DID lanac

Autor Špoki, Rujan 14, 2017, 20:30:07

« natrag - naprijed »

fatboy

Citat: Lavandić  u Rujan 15, 2017, 08:14:43
Vidiš Dražene, jebo polugu kad nema trzaja?!?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Citat: bajki  u Rujan 15, 2017, 08:21:54
Baš to! Trzaj je najbitniji! :thumbup:

Ovo zvuči ko uvod u reklamu za afričku šljivu... :smijeh:

Doda

Jutro!!! Otišao kod vulkanizera, male gedore u džep i gas... On pištoljem otpustio za čas, jbg...udar je bitan. Ja stegao križnim ključem, sastavio i 5km do kuće se dovezao. Kod kuće opet jedva otpustio...a jbt. Nisam sigurnosnu podlošku ni savijao, znači mogao se sam dotezati u vožnji... Sva sreća pa nije vulkanizer daleko... :smijeh: :smijeh:
Eto i ja smanjio međuosovinski razmak i povezao ih zlatnom bojom.  :kava:
Hvala Bajkiju još jednom na pomoći, a Mrkiju na nadzoru. :ooda:
Bolje izgubiti trenutak u životu, nego život u trenutku!!!

Špoki

Aj da si ga i ti metnio :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

SirOliver

Citat: fatboy  u Rujan 15, 2017, 08:30:37
Ovo zvuči ko uvod u reklamu za afričku šljivu... :smijeh:
:smijeh: :smijeh: :smijeh:

sent from my Commodore 64 using Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

JZ

Tek sad video ovo...kakva akcija je to..bajki u slapicama I radom odijelu :)....osy na telefonu laze diji da ne moze naci ajvar na polici u konzumu I da ce kasniti doma...dok suki ne zna ni sam sta radi tamo....

Uglavnom ...mos ti imat pistolj,ali ako nemas kompresor koji ce ga hraniti,mos se jebat...

Kupujem polovnu kacigu

fatboy

Citat: JZ  u Rujan 15, 2017, 11:40:00
Tek sad video ovo...kakva akcija je to..bajki u slapicama I radom odijelu :)....osy na telefonu laze diji da ne moze naci ajvar na polici u konzumu I da ce kasniti doma...dok suki ne zna ni sam sta radi tamo....

Uglavnom ...mos ti imat pistolj,ali ako nemas kompresor koji ce ga hraniti,mos se jebat...

I to teško, ako ne možeš nabiti tlak...  :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:

JZ

Citat: fatboy  u Rujan 15, 2017, 11:54:07
I to teško, ako ne možeš nabiti tlak...  :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Upravo tako :buahaha: :buahaha:
Kupujem polovnu kacigu

Ponti

Citat: Doda  u Rujan 15, 2017, 08:41:31
Jutro!!! Otišao kod vulkanizera, male gedore u džep i gas... On pištoljem otpustio za čas, jbg...udar je bitan. Ja stegao križnim ključem, sastavio i 5km do kuće se dovezao. Kod kuće opet jedva otpustio...a jbt. Nisam sigurnosnu podlošku ni savijao, znači mogao se sam dotezati u vožnji... Sva sreća pa nije vulkanizer daleko... :smijeh: :smijeh:
Eto i ja smanjio međuosovinski razmak i povezao ih zlatnom bojom.  :kava:
Hvala Bajkiju još jednom na pomoći, a Mrkiju na nadzoru. :ooda:



Super da se riješilo :thumbup: :thumbup:

bajki

Citat: JZ  u Rujan 15, 2017, 11:40:00
Tek sad video ovo...kakva akcija je to..bajki u slapicama I radom odijelu :)....osy na telefonu laze diji da ne moze naci ajvar na polici u konzumu I da ce kasniti doma...dok suki ne zna ni sam sta radi tamo....

Uglavnom ...mos ti imat pistolj,ali ako nemas kompresor koji ce ga hraniti,mos se jebat...

Nisu šlape bile stalno, dok sam moramo malo malo u kuću bile su šlape, poslije je išla adekvatnija obuća (vidljivo je na nekim fotkama). :smijeh: :smijeh:

Suki

Citat: bajki  u Rujan 18, 2017, 07:50:30
Nisu šlape bile stalno, dok sam moramo malo malo u kuću bile su šlape, poslije je išla adekvatnija obuća (vidljivo je na nekim fotkama). :smijeh: :smijeh:
...šlapučar :smijeh:, da ne kažem papučar :tongue:...
:moto2:

098 9232180

bajki

A netko mora i to! ;)

damjandugi

Čitam na jednom drugom forumu,ako lanac popustiš na nekih 35 mm,da se lakše prebacuje u brzinu,nego na nekih 20 do 25.
Da li ko ima sa tim iskustva?

zorro

Citat: damjandugi  u Travanj 28, 2018, 20:13:28
Čitam na jednom drugom forumu,ako lanac popustiš na nekih 35 mm,da se lakše prebacuje u brzinu,nego na nekih 20 do 25.
Da li ko ima sa tim iskustva?
:bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

damjandugi

Šta to nema nikakve veze sa opterečenjem menjača?

Osy

Citat: damjandugi  u Travanj 29, 2018, 07:33:36
Šta to nema nikakve veze sa opterečenjem menjača?
Pa kod tebe nema... :) ;) :smijeh: