Mala Djirada

Autor Paf, Listopad 01, 2020, 16:16:27

« natrag - naprijed »

Paf

 Ondaa,evo Bajkerice...
             

Paf

 I malo Djirade po Splitu,vrime je bilo super,ali brzo prolazi dan,pa smo krenuli nazad,a do kuce nas je vec uvatila noc,a malo je i Burin pocea,al sve je OK.bilo...
   

Paf

A,ovo Bodulica cuva Stroma,dok sam platia gorivo u Pirovcu natoceno,neznam kolko trosi,al cini mi se malo,il skroz malo,i manje od toga...mislia sam se rjesiti neko vrime Bodulice,a njoj se svidilo svraagoon...tako da sutra dok je lip dan,ope odosmo,ovaj put na trajekt,do Preka,i cili otok ukrug proc......   :)
                                         

zare

Kod mene žena uvijek ide plačati benzin  ;)

Paf

Citat: zare  u Listopad 09, 2020, 22:35:07
Kod mene žena uvijek ide plačati benzin  ;)

                                         Kod mene se moja vozi,i placa ostalo,sve osim goriva,pa mi je to bolja opcija...  :buahaha:

Zoran

Bravo PAF-e, dobar djir  :thumbup: keep it up.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

VUCIBATINA

Uuuuuuuu dobra ova pontijeva treba :ebudale: :ebudale:
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Black Betty

Đir: dobar
Motor: dobar
Lokacija: dobra
Obrve:postojane
Prepostavka je majka zajeba

Dadi

Citat: Black Betty  u Listopad 10, 2020, 08:07:54
Đir: dobar
Motor: dobar
Lokacija: dobra
Obrve:postojane
čovjek je gorostas,ko ti je pričao za njegove obrve :-* :-*
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Martin

 :misli: šta se primili Pafovih obrva, takve su kakve jesu....svako od nas ima nešto što bi mu mogli nabijati na nos svaki dan, što mislim da nije uredu

Šta bi on sad zbog vas trebao ići čipati obrve?? To je nešto što je njegovo, induvidualno....

Nitko od nas, bar one koje sam upoznao, nisu neki manekeni i svaki ima nešto iz čega bi ga mogli izrugivati....evo prvi ja  ;)

Betty, tebi fali barem 15 cm uvis  :P
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Saxi

Tako je Martine [emoji869]
Evo u mene se diglo nekih 15cm iz mrtvih, pa pošto volem Betycu, rad sam mu ih dati straga da ga dignu u nebesa na razne načine [emoji1787]

zorro



Citat: Martin  u Listopad 10, 2020, 10:46:43

Nitko od nas, bar one koje sam upoznao, nisu neki manekeni
Slabo si ti onda osacovao Zubija i mene
..nekad davno Bora je ispjevao:
..savrsenstvo bez mane ..deo stromerskih snova...



Poslano prek one stvari

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

Citat: Martin  u Listopad 10, 2020, 10:46:43
:misli: šta se primili Pafovih obrva, takve su kakve jesu....svako od nas ima nešto što bi mu mogli nabijati na nos svaki dan, što mislim da nije uredu

Šta bi on sad zbog vas trebao ići čipati obrve?? To je nešto što je njegovo, induvidualno....

Nitko od nas, bar one koje sam upoznao, nisu neki manekeni i svaki ima nešto iz čega bi ga mogli izrugivati....evo prvi ja  ;)

Betty, tebi fali barem 15 cm uvis  [emoji14]
[emoji106][emoji481]

Osy

Citat: Martin  u Listopad 10, 2020, 10:46:43
:misli: šta se primili Pafovih obrva, takve su kakve jesu....svako od nas ima nešto što bi mu mogli nabijati na nos svaki dan, što mislim da nije uredu

Šta bi on sad zbog vas trebao ići čipati obrve?? To je nešto što je njegovo, induvidualno....

Nitko od nas, bar one koje sam upoznao, nisu neki manekeni i svaki ima nešto iz čega bi ga mogli izrugivati....evo prvi ja  ;)

Betty, tebi fali barem 15 cm uvis  :P
E neka si im reko :thumbup:

Black Betty

A zajebancija ,ovo,ono,a ti Martine čuvaj se dok vežeš patike.... :samaranje: :belj:
Prepostavka je majka zajeba