Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Rezenzija našeg kolege Pajsera....vrlo zanimljivo....
.....
Preko Alpa dahće ko pašče..nejaka za dvoje.
Sic ok ako sa Ktm 990 poredimo.U odnosu na touring braću pretvrdo.
Suputnik sa original bočnima nema mjesta za noge.
Teren i makadam puno lošija od ktm-a.Plahog ovjesa.
S obzirom na cestovnu orijentaciju čudi izbor tube type felge.Za bužanje gume imaš problem.
Potrošnja ok.5 l.
Solo voznja- cesta ok.
Komplicirana i zgužena oko makine do bola.Instalacije ko goblen.Nije adventure friendly bajk.
Nježne izvedbe.Nije za krljanje po bespućima.
Cesta 80 - off road 20.
Cuka iritantno pri kretanju u prvoj
Vožnja magistralom cik cak  -super.
Ciklistika potpuno neutralna.Nema težine nigdje.
Tr. control radi super.
Mali rezervar za neki ozbiljniji adv.
Izbor za cestovna putovanja ok.


agolac

1 litra i nejaka za dvoje  :smijeh:
Pa kako  :huh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Znaci motor je za kuki  :smijeh:

Kad malo bolje pogledas sve slike od Sukia, onda vidis da se i vozi stalno sam, ne moze motor dvoje povuć  :smijeh:

Danijel 23

 :huh: sad sam u trilemi, a ja u potrazi i slinim za Africom radi vožnje isključivo u dvoje i ugodnog offa.
Ajmo javi se Suki....stavi Osija iza pa se zamjenite na GSu i napravite recenziju Afrika/ GS-ADV u dvoje.

agolac

Citat: Danijel 23  u Srpanj 30, 2017, 11:35:42
:huh: sad sam u trilemi, a ja u potrazi i slinim za Africom radi vožnje isključivo u dvoje i ugodnog offa.
Ajmo javi se Suki....stavi Osija iza pa se zamjenite na GSu i napravite recenziju Afrika/ GS-ADV u dvoje.

Ja ne znam šta se mučiš, gle ga

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Pa znaš da ga  imam....L3...ali u dvoje po autoputu i pravim planinama on je siromak,a i siz me ubija! Jedva u dvoje odvozim Zg-Zd...a solo sa namještanjem ko kvočka na jajima jedva od 8h. Nisam zadovoljan!

agolac

Citat: Danijel 23  u Srpanj 30, 2017, 11:45:38
Pa znaš da ga  imam....L3...ali u dvoje po autoputu i pravim planinama on je siromak,a i siz me ubija! Jedva u dvoje odvozim Zg-Zd...a solo sa namještanjem ko kvočka na jajima jedva od 8h. Nisam zadovoljan!

Litrak
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Srpanj 30, 2017, 12:07:49
Litrak
Sokovi i mlijeko se pakira po litru....bar 1,2 L.  :)

Suki

Citat: Danijel 23  u Srpanj 30, 2017, 12:16:27
Sokovi i mlijeko se pakira po litru....bar 1,2 L.  :)
...s BMW nećeš pogriješiti :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Suki

Citat: Danijel 23  u Srpanj 30, 2017, 11:27:33
Rezenzija našeg kolege Pajsera....vrlo zanimljivo....
.....
Preko Alpa dahće ko pašče..nejaka za dvoje.
Sic ok ako sa Ktm 990 poredimo.U odnosu na touring braću pretvrdo.
Suputnik sa original bočnima nema mjesta za noge.
Teren i makadam puno lošija od ktm-a.Plahog ovjesa.
S obzirom na cestovnu orijentaciju čudi izbor tube type felge.Za bužanje gume imaš problem.
Potrošnja ok.5 l.
Solo voznja- cesta ok.
Komplicirana i zgužena oko makine do bola.Instalacije ko goblen.Nije adventure friendly bajk.
Nježne izvedbe.Nije za krljanje po bespućima.
Cesta 80 - off road 20.
Cuka iritantno pri kretanju u prvoj
Vožnja magistralom cik cak  -super.
Ciklistika potpuno neutralna.Nema težine nigdje.
Tr. control radi super.
Mali rezervar za neki ozbiljniji adv.
Izbor za cestovna putovanja ok.
...trebao si čut Paysera u živo dok je imao Africu :). Hvale i hvalospjevi, nikad bolji motor nije imao, a imao ih je o-ho-ho ;).

Sad već ima drugi, KTM 990ADV...

...vjerojatno stoji sve što je napisao. U dvoje ju nisam probao, bočne kofere nemam niti mislim uzimati originalne bočne, po papiru Strom ju popiša u međuubrzanjima (a u BMW), a i u špici je brži, sic je uži i tvrđi nego na malom stromu, guma sa zračnicom može napravit pizdariju ak se na putu probuši... i tako, da ne nabrajam :) ;)..
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Znači BMW il Multištrada.

zare

Pricao sa Pajserom neki dan, bas pred put u Alpe, rekao mi je da je zamijenio somaru s africom i da mu je (tesko mi je ovo napisati  :smijeh: al je rekao) africa bolji motor od stroma, al da ju jos mora provjeriti po alpama
Al Pajsera moze jedino zadovoljiti onaj KTM super ADV od 160 konja po pitanju snage
Kad Pajser nesto usporedi i kaze za mene to ima tezinu  :thumbup: covjek je probao hrpu toga

zorro

A glete..svaku recenziju treba gledat s dozom sumnje..sve je to individualno


Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki

Ovo sa kompliciranim i zguženim oko motora, stoji.
Dosta je tu nagužvano i jako malo mjesta ima oko motora. :thumbdown:

zare

Ovaj novi GS od Debosa mi je bas ono napet, nije velik i glomazan, u stvari nije nista veci od moje somare, ima sve te neke điđe miđe, bas mi je dobar motor
al nikako ne mogu objasniti Suzani da je bolji od somare  :smijeh:
Sto se ubrzanja tice kod svakog pretjecanja uvijek sam bio brzi od njih na GSu (oni su bili vecinom ispred nas) i mora sam otpustati gas, mozda ja vise odvrcem gas ili smo laksi ili ...nemam pojma
znam da mi se svida, al za dva putovanja godisnje (ove godine jedno :'( i 5 tkm) i mali bi mi bio dosta