Prvenstvo Hrvatske i prvenstvo grada Zagreba u moto slalomu i moto rally-u

Autor Ćoso, Kolovoz 31, 2020, 19:45:16

« natrag - naprijed »

gogs

Citat: Ćoso  u Rujan 06, 2020, 08:57:06
Ovaj filmić je napravljen baš zbog tebe i tvojih komentara da je krava teška i prevelika (nakon što si sjeo jučer). Kod Keca u školi se upravo ovo vježba (http://www.99racingschool.com/99.rs?page=program-poligon)

Neka ona pleše, plesao bi i ja...

.....i dalje tvrdim da je prevelika i preširoka.  Teška nisam rekao  :belj:


fatboy

Gogs, prvi korak prema ozdravljenju je da priznas da imas problem...onda si na dobrom putu... :ebudale: :ebudale:


beli

... u svezi 'krave' preteška, prevelika itd. su relativni pojmovi, ovisi o gabaritima vozača ...  spuštati tvornički ovjes i ne znam što još da bi je npr. ja kao takav vozio je po meni notorna glupost.
Gogs bi to isto vozio normalno kao i svi GSA-ovci, ali pretpostavlja da mu više paše GS isto kao što bi Ćoso i npr. Glažar bili "smiješni" na GS-u.
Međutim, brine nešto drugo, a to je da se Gogs upleo  u 'Ćosinu mrežu' obzirom da je komentar da je filmić namijenjen upravo toj Gogsovoj konstataciji o kravi, u stvari  samo taktički uvod u namjeru da Ćoso pokaže svoju zavidnu vještinu  :)  :thumbup:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

fatboy

Gogs, ne daj se plasiti...rallye izvedba ili, ne daj Boze, Exclusive, krasni su motori...😇😇😇😇

gogs

Eeeee Rally ili još bolje HP je  :-*

Kad ovoga umirovim vjerojatno je to slijedeći. Trenutno nema potrebe  :bzvz:

beli

 :thumbup: .... daaaaaaj,  imaš motor, mlad si .... biće još motora  :) , viš da ih štancaju ko poštanske marke !
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

gogs

Citat: beli  u Rujan 06, 2020, 10:30:40
:thumbup: .... daaaaaaj,  imaš motor, mlad si .... biće još motora  :) , viš da ih štancaju ko poštanske marke !

Tako je beli....čekam 1350, ovaj mi slab.

beli

 :thumbup: ... navodno da je već projekt "na stolu" i imaće kardan ispod, zbog još boljeg težišta i 'voznosti' ...
( :) odosmo, satraće nas Admin  :smijeh:)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

fatboy

Citat: gogs  u Rujan 06, 2020, 10:26:06
Eeeee Rally ili još bolje HP je  :-*

Kad ovoga umirovim vjerojatno je to slijedeći. Trenutno nema potrebe  :bzvz:

Motor i potreba...ne idu uvijek zajedno... :smijeh:


beli

Citat: fatboy  u Rujan 06, 2020, 10:51:07
Motor i potreba...ne idu uvijek zajedno... :smijeh:
.... eventualno u situaciji kada nemaš motor pa nema ni potrebe  :smijeh:
btw. Bravo, Ćoso, zaista bravo, vrhunska koncentracija ... !!!!  :thumbup:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu


Grba

Citat: gogs  u Rujan 06, 2020, 09:40:36
Neka ona pleše, plesao bi i ja...

.....i dalje tvrdim da je prevelika i preširoka.  Teška nisam rekao  :belj:
Zamisli da veliš ženi - "nisi ti preteška, samo si prevelika i preširoka"  :ebudale:
098 737 604