Grijane ručke

Autor Vec, Studeni 19, 2018, 08:55:32

« natrag - naprijed »

Mrki

Ja sam uzeo od Bruma, 130kn ako se dobro sjećam.
I ugradio na Somari bez skidanja airboxa, malo je teže ali može se..

Struja

Citat: Mrki  u Travanj 25, 2019, 15:23:39
Ja sam uzeo od Bruma, 130kn ako se dobro sjećam.
I ugradio na Somari bez skidanja airboxa, malo je teže ali može se..

Ja sam tvrodglav koji put al to nisam uspio progurat na somari, i da tako neka cifra je bila kod Bruma

Patak

Citat: Mrki  u Travanj 25, 2019, 09:24:28
Pusti ih neka kenjaju.. tako pričaju ovi što nisu probali..
Kada po kiši i 10 stupnjeva voziš pola dana da vidiš kako dobro dođu [emoji106]

Nemaju pojma, od kada nemam grijanje ručke za svaki slučaj nosim drugi par rukavica :smijeh:...

Patak

Citat: Osy  u Studeni 20, 2018, 07:00:25
I na Bmw-u griju već 9 godina i nikako da se otope...koji qrtz :)

Uživaj dok traje :), sama guma na BMW-u ti košta samo "30eu" (penzionerski kad voziš traje, te ju oguliš do kontakta), ako ti rikne najebo si, 150eu ti dođu nove :thumbdown:!

Fantom

Pozdrav. Jeli odgovara ovaj konektor


tonciv666

Citat: Fantom  u Prosinac 17, 2019, 12:50:25
Pozdrav. Jeli odgovara ovaj konektor
Za direktno ne.. Ako ćeš cvikat žice može..

Fantom

Hvala Tonci. Jel zna neko koji je naziv tog originalnog konektora. Predpostavljam treba mi zenski. Volio bi ovako kupiti u refuzi pa ga sam povezati sa gps-om.

Struja

Citat: Fantom  u Prosinac 17, 2019, 23:18:03
Hvala Tonci. Jel zna neko koji je naziv tog originalnog konektora. Predpostavljam treba mi zenski. Volio bi ovako kupiti u refuzi pa ga sam povezati sa gps-om.
Imas par postova gore Part No. od suzukija pa potrazi tako

Sent from my SM-G975F using Tapatalk


Fantom

Nasao sam u Holandiji. Iz USA 2 put narucio i odrali me porezom. Mislio sam da neko zna kako se strucno zove taj prilkljucak (ne oem part nr) pa da pokusam naci u kini i sam slozim. I ovaj iz Holandije dodje 33 eura sa postarinom a sam produkt 11 eura. Evo link ako nekom bude ok po toj cijeni.
Ako ne naleti sta uzet cu druge konektore i cvikat zice.
Hvala na pomoci  :beer:

https://www.cmsnl.com/products/wire-horn-lead_3685206g00/#.XfoLgLfns0N

gogs

Ko ima Oxford grijače ručki? Dali ih je spojio direkt na akumulator kao šta i predlaže proizvođač?

Naime, nakon što sam raskopao cijeli motor  :-\ (Bog zna ko će to sastavit) i naletio na probleme, krenuo sam čitati upute o montaži  :smijeh: :smijeh:

Kažu da ide direkt i da ima safe mod koji sam isključuje grijače ako motor ne radi.......pa sam sad u nedoumici dal da nastavim borbu  :smajser: s konektorom ili da odjebem i spojim na akumulator.

Ćoso

Citat: gogs  u Siječanj 23, 2020, 10:27:23
Ko ima Oxford grijače ručki? Dali ih je spojio direkt na akumulator kao šta i predlaže proizvođač?

Naime, nakon što sam raskopao cijeli motor  :-\ (Bog zna ko će to sastavit) i naletio na probleme, krenuo sam čitati upute o montaži  :smijeh: :smijeh:

Kažu da ide direkt i da ima safe mod koji sam isključuje grijače ako motor ne radi.......pa sam sad u nedoumici dal da nastavim borbu  :smajser: s konektorom ili da odjebem i spojim na akumulator.
Ma rastavi sve...Kakav safe mode i upute renomiranog proizvođača grijanih ručki...Valjda se i tebe nešto pita  :)

gogs

Citat: Ćoso  u Siječanj 23, 2020, 10:29:49
Ma rastavi sve...Kakav safe mode i upute renomiranog proizvođača grijanih ručki...Valjda se i tebe nešto pita  :)

:samaranje:

zare

Ja spojio direktno, do sad sve OK
Mislim da sam ih probavo ostaviti upaljenje i da se gase, jebga to je bilo 2015 tko će se toga sjećati

zorro

Citat: gogs  u Siječanj 23, 2020, 10:27:23

Kažu da ide direkt i da ima safe mod koji sam isključuje grijače ako motor ne radi.......
Sumnjam da ima taj mod .. ne znam kak bi..na koji način.. takav jedan obični uređaj (grijač) moga prepoznati dali motor radi ili ne, a spojen je drito na aku.  :huh:  nema ni šanse ni logike  ;)
Postoji opcija ako ostane uključen..pa kad napon na aku. padne na određenu voltažu, (ali opet dovoljnu da se motor motor može upaliti) onda ga izgasi..tak može
Na taj način. npr. rade konverteri za struju sa 12 na 220

Nemoj komplicirat..spoji drito na aku ..imaš svakak prekidač s kojim ćeš palit/gasit grijač
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

BTW..esi razmišljap o preseljenju..npr. na Korčulu  :huh:
Tam ti je vazda lijepo vrijeme sem kad dođe neko od forumaša
Ali i to se lako riješi  :thumbup: Lučkoj kapetaniji se izda naputak da motoruiste s foruma V-Strom ne puštaju na trajekt i toj to  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: