K1600GT

Autor Bobi, Prosinac 11, 2018, 13:18:19

« natrag - naprijed »

Bobi

Evo tekst po narudzbi ( a nije reklama).

2016.g zakljucio da je vrijeme za drugi tip motora, obzirom da su putovanja malo duza, zivci malo kraci, a noge (i neki ostali bitni dijelovi) takodjer duzi.

Nakon mjeseci istrazivanja, i nemogucnosti isprobavanja (jer ih nema kod dilera na probu), napokon lipotica i ja sjedamo na polovnjaka u Dubrovniku. Vlasnik je mutan, papiri isto, pa ga ne kupujemo, ali sad barem znamo da nam pase ergonomski.
Nu


Nakon toga ja u Norveskoj obilazim trgovine, jer se pojavio novi RT, i rekoh ajmo i to cudo vidjet, a imaju dosta drugih marki, pa reko da probam sve

Igrackica ispod mene. Premali, prekratak, prenizak.



I ovaj isto



I ovaj



Pa cak i ovaj , iako sam ga sanjao godinama. Nedovoljno mjesta za koljena i volan preblizu grudima



I onda GTL proba, super ergonomija, ali imam osjecaj da sjedim u njemu a ne na njemu, i to mi ne pase



Malo razmisljanja, gledanja istih slika, odlazak u Tomica, i nakon ponude shvacam da je razlika izemdju RT-a i GT cjenovno vrlo blizu, i odluka pada na GT-a. Zbog boje, naravno. Motor mora bit vise crn nego drugih boja.

Motor cekao 3 mjeseca, i u Maju 2016, taman prije susreta u Brelima, evo ga. Neki od vas su ga tamo i vidjeli. Prije toga sam bio na seminaru u ZG, taman da isprobam malo autoput, malo obicne ceste, zima, sunce, kisa i slicno.

Prvi dojam - polozaj vozaca odlican. I nakon 8 sati na njemu, uz kratka stajanja, guzica ne boli, a i moja izjebana koljena se ne zale. Super.

Moj GT je Sport verzija, sto znaci da ima kratki vjetrobran, i u koju god poziciju da ga stavim, nije valjalo.

Kad je prenisko, kao da ga i nema. Kad je povisen, glava i kaciga titraju 100hz. Brzom brzino je zaminjen Wunderlich velikim vizirom, s prozorcicem, i od tada sve stima.

Potrosnja goriva fantasticna, obzirom na 1600cc i 160 BHP. Nakon 23.000 km i dalje je prosjek 5.7. A nije da ga stedim.

Od opreme ima sve sto se u 2016. nudilo - radio, USB, zvucnici, DTC, ESA II, ABS Pro, Dinamicno stop svjetlo koje razlicito titra pri naglom kocenju, grijanje rucki, sjedala, i klapne na oklopu za hladnjenje ljeti.

Tempomat radi super, i odlican je na autoputu, a i po magistrali kad mi se ne zuri.

Motor ima 6 brzina, i moguce ga je voziti u 6. pri 50kmh. Onda samo otvoris gas i on ode.

175 NM okretnog momenta, od cega je 75% dostupno na 1500 okretaja.

Vibracija nema nikakvih. Tih je prilicno, ali se cuje kao da ima turbinu. A kad ga zacidam preko 5.000 rpm, urla kao Ferari. Milina ga slusat, ali isto useres sve prolaznike u krugo od 50 metara.

Centralni kofer i GPS sam kupio naknadno.

Motor ima ugradjenu pripremu za GPS, tako da fino sjedne u svoje leziste i vjetrobran ga zakljuca kad se spusti. Vjetrobran radi na botun.

A spusti se sam kad ugasim motor. I kad opet krenem, digne se na zadnju poziciju u kojoj je bio prije gasenja.



Centralni kofer ima unutarnje LED svjetlo. Maglenke su u opremi, i dobro povecavaju vidljivost. Motora.

Na centralni kufer sam montirao Isotta pleksiglas rack, s kojim nisam morao busiti nikakve rupe, i to mi svidja. Takodjer sam stavio Grip Buddies, jer su mu rucke pretanke, a ovako su taman debljine, i ne smetaju grijanju rucki.

Stitnici motora i straznjih kufera (crash barovi) su dodatno montirani, i ne smetaju nam.

Na volan sam stavio nosac daljiskog za GoPro, i nosac za kameru na vjetrobran.

Original antenu sam skinuo je me nerviralo gledat je i zamijenio malom , Stuby antenom. Ionako ne slusam radio.

Sad sam kupio platforme za lipoticu, pa planiram i to montirati, tako da ima vise prostora za ispruzit noge u voznji.

Sto se guma tice, original su bile Z1 Metz, i odlicno su drzale, ali imaju tendenciju da se zica pokaze odjednom, tako da sam ih promijenio nakon 7.600km. Onda sam stavio Dunlop RS III, i one su izdrzale 12.500km bez problema. Tako da je sad opet Dunlop.

Suho, mokro, ne znaci nista, jer je kontrola proklizavanja tu, i odlicno radi, a i ja sam vrhunski vozac  :thumbup: pa se upalila samo jednom, i vrlo je nenapadna. ABS PRO radi cuda u okukama, kad malo pretjeram, tako je moguce full kocenje usred nagiba, a motor i dalje zadrzava zeljenu putanju.

