DL1000 Problemi s magnetima

Autor agolac, Kolovoz 25, 2019, 15:09:22

« natrag - naprijed »

Da li je netko od vas do sad imao problema s odljepljenim magnetima

Da
6 (27.3%)
Ne
16 (72.7%)

Ukupno Glasova: 22

agolac

Ne znam da li imamo temu za ovo, iako svi znamo o čemu se radi. No za one koji ne znaju, Suzuki je na DL1000 fušao s ljepilom te se u nekom trenutku odlijepe. Ako imate problema sa strujom, ne puni, obvezno prvo pogledati magnete i namotaje tek kao zadnji, regler.

DL1000 iz Pule kojem sam samo trebao malo poštelati smjesu u nižim okretajima.... Vidi se da su magneti malkice "prošetali". Trebali bi biti jednako razmaknuti, bez velikog praznog prostora.



Toplo se nadam da tajna veza od Mireka još uvijek reparira ovakve stvari jer ne znam šta bi bez njega... :beer: :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Ovo je nesretnik. Navodno potekao iz Splita...

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Ajmo bacitii jednu anketu. Molim glasajte samo oni s DL1000. Tema ankete je tko je do sad imao problema s odljepljenim magnetima.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Stjepko

Magnete repariro na 50000. Naravno, bez Mireka ništa,hvala mu još jednom. I tako se sretno vrte 50tkm. Usput,te auspuhe sam prodo Frani,bivšem vlasniku.

agolac

5 ne: 2 da za sad. Samo glasajte :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

jeeves

Krajem ljeta 2013 vidio da mi svijetla trepere u vožnji. Na leru sve ok.
Na leru punio oko 13.5v, sve poviše 2500-3000o/min napon bi pao ispod 11v.

Nisam imao znanja ni alata za to riješiti sam, pa prebacio motor u Bruma jer je ionako bilo vrijeme za veliki servis + izmjena ležajeva u klackalici zadnjeg amortizera.

Dva magneta pomaknuta i jedan nacikao po sredini. Srećom imao je jedan magnet viška, jer se magneti ne mogu kupiti zasebno.

Motor je imao 86000km.



Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Mirek

     

Samo zovite,reparacija je još moguća :-*

Stjepko


agolac

Citat: jeeves  u Kolovoz 25, 2019, 19:50:05
Krajem ljeta 2013 vidio da mi svijetla trepere u vožnji. Na leru sve ok.
Na leru punio oko 13.5v, sve poviše 2500-3000o/min napon bi pao ispod 11v.

Nisam imao znanja ni alata za to riješiti sam, pa prebacio motor u Bruma jer je ionako bilo vrijeme za veliki servis + izmjena ležajeva u klackalici zadnjeg amortizera.

Dva magneta pomaknuta i jedan nacikao po sredini. Srećom imao je jedan magnet viška, jer se magneti ne mogu kupiti zasebno.

Motor je imao 86000km.



Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Izmjena ležajeva u klackalici amortizera? Nisam još čuo da je to itko mjenjao  :misli:
Za to postoji servisni interval?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

jeeves

Citat: agolac  u Kolovoz 25, 2019, 20:56:43
Izmjena ležajeva u klackalici amortizera? Nisam još čuo da je to itko mjenjao  :misli:
Za to postoji servisni interval?
Ne, ali jedan ležaj nije bio dobar, pa sam preventivno kupio i dao zamjeniti sva 4.

Čuo bi s "klik", najviše kad bi sjeo na njega ili spuštio sa štendera. Trebalo mi je vremena da skontam odakle dolazi.
S takvim ležajem i laganim kapanjem iz cilindra kvačila smo se vozili skoro godinu dana, bili i do Francuske [emoji16]



Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Igor Mihajlik

2017 sam prije puta u Bugarsku odvezao motor na preventivni pregled kod Bruma. Motor je imao 62 000 km i radijo je odlično, bez ikakih indikacija. Struja radila pravilno na svim obrtajima. Sam sam tražijo da otvori i pogleda magnete. Dva su bila odlepljena. Namotaji su bili na oko dobri, al sam se svejedno odlučijo za reparaciju. Ispalo je to dobra odluka jel su "unutra" počeli pregorevat.
Lado je moj idol

Vujce

Roknuli moji na 45000km,i magneti i namotaji!

agolac

Citat: Vujce  u Veljača 14, 2020, 16:47:54
Roknuli moji na 45000km,i magneti i namotaji!

Uh, duplo sranje ;o)
Aj, reparira se to pa je ko nov...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Kolovoz 25, 2019, 20:56:43
Izmjena ležajeva u klackalici amortizera? Nisam još čuo da je to itko mjenjao  :misli:
Za to postoji servisni interval?
O tome sam pisao i sliko na prošlom forumu. Preporučam da se svake godine na kraju sezone skine vaga i podmaže. Posao od 45 min.

Doktor jr

Pozdrav svima.
Čitao sam o tom da se magneti odljepljuju, a i kolega me upozorio na to. Uglavnom imam suzuki v strom 1000 2007.godina i 46000 km na satu, i odlučio sam ove zime usput dok sam mijenjao ulje i filtere skinut poklopac i provjeriti stanje magneta, i da imao sam što vidjet 3 od 6 magneta se odljepilo. Prva pomisao mi je bila bit će to skup sport, a i druga pomisao je bila ista. Pa sam našao tu temu ovje na forumu i zanima me postoji li još uvijek mogućnost da se to reparira?