Honda Transalp 750

Autor Bagy, Studeni 08, 2022, 10:42:27

« natrag - naprijed »

payser

Citat: zorro  u Studeni 10, 2022, 20:24:01

T-700 je motor baš baš pogođen za offroadiste..dobar omjer težine, snage i kubikaže, a i cijene u odnosu na KTM, al vjerojatno  ova transalpica ima puno više udobnosti i bolja za dvoje  :thumbup:

   T7 je kanta sa jeftinim dijelovima.Ako je hoćeš peglat mora se poprilično uložit u nju.Za off  zajebana osim ako nemaš dva i po metra..Za 1,80 je previsoka sa visoko postavljenim težištem.690 i 701)sa svojih 140 i par kila) su kraj priče za soft-off od velikih enduro motora.Makadam možeš i sa stromom drndat..

   Dobili smo press materijal za Hondu,koja je kako kažu htjela pristupačan svima,off road look a like motor,sa dovoljno dobrim hardverom ako se netko i odluči malo zablatit.Znači..ide u koš sa Stromićem,GS-om malim,i nažalost sa T7..

Imao sam prvu T7 u Hr,4 x 690 i jedanput 701..nije iz druge ruke info

Bagy

Citat: payser  u Prosinac 22, 2022, 11:41:01
   T7 je kanta sa jeftinim dijelovima.Ako je hoćeš peglat mora se poprilično uložit u nju.Za off  zajebana osim ako nemaš dva i po metra..Za 1,80 je previsoka sa visoko postavljenim težištem.690 i 701)sa svojih 140 i par kila) su kraj priče za soft-off od velikih enduro motora.Makadam možeš i sa stromom drndat..

  ..ide u koš sa Stromićem,GS-om malim,i nažalost sa T7..


Baš me zanima budući usporedni test sa Stromom 800 DE... :thumbup:
mob: 095/573-6874

gianni


bajki

Izgleda mi kao da se nisko (duboko) sjedi. Rezervoar je nekako jako izdignut od sjedala ili fotka vara?

Grba

Po Alpama ih viđam,voze se već naveliko. Samo su svi bez kofera. Valjda još nema aftermarketa a orginal skup. Dobro zgleda uživo
098 737 604

fatboy

Ljepotica je Honda... :ooda:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gianni

Africa je meni puno ljepša od TA  :-*
Transalp kad se nakiti opremom je ljepši moped od Stroma 800.
Mali Strom 650 je best buy vec godinama, da, da.

zorro

Citat: gianni  u Srpanj 27, 2023, 20:19:56Mali Strom 650 je best buy vec godinama, da, da.
..aaaa-aaa ..zato si ih imao već 7 komada  :) 
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

:moto2:

098 9232180

gianni

Ne kupujem bestbaj :P
Samo po svom guštu,a gušti se mijenjaju  :smijeh:

Grba

Lepa,vitka,skroz minimalistički...lajkam ali bit će opet strom  ;)
098 737 604