Ljetne rukavice

Autor iviccaa, Lipanj 21, 2021, 18:46:23

« natrag - naprijed »

iviccaa

Kupio danas ljetne rukavice, Held Sambia.
Nakon što sam prošle godine u Dolomitima prokuhao u svojim Gore-tex rukavicama odlučio sam se za nešto laganije, a Gore-Tex idu u kofer. Tek kad padne kiša ću ih tražiti. [emoji16]
Nisam još probao voziti, ali mislim da će biti ok, Held je to. [emoji41]

Cijena: 90€ u Louisa.

Grba

Hm,dobro izgledaju ali mucho dinero za ljetne rukavice  :misli:
Ja obično uzmem one tactical vojne,dosta jeftinija kombinacija od moto a razina zaštite ista. Obično su i dosta udobnije jer se u njima kao barata oružjem pa su na onim pregibima mekanije . Neznam,moje iskustvo no nemora bit.
098 737 604

Danijel 23

Takve Grba na balkaanu prolaze, ali mislum da u EU mora biti sve zertifizirano za motorrad, a ne za šumarske radove, mada piše Husqvarna!

Danijel 23

Inače takve renomirane rukavice durrrraju godinama!

Grba

A čuj ja ti govorim iz svog iskustva. Meni je konkretno taj Held propišo pun rupa 2010. kad sam išo za Irak,nove rukavice. Sliko me Fjaka,bila fotka na motori hr. E a ove vojne mi duraju,tak da ja ne kritiziram samo polemiziram .Zadnje sam ovak nekaj imal,crne
098 737 604

Suki

Held Desert (klokan) nakon 5 g zamijenio s Held Desert II  :).
Sambia je isto bila u igri, ali čemu mijenjat provjereno dobro ;).
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Nisam isprobao ove Held, međutim niti neću nakon što sam isprobao GS Rally (https://bmw.europe-moto.com/gb/motorcycle-gloves-bmw-motorrad/2018-motorcycle-gloves-rallye-bmw-2020.html)...Ovaj proizvod je stvarno pogođen i preporučujem ga svima




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Grba

Svako ima svoje.
Moj drug Medo najviše voli kožne bravarske
;)
098 737 604

zubakis

Citat: Danijel 23  u Lipanj 21, 2021, 22:50:52
Takve Grba na balkaanu prolaze, ali mislum da u EU mora biti sve zertifizirano za motorrad, a ne za šumarske radove, mada piše Husqvarna!
a ko bu gledal taj zertifikat?

keko

..a i s tim "zertifikatima" je isto upitno .. seruckaju ovi iz EU .. ajd nekaj i ima smisla, ali svi ti silni "zertifikati" gube smisao, postoje samo da bi digli cijenu proizvodu, pa nek ovce plaćaju "zertifikat"
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

iviccaa

Citat: Ćoso  u Lipanj 22, 2021, 01:22:18
Nisam isprobao ove Held, međutim niti neću nakon što sam isprobao GS Rally (https://bmw.europe-moto.com/gb/motorcycle-gloves-bmw-motorrad/2018-motorcycle-gloves-rallye-bmw-2020.html)...Ovaj proizvod je stvarno pogođen i preporučujem ga svima


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Jako su slične, Held ima bolju zaštitu na dlanovima i ventilaciju na gornjem štitniku.

Grba

Citat: zubakis  u Lipanj 22, 2021, 08:11:21
a ko bu gledal taj zertifikat?
Zertifikat polizei...navodno prvo po prstima a tek onda pitaju  :ooda:
098 737 604