OFF road vožnje

Autor Dadi, Svibanj 05, 2018, 17:51:45

« natrag - naprijed »

Dadi

Jučer iskorištena pauza od kiše..
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Vinko

PredKrismis ride...

Poslano sa mog Nokia 6.1 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Vinko

Danas vruće[emoji41][emoji2]

Poslano sa mog Nokia 6.1 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Golileo

A kako ste prešli preko vodice?

Ćoso

Citat: Golileo  u Prosinac 26, 2022, 18:00:15
A kako ste prešli preko vodice?
Žedni


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Vinko

Pogodi kako[emoji16]

Poslano sa mog Nokia 6.1 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Vinko

Malo softa...

Poslano sa mog Nokia 6.1 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Dadi

˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Grba

Opet si katolik,jeb'li te hipsteri i talibani  :smijeh:
098 737 604

Suki

Citat: Grba  u Siječanj 17, 2023, 14:33:48
Opet si katolik,jeb'li te hipsteri i talibani  :smijeh:
I ja kažem :) :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Dadi

To je kolekcija proljeće-ljeto.. ;)
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Ćoso

Ne znam da li je ovo prava tema, pa molim da ne zamjerite ako sam fulao :-). Naime, moj klub nakon završetka sezone ima predavanja četvrtkom u BBF-u gdje nam je i sjedište (mi to zovemo zimski semestar). Slijedeći vikend je predavanje na temu off roada koje će održati naš član Berislav Herceg...Pozivam sve forumaše koje interesiraju ovakve "jebo vas makadam" šprehe neka dođu i poslušaju čovjeka.

copy/paste objave s Facebook-a https://hr-hr.facebook.com/BMWMKZG/

"🔥 Idemo na off-road?🔥
Da, i to ne na bilo kakav off-road. Pozivamo Vas na još jedno predavanje u sklopu Zimskog semestra BMKZ-a u kojem ćemo predstaviti puno pojedinosti vezanih uz Dinaric Rally.
Dinaric rally etablirao je svoje ime i smisao kao izazovni Cross-Country Rally na kojem manijaci istomišljenika iz cijelog svijeta dolaze na utrku. Ondje testiraju svoje vozačke vještine dok se bore s teškim terenom kroz vizualno super spektakularno zaleđe Dinarskih Alpa. Podloga može biti sve: od asfalta preko pijeska, blata, manjeg i većeg kamenja do gudura i prelaza preko potoka i rijeka. Izazovno, napeto, ali prekrasno iskustvo.
Neki bi rekli da čovjek mora biti pomalo lud da se upusti u ovu avanturu, međutim - tko jednom dođe obično se uvijek vraća. Zašto? Odgovor na ovo pitanje dati će nam naš član Berislav Herceg koji ne samo da je povezan s organizacijom ovog događaja, već je prošle godine sudjelovao i kao natjecatelj. Govorit će nam o tehničkim aspektima natjecanja, pripremi motora za trku, izradi roadbook-a i korištenju istog. Vjerujemo da će ovaj vid promocije adventure touringa potaknuti mnoge da barem nakratko napuste asfalt i bace se u istraživanje manje posjećenih i većini ljudi nepoznatih puteva naše domovine kao i susjedne nam BiH. Veselimo se novom druženju u četvrtak u BBF-u!

Dođite u što većem broju."