Ahh kad bi ovo video ...sa mog motorcica ! 2

Autor zander, Siječanj 27, 2018, 17:44:53

« natrag - naprijed »

zander

Posto se ideja oko Indije pretvorila u sr>>>,,,, :)...........

Ovo je nesto sto bi bilo vanvremenski lepo za videti i vozikati se oko te pruge....i tamo nema ni pljuckanja, ni kasljanja ni kijanja... :ooda:

https://www.youtube.com/watch?v=U1XbUghM2E8

Nadam se da cete uzivati ko nije bio ili video vec! :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

agolac

E to to. I u Europi ima šta za gledati cijeli život...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Danijel 23


zander

Zermat je cuveno mesto u skijaskom svetu. Jos je cuveniji u celom svetu po tome sto je zabranjen saobracaj motornim vozilima tokom cele godine....Skijasi i ostali gosti koriste voz od mesta Tasch :ooda: da bi dosli u centar Zermata....i peske i bickli i samo elektricna vozila autobusi i taksi....ekoloski 100%... :-*.Tu je i Materhorn drugi najvisi vrh u Evropi :thumbup: ....svakako je to destinacija na todo listi...barem mojoj..
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Lavandić

Citat: zander  u Siječanj 28, 2018, 09:40:45
Zermat je cuveno mesto u skijaskom svetu. Jos je cuveniji u celom svetu po tome sto je zabranjen saobracaj motornim vozilima tokom cele godine....Skijasi i ostali gosti koriste voz od mesta Tasch :ooda: da bi dosli u centar Zermata....i peske i bickli i samo elektricna vozila autobusi i taksi....ekoloski 100%... :-*.Tu je i Materhorn drugi najvisi vrh u Evropi [emoji106] ....svakako je to destinacija na todo listi...barem mojoj..
Omatorio si! Samo gledaš neke planine, ekologija..... Ajde Bobane živni malo, mlade djevojke šetaju kroz grad a ne tamo nekim brdima i planinskim vrhovima

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Osy

Sve mi se čini da će čapit neku u teretani... :thumbup:

zander

Citat: Lavandić  u Siječanj 28, 2018, 09:44:07
Omatorio si! Samo gledaš neke planine, ekologija..... Ajde Bobane živni malo, mlade djevojke šetaju kroz grad a ne tamo nekim brdima i planinskim vrhovima

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

to to...divljakuse  se traze hahah :smijeh:

tamo sam hteo ove zime na skijanje u Cerviniu...ali nije mi se ostvarilo
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Citat: Osy  u Siječanj 28, 2018, 09:55:59
Sve mi se čini da će čapit neku u teretani... :thumbup:

Kad krenem u gym...virus mi rascepao pluca...zarazio me Saxy ...umreh...danas bolje i sutra krecem...

Valjda!
OPENMINDED PEOPLE WANTED