OFF road vožnje

Autor Dadi, Svibanj 05, 2018, 17:51:45

« natrag - naprijed »

zorro

Neću doći u BBF, ali kad bi se neke stvari poklopile možda i odem na Dinaric rally u klasi avanturist  :huh: ( oni ne voze s roadbookom nego s vlastitom navigacijom)
Pratim ih od početka i  ženskicu/frendicu na fejsu Iva Šverko
Enduro je zakon  :blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Golileo

Znači ti si stoker!
[emoji87]

Dadi

Citat: zorro  u Siječanj 20, 2023, 20:52:48
Neću doći u BBF, ali kad bi se neke stvari poklopile možda i odem na Dinaric rally u klasi avanturist  :huh: ( oni ne voze s roadbookom nego s vlastitom navigacijom)
Pratim ih od početka i  ženskicu/frendicu na fejsu Iva Šverko
Enduro je zakon  :blato:
Aha,ti bi se s Ivom Šverko vozao.. :tongue:
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Ćoso

Citat: Ćoso  u Siječanj 20, 2023, 20:43:48
Ne znam da li je ovo prava tema, pa molim da ne zamjerite ako sam fulao :-). Naime, moj klub nakon završetka sezone ima predavanja četvrtkom u BBF-u gdje nam je i sjedište (mi to zovemo zimski semestar). Slijedeći vikend je predavanje na temu off roada koje će održati naš član Berislav Herceg...Pozivam sve forumaše koje interesiraju ovakve "jebo vas makadam" šprehe neka dođu i poslušaju čovjeka.

copy/paste objave s Facebook-a https://hr-hr.facebook.com/BMWMKZG/

"[emoji91] Idemo na off-road?[emoji91]
Da, i to ne na bilo kakav off-road. Pozivamo Vas na još jedno predavanje u sklopu Zimskog semestra BMKZ-a u kojem ćemo predstaviti puno pojedinosti vezanih uz Dinaric Rally.
Dinaric rally etablirao je svoje ime i smisao kao izazovni Cross-Country Rally na kojem manijaci istomišljenika iz cijelog svijeta dolaze na utrku. Ondje testiraju svoje vozačke vještine dok se bore s teškim terenom kroz vizualno super spektakularno zaleđe Dinarskih Alpa. Podloga može biti sve: od asfalta preko pijeska, blata, manjeg i većeg kamenja do gudura i prelaza preko potoka i rijeka. Izazovno, napeto, ali prekrasno iskustvo.
Neki bi rekli da čovjek mora biti pomalo lud da se upusti u ovu avanturu, međutim - tko jednom dođe obično se uvijek vraća. Zašto? Odgovor na ovo pitanje dati će nam naš član Berislav Herceg koji ne samo da je povezan s organizacijom ovog događaja, već je prošle godine sudjelovao i kao natjecatelj. Govorit će nam o tehničkim aspektima natjecanja, pripremi motora za trku, izradi roadbook-a i korištenju istog. Vjerujemo da će ovaj vid promocije adventure touringa potaknuti mnoge da barem nakratko napuste asfalt i bace se u istraživanje manje posjećenih i većini ljudi nepoznatih puteva naše domovine kao i susjedne nam BiH. Veselimo se novom druženju u četvrtak u BBF-u!

Dođite u što većem broju."
U nastavku šaljem poveznicu na video klip s prošlogodišnjeg Dinaric Rally-a kao aperitiv za večerašnje predavanje.

BBF//19:30//Berislav Herceg//Zimski semestar//BMKZ

http://youtu.be/WsFhTGFzQyw


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

Citat: Ćoso  u Siječanj 26, 2023, 14:59:27
U nastavku šaljem poveznicu na video klip s prošlogodišnjeg Dinaric Rally-a kao aperitiv za večerašnje predavanje.

BBF//19:30//Berislav Herceg//Zimski semestar//BMKZ

http://youtu.be/WsFhTGFzQyw


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
ev jedan zeru duži prilog s curama koje su nastupale na rallyu  :)

https://www.youtube.com/watch?v=oGNIX0OwmEQ
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Golileo

Prekrasne li prirode !
Sada sam osvijestio da bi ja to najradije prošao pješice...
[emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Freshman

Bože koja ljepota ! Sad tek vidim koliko su (smo) zakinuti oni koji se nikad s motorom ne skinu s asfalta.

Vrhunski napravljen filmić  :thumbup:

Vinko

Par od jučer....

Poslano sa mog Nokia 6.1 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Ćoso

[emoji1303][emoji1303][emoji1303][emoji7]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Dadi

ljepo ljepo,vidim Vinkec da nabijaš radne sate  :) :)
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Vinko

Nedeljna....

Poslano sa mog Nokia 6.1 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

zorro

Kad grane ovo skoro proljetno sunce  :sunce: ..volim više otvorene sunčane terene  :-* ..šuma tek kad pravo uprlji  :sunce: ..sad mi je u šumi onak..turobno..depresivno  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vinko

Sad je najjidealnije za istraživanje novih terena u šumi jer se sve vidi, nema zelenila i vegetacije.
Ovakvi suhi sunčani dani u zimi su najbolji za vožnju u godini....
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Dadi

˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Grba

098 737 604