Brum servis - iskustva

Autor Martin, Prosinac 09, 2020, 19:14:44

« natrag - naprijed »

fatboy

Ako je cijena jefini kriterij, onda je najbolje da ga uopce ne odrzavate ili sami to radite doma...nitko ljude ne tera na servis...

Dadi

Kad nekoga nema možda ne bi trbalo pisati o njemu,jer ne može se braniti.
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

iviccaa

Nemojte onda srat ni po Novemi, nema Sinise da se brani.

zorro

Citat: Dadi  u Prosinac 10, 2020, 20:40:31
Kad nekoga nema možda ne bi trbalo pisati o njemu,jer ne može se braniti.
jel mu netko ikad branio da dođe na ovaj forum  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Dadi

Citat: zorro  u Prosinac 10, 2020, 21:04:27
jel mu netko ikad branio da dođe na ovaj forum  :huh:
Naravno da nije,niti je bilo kome zabranjeno.Ne branim nikoga,možda bi bilo bolje reći svoja iskustva pa neka neko sudi ponaosob.
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Suki

Brum je vrhunski majstor za Stroma :thumbup:. Urarski precizan i pedantan :bravo:. To nitko ne može osporiti, kao ni cijenik koji naplaćuje. Na mušteriji je hoće li servisirati kod njega ili ne.

Problem i jako nekorektno je ako se dogovori servis nečega, a on uz to bez pitanja vlasnika odradi i još nešto što prilično utječe na prvotno dogovorenu cijenu :thumbdown:.

Osobno nisam imao takva iskustva.

Ono što mene smeta kod njega je što sve radi ilegalno, na crno :thumbdown:, bez ikakvih računa, prijava i poreza, a cijenom je vrlo blizu legalnim servisima i zapravo je nelojalna konkurencija.

Čudim se kako ga do sada (ako nije) nitko prijavio za to :misli:. Ne znam kako on, ali ja bogami ne bi mirno spavao :huh:.
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Nije mi uopće jasna ova rasprava. Stvarno nemate pametnijeg posla?

damjandugi


Mrki

Citat: Ćoso  u Prosinac 10, 2020, 22:36:26
Nije mi uopće jasna ova rasprava. Stvarno nemate pametnijeg posla?
Ja se slažem sa Ivicom o ovoj temi, čovjek pruža uslugu koju naplaćuju, kao i svaki drugi trgovac i serviser, ako se može komentirati Novema Nova onda se može i Brum.

zendra 44

I ja sam napisao nešto korisno, ali je netko obrisao....jel sam nepodoban? :misli: ;)

Mrki

Citat: zendra 44  u Prosinac 11, 2020, 09:38:11
I ja sam napisao nešto korisno, ali je netko obrisao....jel sam nepodoban? :misli: ;)
Pa nije obrisano, gore je tvoj post.

zendra 44

Pa jbt, stvarno, tek sad vidio! Sorry! ;)

zander

Nepristrasni komentar bi bio da ne postoji servis na planeti koje nema pozitivna i negativna iskustva ljudi koji su odrzavali svoje motore.
I ovde i bilo gde servise ili pljuju po bilo kojoj komponenti rada ili ponasanja ili strucnosti ili naplate i ko zna sta jos....
Ljudi pa i na svadbi bude neki ozbiljno nezadovoljan gost zbog pecenja ili plesa, ili fotkanja sa mladencima ili ko zna....

Stvar je dogovora i medjusobnog uvazavanja izmedju ljudi....ljudski profesionalno, i kako god...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

Citat: zander  u Prosinac 11, 2020, 10:08:52
Nepristrasni komentar bi bio da ne postoji servis na planeti koje nema pozitivna i negativna iskustva ljudi koji su odrzavali svoje motore.
I ovde i bilo gde servise ili pljuju po bilo kojoj komponenti rada ili ponasanja ili strucnosti ili naplate i ko zna sta jos....
Ljudi pa i na svadbi bude neki ozbiljno nezadovoljan gost zbog pecenja ili plesa, ili fotkanja sa mladencima ili ko zna....

Stvar je dogovora i medjusobnog uvazavanja izmedju ljudi....ljudski profesionalno, i kako god...
potpisujem  :thumbup:
Moj stav je da ne treba šutjeti o ničemu, kad god netko ima ili je imao bilo kakav problem/iskustvo zašto ga ne podjeliti s drugima. Nekome će možda u budućnosti pomoći.
Velim to je moj stav..a znam dosta ljudi na forumu koji su mi prenijeli nekakva iskustva live, a ne pišu ih ovdje..OK  :thumbup: žao mi je al svak zna svoje zašto i kako  :beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Prosinac 11, 2020, 10:22:22
potpisujem  :thumbup:
Moj stav je da ne treba šutjeti o ničemu, kad god netko ima ili je imao bilo kakav problem/iskustvo zašto ga ne podjeliti s drugima. Nekome će možda u budućnosti pomoći.
Velim to je moj stav..a znam dosta ljudi na forumu koji su mi prenijeli nekakva iskustva live, a ne pišu ih ovdje..OK  :thumbup: žao mi je al svak zna svoje zašto i kako  :beer:
ee ,svidja mi se tvoj stav...  :thumbup: