VALVOLINE DURABLEND 4T SAE 10W-40 1L

Autor Bagy, Rujan 22, 2017, 09:14:49

« natrag - naprijed »

Josip-Sepp

Citat: zizu  u Rujan 22, 2017, 09:17:15
Za aute je to ulje smece malo vece....barem ja imam takvo iskustvo

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk

:thumbup:
bogam ja s valvolinom ni ljuljačku ne bi podmazivao

agolac

Citat: Josip-Sepp  u Rujan 22, 2017, 18:18:53
:thumbup:
bogam ja s valvolinom ni ljuljačku ne bi podmazivao

Bi bi da ti financira putovanja  :ooda: :smijeh: :shhh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti


agolac

Nijedno ulje nije loše. Samo da je novo  :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Josip-Sepp

Citat: agolac  u Rujan 22, 2017, 18:20:48
Bi bi da ti financira putovanja  :ooda: :smijeh: :shhh:

onda bolje mamića uzeti za sponzora, manja je sramota  :buahaha:

agolac

Citat: Josip-Sepp  u Rujan 22, 2017, 18:32:04
onda bolje mamića uzeti za sponzora, manja je sramota  :buahaha:

Pa nećeš valjda s vazelinom podmazivati motor  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Ja sam Valvoline zadnji put koristio 1998

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov


zare

Citat: agolac  u Rujan 22, 2017, 18:31:39
Nijedno ulje nije loše. Samo da je novo  :gimme5:
:thumbup:
pa ne rade valjda kreteni u takvoj firmi da ne znaju napraviti ulje za ne zahtjevne motore kao sto su stromovi

Milanezi

Na ovom drugom stromu od prvog servisa sipam Ipone Katana 10w-50 i ne troši ga skoro pa ništa, bar ja ne vidim da spusti nivo. Napravio sam preko 30 000 sa njim i prezadovoljan sam. Nekad ga u vožnji stiskam, nekad ne ali ulje stoji kako stoji. Menjao sam ga i na 8000 km, nema da lupa menjač kao sa Motul-om.
Moja preporuka za Ipone Katanu  :thumbup:

agolac

Citat: Milanezi  u Rujan 22, 2017, 20:09:12
Na ovom drugom stromu od prvog servisa sipam Ipone Katana 10w-50 i ne troši ga skoro pa ništa, bar ja ne vidim da spusti nivo. Napravio sam preko 30 000 sa njim i prezadovoljan sam. Nekad ga u vožnji stiskam, nekad ne ali ulje stoji kako stoji. Menjao sam ga i na 8000 km, nema da lupa menjač kao sa Motul-om.
Moja preporuka za Ipone Katanu  :thumbup:

Eto, ja trošim Ipone i moji stromići ga troše. Nema tu pravila  :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Bagy

Znači, plus za sintetiku a debeli minus za Valvoline jer ga motor ne troši! Motul je ok jer ga se tu i tam mora nadoliti, bar smo sigurni da se ne vozimo ko babe!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

Milanezi

Citat: agolac  u Rujan 22, 2017, 20:10:14
Eto, ja trošim Ipone i moji stromići ga troše. Nema tu pravila  :thumbup:

Trošiš Katanu, full sintetik ?

Ja sam mog razradjivao baš kako knjiga kaže, možda ima i do toga, ne znam.

Mada, vidim po netu, sad preporučuju razradu od 0 km pun gas...ko će ga znati  :gimme5:

agolac

Ma ne razbijajte glavu oko ulja.

BTW. Amer koji je s DL1000 prošao 650 000 km (zadnje šta ja znam o sjećanju) je u njega stavljao ulje za AUTE, ne za motore. I vidi čuda, 650 000 km i još ide.
Tako da, samo gasss :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain