Leo Vinci ONE za DL 650

Autor Danijel 23, Listopad 29, 2017, 16:41:16

« natrag - naprijed »

Danijel 23


Danijel 23

Citat: agolac  u Listopad 29, 2017, 20:07:45
Šta je to?
Odnesi kod Kucelja drz i top i nek ti pripasa..
Kajjjjjjj  :samaranje: židov nisam, ali da mi zeme 300 kn i cijeli dan? Za štih probu mogu i sam napravit i to od crne cijevi.

agolac

Nisi odgovorio šta je ona cijev na cijev?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak


Danijel 23

Citat: agolac  u Listopad 29, 2017, 20:42:33
Nisi odgovorio šta je ona cijev na cijev?
Kao neki kompenzator/akumulator/kondenzator.....smanjuje buku, a povećava snagu...naravno najbolje je uzet i njihov top, tutto completo!



iviccaa

Citat: Danijel 23  u Listopad 29, 2017, 20:25:11
Kajjjjjjj  :samaranje: židov nisam, ali da mi zeme 300 kn i cijeli dan? Za štih probu mogu i sam napravit i to od crne cijevi.

Danijel je najveći provokator na forumu, uvijek kao pita za savjet i onda se završi na kraju:
"pih, to mogu ja sam i bolje napraviti!"
:) :)

Patak


Patak

Citat: iviccaa  u Listopad 29, 2017, 21:40:29
Danijel je najveći provokator na forumu, uvijek kao pita za savjet i onda se završi na kraju:
"pih, to mogu ja sam i bolje napraviti!"
:) :)

Budem se ovo zime sam uvjerio, kad budemo radili skid plate :thumbup: Jel tako Danijel?

Danijel 23

Citat: Patak  u Listopad 29, 2017, 22:43:22
Budem se ovo zime sam uvjerio, kad budemo radili skid plate :thumbup: Jel tako Danijel?
Tako je šefe!  :ooda:

Danijel 23

A upravo se skicirao MX štender...sutra ak bu zajta ide u izradu.
:kuri:

Danijel 23

Kao sam motor vratio u tvorničke "postavke" tako sam vratio i oriđiđi spuh i f. zraka i tvrdim da je sa kombinacijm Leo + K&N bačen novac ako se ne porihta mapa!!! Motor sa sa Leom i K&N tutnji urla, troši i nema brzoga odaziva na gasu...lijen. Jučer i danas sam malo službeno  plovi po slavoniji i nemogu se nadiviti kako je sad fluidan i sluša gas....još samo da stavim cestovne gume.  :)

Ćoso


Danijel 23

Citat: Ćoso  u Travanj 17, 2018, 21:06:51
Stariš direktore [emoji23]
:thumbup: Pa to i piše ispod mog imena....STARIJI ČLAN 
:vino:

agolac

Citat: Danijel 23  u Travanj 17, 2018, 21:01:45
Kao sam motor vratio u tvorničke "postavke" tako sam vratio i oriđiđi spuh i f. zraka i tvrdim da je sa kombinacijm Leo + K&N bačen novac ako se ne porihta mapa!!! Motor sa sa Leom i K&N tutnji urla, troši i nema brzoga odaziva na gasu...lijen. Jučer i danas sam malo službeno  plovi po slavoniji i nemogu se nadiviti kako je sad fluidan i sluša gas....još samo da stavim cestovne gume.  :)

Proslijedi meni Lea, ja će ga lijepo uštimam na mog DL650 ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain