 km. Bilo je tu zezancije, ručka, večere, isprobavanja motora i takoooooo...
Sve u svemu, jedno lijepo druženje, za sljedeći put je dogovoreno da mi idemo preko Dunava...

Osy


Osy


iviccaa

Bravo momci!  :gimme5: :bravo:

@Saxi: ako se ikad budeš spustio u južne krajeve, tipa Dalmacija ili Split, nemoj se šetati u toj crnoj majici.
samo jedan dobronamjeran savjet.  :thumbup:
ljudi nisu tako pitomi kao u Slavoniji.  :-X

Mrki


Osy

Citat: iviccaa  u Kolovoz 05, 2018, 15:00:43
Bravo momci!  :gimme5: :bravo:

@Saxi: ako se ikad budeš spustio u južne krajeve, tipa Dalmacija ili Split, nemoj se šetati u toj crnoj majici.
samo jedan dobronamjeran savjet.  :thumbup:
ljudi nisu tako pitomi kao u Slavoniji.  :-X
Zna on to već, ima kuma iz Dubrovnika koji mu je rekao da se ne šeće u majici sa prošlogodišnjeg susreta u Boru, na kojoj ništa provokativno ne piše osim Srbija...također, ovaj grb nije 4 S, nego 4 kacige, tako da ne vrijeđa nikoga...ali to su već neke idiotske stvari, koje ne bi trebale biti trn u oku ni u Hrvatskoj ni u Srbiji, ali ih nažalost ima :thumbdown:
Btw. ja sam jučer cijeli dan bio u toj majici sa susreta...
Najjača situacija od jučer, bili smo na ručku u restoranu u Slatini, i sad pričamo, ljudi čuju i vide odakle je Saxi, a on na odlasku jednom paru koji je sjedio do nas...Bog, bog ljudi :thumbup: :buahaha:

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Macak

Odlično ste se proveli,  :bravo: a jel to bio fiš kod Varge,,,,
Glupe žene podižu glas a pametne noge
Bolje popiti sa Alzheimerom nego proliti sa Parkinsom
0981890220

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Osy

Citat: Macak  u Kolovoz 05, 2018, 20:09:42
Odlično ste se proveli,  :bravo: a jel to bio fiš kod Varge,,,,
Ne, Citadela u Vardarcu :thumbup: