Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: Ćoso  u Ožujak 25, 2023, 07:45:27
Isprika. Nisam pažljivo čitao[emoji1303][emoji1303][emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
;)
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Ožujak 25, 2023, 06:19:18
Meni je db killer na šarafić. Zbog toga sam ga i uzeo. Šarafić je bio lagano zapikan, ali tako da se jednim potezom imbusa var odspoji i ovaj se lagano odšarafi. U papirima su naveli upozorenje da je auspuh legalan samo s db killerom (kao da to kupac ne zna :) ), al su ostavili tu mogućnost skidanja ;).
Talijani jbg. Sve kao po PSu ako ćeš biti pošten, ali i ne moraš :).
Ovi naši iz CVH na atestu nakon mjerenja buke samo su provjerili da li je po papirima taj model legalan za Africu i odobrili.
Sada se s killerom unutra vozim samo na tehnički i eventualno jednom godišnje ga stavim ako treba duže tutnjit autocestom😩.
Atestiraj ga i upiši u knjižicu vozila  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Citat: Dadi  u Ožujak 24, 2023, 17:53:29
Je,ima certifikat i navedeno je za koji motocikl,prodavač od kojeg sam kupio mi je to tvrdio da je legalan za cestovni promet
Problem je u db kileru,mora biti zavaren,tj. slip on..u ponedjeljak moram zvati cvh u V. Goricu
Ako dobro kužim tebi su na stanici za tehnički na atestu gledali dali je dbkiller zavaren? A kako je na šaraf (kao na 95% aftermarket auspuha) ne žele ti odobriti atest?

Suki

Citat: zorro  u Ožujak 25, 2023, 09:56:03
Atestiraj ga i upiši u knjižicu vozila  :)
Ćoso jesi to ti?! :) :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Citat: Suki  u Ožujak 25, 2023, 13:35:03
Ćoso jesi to ti?! :) :smijeh:
[emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

Citat: Suki  u Ožujak 25, 2023, 13:35:03
Ćoso jesi to ti?! :) :smijeh:
a joooj..sad sam skužio da je atestiran
Pa ništa  :bzvz: ..kakav problem da jednom godišnje kad ideš na regu vratiš DB killer..ili eventualno kad furiš duže autoputom.
vjeruj mi..poslušaj moj savjet ..znaš da ja uvijek imam dobre savjete  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Golileo

Uzmi patafiks ili zvaku i uprljaj je
Stavi oko sarafa kao da je zavar
[emoji2957]

Dadi

Citat: Mrki  u Ožujak 25, 2023, 10:39:11
Ako dobro kužim tebi su na stanici za tehnički na atestu gledali dali je dbkiller zavaren? A kako je na šaraf (kao na 95% aftermarket auspuha) ne žele ti odobriti atest?
Ispitivači veli da mu se ovo nikada nije desilo,imaš dokument da odgovara norma,upisana vozila na koje ode auspuh ,e13 oznaku.Centar za vozila vidi grešku u tome da euro 5  mora imati slip on..tj zavaren neizvadiv db kiler..
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Mrki

Citat: Dadi  u Ožujak 26, 2023, 16:23:03
Ispitivači veli da mu se ovo nikada nije desilo,imaš dokument da odgovara norma,upisana vozila na koje ode auspuh ,e13 oznaku.Centar za vozila vidi grešku u tome da euro 5  mora imati slip on..tj zavaren neizvadiv db kiler..
[emoji2357]
Eto naši su nadjebali i Europu, što kod njih prolazi kod nas nije dovoljno dobro..

Suki

Citat: Mrki  u Ožujak 26, 2023, 19:03:40
[emoji2357]
Eto naši su nadjebali i Europu, što kod njih prolazi kod nas nije dovoljno dobro..
Budale'tne....nađe se neki nadobudni dilkan postavljen na poziciju i zajebava pošten svijet😏😩.
:moto2:

098 9232180

vego

Mene je na tehničkom 15 minuta gnjavio za stražnje mačije oko, jer kao mora biti, a to u KTM-u ne znaju  :ooda:
Prvo hopni, pa reci skoč...

tonciv666

Citat: Dadi  u Ožujak 26, 2023, 16:23:03
Ispitivači veli da mu se ovo nikada nije desilo,imaš dokument da odgovara norma,upisana vozila na koje ode auspuh ,e13 oznaku.Centar za vozila vidi grešku u tome da euro 5  mora imati slip on..tj zavaren neizvadiv db kiler..
Tako je eko norma 5 mora biti zavaren db killer..Skineš vidu uzmeš pop zakovicu i takneš malo silikona samo dok slika i to je to..Taj tvoj ispitivač  nije u toku..

Poslano sa mog SM-A336B koristeći Tapatalk


Dadi

Citat: tonciv666  u Ožujak 27, 2023, 20:53:44
Tako je eko norma 5 mora biti zavaren db killer..Skineš vidu uzmeš pop zakovicu i takneš malo silikona samo dok slika i to je to..Taj tvoj ispitivač  nije u toku..

Poslano sa mog SM-A336B koristeći Tapatalk
Habab nije do ispitivača, kontrolor iz cvh Gorica je napisao zaključak..
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

zubakis

Citat: Dadi  u Ožujak 28, 2023, 06:23:21
Habab nije do ispitivača, kontrolor iz cvh Gorica je napisao zaključak..
Al habab ispitivac nije u toku. Jer da je bija bi ti reka, jarane ovo nece proc.

Poslano sa mog YAL-L21 koristeći Tapatalk


munja

Pa radili ste atest i db mora biti zavaren.Poslije može i vijak.
Ps
Upravo sam dobio rješenje atesta da je ok

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk