Grossglockner

Autor Tyson, Srpanj 27, 2017, 15:09:53

« natrag - naprijed »

tibertov

Ja sam na 25.000 km  :smijeh:

Mrki

Mi se raspravljamo koje ulje je najbolje a ovaj napravio 650000 na ulju za aute :D

Tyson

Citat: tibertov  u Srpanj 27, 2017, 15:45:47
Karta ti je 25 eura po motoru. Usput ti je alpska cesto kod Villacha, jako ljepa za vožnju, 10.50 eura po motoru.
https://www.villacher-alpenstrasse.at/va/en/index
Mi smo spavali u Heiligenblutu, gradic odmah na ulazu u Gross. Cijene nocenja su ti oko 500kn s doruckom za dvije osobe.

Evo par s Grossa prije par dana

Kaj ste smještaj unaprijed rezervirali ili onako na blef.ako imaš kakav link ili adresu za smještaj molim te savjet

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

Tyson

Citat: joze  u Srpanj 27, 2017, 16:39:14
Nu...i ja sam 11-og na grossu  :)
Onda se vidimo na [emoji482]

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

tibertov

Citat: Tyson  u Srpanj 27, 2017, 20:24:13
Kaj ste smještaj unaprijed rezervirali ili onako na blef.ako imaš kakav link ili adresu za smještaj molim te savjet

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Dan prije za drugi dan preko bookinga...to ti je najsigurnije. Mi smo bili u Pansionu Lagler...Preporuka, jako dobar dorucak imaju i smjestaj je vrlo dobar.

Jel mislis samo ma Gross ili? Mozda ti je jeftinije recimo spavat u Kranjskoj gori, tako smo mi prosle godine.

zizu

Ja sam 15. na grossu :-)  pa malo do orlovog gnijezda pa na stelvio

Poslano sa mog ALCATEL ONE TOUCH 7041X koristeći Tapatalk


tibertov

Vožnja do vrha Stelvia je nesto što bi trebao svaki bajker proći...ko muslimani koji moraju jednom u životu u Meku  :)

Ponti

Citat: tibertov  u Srpanj 27, 2017, 20:48:19
Vožnja do vrha Stelvia je nesto što bi trebao svaki bajker proći...ko muslimani koji moraju jednom u životu u Meku  :)


Što ti je bolje Stelvio ili Gross?

tibertov

Gross je ljepsi, ali vožnja na Stelvio je zahtjevnija dosta od Grossa, pa je s tim i zanimljivija u tom smislu.

Ponti

Citat: tibertov  u Srpanj 27, 2017, 20:56:33
Gross je ljepsi, ali vožnja na Stelvio je zahtjevnija dosta od Grossa, pa je s tim i zanimljivija u tom smislu.

Znači Meka i Medina ..... obavezno oboje  ;)

tibertov

Evo, ovo je sve od ovog puta.

Mrki

Di je taj Hepco & Becker prijelaz?

tibertov

U Njemačkoj...nije ko Givi u Kini  :smijeh:

Tyson

Citat: tibertov  u Srpanj 27, 2017, 20:33:15
Dan prije za drugi dan preko bookinga...to ti je najsigurnije. Mi smo bili u Pansionu Lagler...Preporuka, jako dobar dorucak imaju i smjestaj je vrlo dobar.

Jel mislis samo ma Gross ili? Mozda ti je jeftinije recimo spavat u Kranjskoj gori, tako smo mi prosle godine.
Mislimo samo na Gross, a Kranjska nam je nekak preblizu

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

tibertov