Slavonija: jednodnevni đirevi ,vožnje,piva,ugodni razgovori

Autor Špoki, Srpanj 30, 2017, 11:45:20

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: Saxi  u Travanj 29, 2018, 23:56:23
Super slike

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
Vikao sam preko Dunava u daljinu...ajde bre Saxi dolazi više...ne znam jel doprlo šta do Beograda :-\

Saxi

A ja sa decom u Mokroj Gori, preko 200km od Beograda, jasem konja, teram traktor, hvatam gustere, zmije, kokoške, piliće... a sutra odosmo za Albaniju na par dana, a uskoro nadam se stizemo i do vas da se malko drugarimo [emoji41]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Osy

Citat: Saxi  u Travanj 30, 2018, 00:08:30
A ja sa decom u Mokroj Gori, preko 200km od Beograda, jasem konja, teram traktor, hvatam gustere, zmije, kokoške, piliće... a sutra odosmo za Albaniju na par dana, a uskoro nadam se stizemo i do vas da se malko drugarimo [emoji41]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
Uživajte :gimme5:

Patak

Citat: Saxi  u Travanj 30, 2018, 00:08:30
A ja sa decom u Mokroj Gori, preko 200km od Beograda, jasem konja, teram traktor, hvatam gustere, zmije, kokoške, piliće... a sutra odosmo za Albaniju na par dana, a uskoro nadam se stizemo i do vas da se malko drugarimo [emoji41]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Zvuči odlično, slike očekujemo! Uživaj :thumbup:

Ponti

Citat: Saxi  u Travanj 30, 2018, 00:08:30
A ja sa decom u Mokroj Gori, preko 200km od Beograda, jasem konja, teram traktor, hvatam gustere, zmije, kokoške, piliće... a sutra odosmo za Albaniju na par dana, a uskoro nadam se stizemo i do vas da se malko drugarimo [emoji41]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Saxi, gdje ćete po Albaniji?

Bagy

Citat: Osy  u Travanj 29, 2018, 21:11:55
Eto kako se više ne družimo, svako je bio na svoju stranu, Dija i ja se popodne malo provozali...nije dugo bila na Batini pa sam je odveo tamo, nekih sat i pol sjedili u kafiću sa pogledom na Dunav...baš smo guštali...

Imam u planu ove godine proći tim krajem. Bijah '86 tamo (mjesto Draž) 8 mj. "zaposlen" na karauli...
mob: 095/573-6874

Osy

Citat: Bagy  u Travanj 30, 2018, 13:39:44
Imam u planu ove godine proći tim krajem. Bijah '86 tamo (mjesto Draž) 8 mj. "zaposlen" na karauli...
Jaaaaaaavi seeeeee :beer:

Bagy

mob: 095/573-6874

Saxi

Pozz iz Novog Pazara, odavde za Berane, i spavanje pred granicu u Gusinju, obilazak nacionalnog parka Prokletije i pravac u Albaniju ka Skadru, preko Keljmendi puta - albanski Dolomiti, saljem slike [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Osy


tonciv666

Ajde Osy budi iskren, na slici je daleko najružniji bmw[emoji16][emoji16]

Osy

Citat: tonciv666  u Travanj 30, 2018, 15:57:06
Ajde Osy budi iskren, na slici je daleko najružniji bmw[emoji16][emoji16]
Zato ga i nisam htio jer je uzak...ne volim takve motore ;)

zorro

Citat: Osy  u Travanj 30, 2018, 17:15:13
Zato ga i nisam htio jer je uzak...ne volim takve motore ;)
Pa taj "uski" GS je 3x ljepši neg onaj tvoj GSA..majke mi izgleda ko stelna krava  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Travanj 30, 2018, 17:33:50
Pa taj "uski" GS je 3x ljepši neg onaj tvoj GSA..majke mi izgleda ko stelna krava  :bzvz:
O ukusima se ne raspravlja :tongue:

Mrki

Citat: Saxi  u Travanj 30, 2018, 15:02:06
Pozz iz Novog Pazara, odavde za Berane, i spavanje pred granicu u Gusinju, obilazak nacionalnog parka Prokletije i pravac u Albaniju ka Skadru, preko Keljmendi puta - albanski Dolomiti, saljem slike [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
A vidi Tenerke.. prosla kroz selo jedna danas.. kako je to lijep motor to nisu istine.. :)