Adaptivno svjetlo je super po mraku, kako se nagnem, nagne se i svjetlo, tako da uvijek vidim cijelu okuku. Toliko sam se naviknuo, da kad vozim nesto drugo, onda se pitam da li svjetla uopce rade.

Vjetar se u voznji osjeca na oko 150kmh ( profi vozac, kontrolirani uvjeti, naravno ), samo na ramenima i malo na kacigi, ali nema tresnje. Prozorcic na vjetrobranu uspjesno rijesava problem back pressure-a, tako da ni toga nema.

Mjesta za prtljagu kao u prici, svi koferi su skidivi, i vodonepropusni - plastika. Unutra sam stavio platnene torbe s Ebay-a, koje savrseno pasu konturama kufera.

Prednja dva spremnika su dobra za kljuceve, krpu, USB s muzikom. sajlu za kacigu i slicne male stvari. Mobitel ne stane unutra, barem ne moj od 6.5 incha.

Centralna brava zakljucava i kofere i spremnike, i volan. Moze preko kljuca ili preko botuna na volanu. Alarm radi ok.

Wonder wheel mi je trebao par dana da naucim menije, ali sad ide sve glatko, i brzo nadjem i podesim sto mi treba.

3 nacina voznje - Normal, Rain, Dynamic - vecinom sam u Normal, a kad stavim u dinamic, imam osjecaj da sam sjeo na R1. Nevjerojatna promjena karaktera. Kao da me tjera da odvrnem gas.

3 nacina podesavanja ovjesa - vozac, vozac i prtljaga , i dvoje putnika (plus prtljaga). Stalno da drzim na ovoj zadnjoj, jer ja imam oko 110 kg (hmmm), a tako se i motor podigne pa je teze sastrugati nogare.

Ovjes se takodjer podesava na Normal, Comfort i Dinamic , i vecinom stoji na normal.  Comfort je ok na autoputu, ali mi se vise svidja na normal na obicnoj cesti.

Kad je mokro prebacim na rain, tad je odaziv malo sporiji ( recimo) i DTC je na maksimumu. DTC se moze i iskljuciti, ali se auto ukljuci kad opet pokrenes motor.

Gume imaju TPS, i to je funkcija koja je stalno na ekranu. Takodjer vidim i sat, i ime pjesme koja svira. Ako iskljucim muziku, onda vidim digitalni brzinomjer.

Lipotici se svidja, i udoban joj je za voznju, i to je meni dovoljno.

Narucio i montirao 3M naljepnice na kufere, crne po danu, a bijele po mraku





I naravno tank pad po narudzbi - ko jebe copyright





Dosad je pretekao svakog koga sam htio preteci. I naravno, nema ih kao GS-ova, pa je jos uvijek relativno cool bike.

Cijena - sve skupa 207.000 kn.

Servisi - dosad odradjeni prvi i drugi, svakih 10.000 km, svaki je kostao oko 1.000kn, tako da se ne zalim. Trazio i platio 2 godine dodatne garancije, 1100 kn.

Eto

tibertov

Hoces rec da bi s tom pilom i pontia prestigao...ne mogu u to vjerovat [emoji16]

Bobi

Sto je to ponti? :-)

Osy

Sjećam se prezentacije ispred hotela u Brelima, uffff, zaljubio sam se odmah čim sam sjeo. Sličnih smo gabarita, tako da znam da mi paše...za jedno 10 godina kada ga budeš prodavao ;)

Black Betty

I ja sam sjeo na njega,i čak dotaknuo pod dok sam sjedio  :)
Prepostavka je majka zajeba

Bobi


zare

A ja sam vidio kako ga drugi voze  :)

fatboy

Lijepe oči ima taj motor... ;)

zander

EE to je pravi review jednog svetskog coveka, na takovom motorcicu :ooda:...bravo za dodatnu opremu i detalje :ooda:...basbas dobro :thumbup:

P.S. Tuzio sam te Pontiju  :P
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Hahaha  :buahaha:

A motor je bomba .... doduše ja bih izgledao kao komarac na njemu :smijeh:

damjandugi

Super :gimme5:

Samo da još nađem pravog.

Špoki

Ovo je stvarno iscrpan osvrt :bravo:, a motorin je ogroman,Strom kraj njega izgleda kao Grom :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ponti


Saxi

Odlična recenzija Bobi, sve je naj naj, samo da nije BMW [emoji39]
A dok je Pontija na Stromu možete biti mirni vi na BMWu, a eto i ki ostali Pontiju dali podršku i uzeli kilo Stromova da se ovi sa BMWejima mogu opustiti [emoji16]

zander

Citat: Saxi  u Prosinac 11, 2018, 21:38:40
Odlična recenzija Bobi, sve je naj naj, samo da nije BMW [emoji39]
A dok je Pontija na Stromu možete biti mirni vi na BMWu, a eto i ki ostali Pontiju dali podršku i uzeli kilo Stromova da se ovi sa BMWejima mogu opustiti [emoji16]

Ko je razumeo. shvatice!  ;)
OPENMINDED PEOPLE WANTED